Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz juz wiem. czyli wszystko jasne tylko czekać wtorku
-
Drogówka sie szkoli:)
wypadek przy pracy, ale zdażają się takie rodzynki, u mnie jeszcze starym vento jak ganiali gościa to nie zauważyli że inny skręca w lewo i zrobili mu z auta banana. a te ich nowe auta są naprawdę dobre. mamy najgorsze drogi ale najlepsze fotoradary itd
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lub na urodziny Poźka Tomaszust powiem Ci (zacytuje Horneta) "to że nic nie pisze nie znaczy że nie czytam" więc wiem ze się przeprowadziłeś tylko pamiętaj że nikt za Tobą latał nie będzie także wiesz przywitaj się ładnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
iskrzy na forum...
-
Fotoradary - kolejny pomysł
:polew: Prawda jest taka , że wiadomo jest miejsce gdzie przebywają dzieciaki - szkoły , przedszkola itp. To niech postawią ten radar ale to juz przesada zeby co wieś stała czarna budka Fakt ze radary sa czy nie to działają na wyobraźnię kierowcy , ale po jaką cholere wydawać kase na takie bzdury . Trasa Lublin -Warszawa .. widziałem radary pozaklejane lub obrzucone błotkiem te pozaklejane to są świeże i napewno niebawem będą działać, co do błota to hm...
-
Fotoradary - kolejny pomysł
a niektórzy w ogóle tej naklejki nie naklejają....
-
[B5] osiwietlenie wewnętrzne
jeśli chodzi Ci o światełko w podsufitce, to podważysz palcami (lub wkrętakiem, ale to delikatnie) od tyłu i szkiełko obudowy powinno wyskoczyć, jest na zatrzaskach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już nie pamiętam czy kolega ma hak ale napewno ma prawko na duuuże autka także może chłodnia + "biała renóweczka" (ot taki mały zestawik) :>
-
[B5 1Z] Ciągnięcie lawety
tylko jak masz zamiar jeździć do niemiec i kupic auto lawete to kup taki który spełnia normy emisji spalin bo cześć miast niemieckich od nowego roku wprowadziła ograniczenia i potem możesz mieć przykrą niespodziankę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to sie ściąga ? nie czaje tej strony klikasz w tabelce na dole na Free potem czekasz jak się otworzy stronka a na niej po chwili kod który musisz przepisać i pobierasz plik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia własnie to bedzie piątek..., z Rzeszowa wyjade o 15-16 czyli ok godz 18 bede w okolicach Radomia... Ale OK, bo będziesz jechał w kierunku Wa-wy, to będziesz miał pusto, tylko zobaczysz ,, pędzacy tłum " z przeciwka- smiało mozesz jechać i nie będziesz mógł wyprzedzać przez ten tłum, podobnie jest u mnie
-
[B5] kasowanie błedow klimatronika
chyba nie, ja odłączałem i nic później nie programowałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiepsko się czuje po a dziś (dokładnie za parę minut) wpada do mnie "batman" z kolędą, normalnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co chcesz żeby Gracjan zrobił Ci sesje.... fuj...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&time=&date=&ttype=&saddr=warsaw,+domaniewska&daddr=warsaw,+polczynska&sll=37.0625,-95.677068&sspn=24.704189,58.710937&ie=UTF8&z=13&om=1 Flyer po poście z Gracjanem boję się otwierać Twoje linki święta prawda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wczoraj miałem urodziny i nie dałem rady prowadzić auta zeby przyjechac na spocik.
-
[B5 APT] problem z kontrolka od air bag nie gaśnie
flaku4 a pamiętasz dokładnie jaki to był błąd?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa na odleżyny jest dobra w "dobrych" ilościach potem to sobie można właśnie tych odleżyn nabawić a nawet wiecej złapać parę sinców
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo dobry pomysł. jest jeszcze inna możliwość ale pewnie nie byłes na myjni? mi trzęsło całym autem po umyciu i okazało sie że na felgach zamarzła woda i koła zrobiły się "niewyważone" auto spędziło noc w ogrzewanym garażu i wszystko ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja widziałem wczoraj jak cc brało skrzyżowanie Fieldorfa na wał w prawo i przeleciał przez całą szerokość jezdni i lewym tylnym kołem w krawężnik i raczej napewno tylne koło mu się zcentrowało bo jak jechał to całe latało na boki.
-
Kalkulator dla sprowadzonego auta - strona nieaktywna
u mnie też ładnie stronka odpala
-
[B5 Avant] jaki prześwit i ile daje 1BE ?
1BE - Podwozie sportowe niższe o 20mm.
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie ciężko chodzą
lepiej wszystko rozebrac i nasparować wd pomaga na krótko tak jak pisze Wiciu lub jak w moim przypadku w ogóle nie pomogło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypadł z drogi i zaliczył rów.... ale pisał, że to nie powód jego nieobecności na zlocie. oki, nie no tak skojarzyłem że wypadł.przykra sprawa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sorka że tych agentów zdemaskowałem, ale nikt mnie nie uprzedził i nie wiedziałem że to tajemnica Tego rs_a po maximusem gościu obejeżdzał quadem z tego co pamiętam. wypadł z drogi i zaliczył rów....