Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TVN Turbo chce Wasze auta! Program "Na każdą kieszeń".

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak pisze TVN Turbo: „Na każdą kieszeń” to nowy program o samochodach używanych na antenie naszej stacji. Prezenter i dziennikarz motoryzacyjny Paweł Wojna w każdym odcinku porówna dwa samochody używane tego samego segmentu. Potrzebujemy Waszej pomocy! Jeśli posiadasz samochód używany w dobrym stanie, wypełnij poniższy formularz i czekaj na nasz telefon. Dla osób użyczających swoje samochody, mamy przygotowane niespodzianki.

Zgłaszając samochód do programu "Na każdą kieszeń" oświadczasz, że samochód jest ubezpieczony.

LINK: http://tvnturbo.pl/formularz3.html

Opublikowano

ten gość jest strasznie tendencyjny , kocha tylko hondę a poza tym gada takie bzdury że już dawno przestałem to oglądać...

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem, nie oglądałem ani razu, mało mam na to czasu. Kolega powiedział mi, że szukają A4 2000-2003, dlatego napisałem, może ktoś skorzysta i stanie się sławny :>

Opublikowano
a ja wysłałam, trzymajcie kciuki cheesy

Brynia to napisz kiedy oglądamy :D

Opublikowano
a ja wysłałam, trzymajcie kciuki cheesy

Brynia to napisz kiedy oglądamy :D

A BMW niechcą :mysli::polew:

Opublikowano
a ja wysłałam, trzymajcie kciuki cheesy

Brynia to napisz kiedy oglądamy :D

A BMW niechcą :mysli::polew:

Nalejpiej zadzwoń do Tede :polew:

Opublikowano

Po tym co jedna babka wyprawiała z BMW 3 w nowym odcinku "Jazdy próbnej" nie wiem czy zdecydowałbym się dać im mój wóz :D

Opublikowano
a ja wysłałam, trzymajcie kciuki cheesy

Brynia to napisz kiedy oglądamy :D

A BMW niechcą :mysli::polew:

Nalejpiej zadzwoń do Tede :polew:

heh no raz juz brałem udział w ich konkursie na pytanie jak nazywa sie prowadzący OPT napisałem Andrzej Rosiewicz - niestety nic niewygrałem :polew:

Opublikowano
  • Autor

Brynia - jak już będziesz sławna, to wtedy nie zapomnij o nas i wkręc nas jako np kierowców testowych, czy jak... :)

Opublikowano

ja tez sie zglosilem jakis czas temu... :>

Opublikowano
a ja wysłałam, trzymajcie kciuki cheesy

Brynia to napisz kiedy oglądamy :D

A BMW niechcą :mysli::polew:

A3 tez nie :D
Opublikowano

ej ale takie autka jak zgłaszacie to one nie są "na każdą kieszeń" no chyba że mówimy o takich wypchanych keszeniach kasą :wink4:

Opublikowano

krzyniek nie przesadzaj średnia krajowa jest coś kolo 2 klocków... :polew:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2007, 20:11 _________________________________________________dzwonili dziś do mnie z TVNu i wszystko pięknie ale jakoś mi umknęło że "jesteś z Warszawy lub okolic..." no ale niby jak coś to jeszcze zadzwonią... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Hmm... w sumie to masz co pokazać ;>

Opublikowano

alvaro oj tak troche żartowałem ;)

ps. no ale z tych dwóch kawałków to trzeba opłaty zrobic itd...

Napiszcie jak coś będzie wiadomo kiedy was oglądać w Tvn Turbo :naughty:

a i ładnie wyeksponowac naklejki klubowe i rameczki :thumbup:

Opublikowano

haha ale jaja dzis koles do mnie dzwonil z tvn turbo pytal o fure powiedzialem co i jak sa zaintersowani tylko jedno pytanie mnie rozbilo " czy jest pan z Warszawy " ja na to ze nie a koles to porozmawiam z przelozonym i do pana oddzwonie . Moje pytanie jak nie maja kasy na paliwo czy co to ja moge jechac do nich zapisalem sobie jego nr tel jutro my wysle smsa ze dam na paliwo hahha co za dziady

Opublikowano

Dzo-Dzo u mnie ta sama historia... numer zaczyna się na 503 ?? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.