Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. o właśnie, a tu masz linka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14953.0.html ciekawe tylko jak z kolorem, czy Ci będzie pasował.
  2. to normalne że skoda tańsza.
  3. no i co skoda wygrywa? to chyba będzie to bo musi być a4.
  4. no własnie nie wiem w którym to było.
  5. znalazłem na AKP cos takiego: "Witam pyt: Czy ktos sie orientuje czy w Austrii rzeczywiscie zabronione jest ,,posiadanie gotowego do uzycia radia CB w samochodzie,, wg Auto Swiat-a odp; A kto czyta tego szmatławca (np w tescie lepsza skoda od A4 ) Co to tematu nie ma żadnych problemów "" i mam pytanie bo nie wiem o jaką skodę chodzi i o jaki model a4 ale czy skoda naprawde w "ich" teście była lepsza.mam nadzieję że nie wywołam tym tematem jakiejś burzy...
  6. używają, ale chyba dość mocno!!! u mnie też nie nie jest powycierane.
  7. a przypadkiem któryś z kolegów nie sprzedaje tylko nie pamiętam czy z a4-klub czy z AKP.
  8. http://video.interia.pl/obejrzyj,film,68550,sortuj,sm,st,68543,pozycja,3,Jak_mus_to_mus
  9. jakby co to ja mam jeszcze serie
  10. bo na wyzszych biegach 5000 rpm nie osiagniesz .... no właśnie. ja zmieniam zawsze tak do 3000rpm a na zimnym nigdy nie gazuje.
  11. no i kupiła tego srebrnego forda. zobaczymy jak się jej będzie sprawował.
  12. może to coś w tym rodzaju http://www.ceibo.com/eng/pdf/canviewusb.pdf
  13. http://jokemaster.wrzuta.pl/film/5MNfWLoESB/kaczynski_prezydentem http://szymen.wrzuta.pl/film/pdrO5SuvzV/super_partia_ku_wo ori http://youtube.com/watch?v=qeIUXCgwcaE przeróbka http://youtube.com/watch?v=qlyRp9N9kDM
  14. Dzis PZU zamkniete :> a dobre, dobre :polew: :polew:
  15. do kogo? może do przechodniów z balkonu dobra żartowałem. a na serio to do kogo? jesteś myśliwym?
  16. a jak rozumieć to "p.s. Wiem z A4 powinienem sie zgłosic do forum A4...ale oni jacys dziwni sa i niezbyt kumaci " (kolega pre_pl ma w swoim podpisie a pochodzi ono ze strony A3 club)
  17. też bym na to postawił bo miałem podobny problem.(nawet jeden z linków jest do mojego tematu.) ps. jak chcesz to mogę Ci wysłać pare zdjęć jak to naprawiałem (robione telefonem, ale coś tam widac)
  18. sam sie prosiłeś to teraz masz
  19. wygląda za****biście, ale to zależy kto patrzy. kolega w golfie 4 ma troch wiecej tych "pasażerów" i nie są to tylko komary ale jakieś muchy itp. -kiepsko to się prezentuje.
  20. no faktycznie okropne, ale nie oni pierwsi i nie ostatni. dziś np widziałem (też beemka) jak wyprzedzał cieżarówkę, mokro, ślisko itd... i jak poszedł do rowu i w pola to ... ach szkoda gadac, miał więcej szczęścia jak rozumu bo trafił miedzy dwie potężne topole!!! także prawdopodobnie na jakiś porysowaniach auta sie skończyło. a komentarz na CB był: "aby tylko innych niewinnych nie zabił, a jak sam zginie to jednego idiotę będzie mniej"
  21. to następnym razem uważaj żeby panowie ze srebrnej vectry sie do Ciebie beszczelnie nie uśmiechneli, bo często kręcą sie w Stoczku i okolicach.
  22. ale być może na forum audi są lepsi znawcy (fachowcy) tematu ;) oczywiście nie ujmując nic tym z forum passata.
  23. niedziela 5.08 w Garwolinie ok 15-stej jechała za mną B6, nie wiem czy miał ramki (raczej nie) w lusterku nie bardzo widziałem, nr.rej WN.... ktoś od nas???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.