Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Teraz juz wiem. czyli wszystko jasne tylko czekać wtorku
  2. wypadek przy pracy, ale zdażają się takie rodzynki, u mnie jeszcze starym vento jak ganiali gościa to nie zauważyli że inny skręca w lewo i zrobili mu z auta banana. a te ich nowe auta są naprawdę dobre. mamy najgorsze drogi ale najlepsze fotoradary itd
  3. lub na urodziny Poźka Tomaszust powiem Ci (zacytuje Horneta) "to że nic nie pisze nie znaczy że nie czytam" więc wiem ze się przeprowadziłeś tylko pamiętaj że nikt za Tobą latał nie będzie także wiesz przywitaj się ładnie
  4. iskrzy na forum...
  5. :polew: Prawda jest taka , że wiadomo jest miejsce gdzie przebywają dzieciaki - szkoły , przedszkola itp. To niech postawią ten radar ale to juz przesada zeby co wieś stała czarna budka Fakt ze radary sa czy nie to działają na wyobraźnię kierowcy , ale po jaką cholere wydawać kase na takie bzdury . Trasa Lublin -Warszawa .. widziałem radary pozaklejane lub obrzucone błotkiem te pozaklejane to są świeże i napewno niebawem będą działać, co do błota to hm...
  6. a niektórzy w ogóle tej naklejki nie naklejają....
  7. jeśli chodzi Ci o światełko w podsufitce, to podważysz palcami (lub wkrętakiem, ale to delikatnie) od tyłu i szkiełko obudowy powinno wyskoczyć, jest na zatrzaskach.
  8. już nie pamiętam czy kolega ma hak ale napewno ma prawko na duuuże autka także może chłodnia + "biała renóweczka" (ot taki mały zestawik) :>
  9. tylko jak masz zamiar jeździć do niemiec i kupic auto lawete to kup taki który spełnia normy emisji spalin bo cześć miast niemieckich od nowego roku wprowadziła ograniczenia i potem możesz mieć przykrą niespodziankę
  10. jak to sie ściąga ? nie czaje tej strony klikasz w tabelce na dole na Free potem czekasz jak się otworzy stronka a na niej po chwili kod który musisz przepisać i pobierasz plik
  11. Brynia własnie to bedzie piątek..., z Rzeszowa wyjade o 15-16 czyli ok godz 18 bede w okolicach Radomia... Ale OK, bo będziesz jechał w kierunku Wa-wy, to będziesz miał pusto, tylko zobaczysz ,, pędzacy tłum " z przeciwka- smiało mozesz jechać i nie będziesz mógł wyprzedzać przez ten tłum, podobnie jest u mnie
  12. chyba nie, ja odłączałem i nic później nie programowałem.
  13. kiepsko się czuje po a dziś (dokładnie za parę minut) wpada do mnie "batman" z kolędą, normalnie
  14. a co chcesz żeby Gracjan zrobił Ci sesje.... fuj...
  15. http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&time=&date=&ttype=&saddr=warsaw,+domaniewska&daddr=warsaw,+polczynska&sll=37.0625,-95.677068&sspn=24.704189,58.710937&ie=UTF8&z=13&om=1 Flyer po poście z Gracjanem boję się otwierać Twoje linki święta prawda
  16. ja wczoraj miałem urodziny i nie dałem rady prowadzić auta zeby przyjechac na spocik.
  17. flaku4 a pamiętasz dokładnie jaki to był błąd?
  18. Taaa na odleżyny jest dobra w "dobrych" ilościach potem to sobie można właśnie tych odleżyn nabawić a nawet wiecej złapać parę sinców
  19. bardzo dobry pomysł. jest jeszcze inna możliwość ale pewnie nie byłes na myjni? mi trzęsło całym autem po umyciu i okazało sie że na felgach zamarzła woda i koła zrobiły się "niewyważone" auto spędziło noc w ogrzewanym garażu i wszystko ok
  20. ja widziałem wczoraj jak cc brało skrzyżowanie Fieldorfa na wał w prawo i przeleciał przez całą szerokość jezdni i lewym tylnym kołem w krawężnik i raczej napewno tylne koło mu się zcentrowało bo jak jechał to całe latało na boki.
  21. u mnie też ładnie stronka odpala
  22. 1BE - Podwozie sportowe niższe o 20mm.
  23. lepiej wszystko rozebrac i nasparować wd pomaga na krótko tak jak pisze Wiciu lub jak w moim przypadku w ogóle nie pomogło.
  24. wypadł z drogi i zaliczył rów.... ale pisał, że to nie powód jego nieobecności na zlocie. oki, nie no tak skojarzyłem że wypadł.przykra sprawa.
  25. to sorka że tych agentów zdemaskowałem, ale nikt mnie nie uprzedził i nie wiedziałem że to tajemnica Tego rs_a po maximusem gościu obejeżdzał quadem z tego co pamiętam. wypadł z drogi i zaliczył rów....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.