Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Wazeliniarz ... poprostu jestem miły, a po tym wszystkim co..... ups bym się wygadał to wypada jej prawic komplementy
  2. Nie mam takich klimatów lubię siebie taką jaką jestem. I nie zamierzam rezygnować z takich pyszności. :> :> Mówią tak ci, którzy nie mają problemów z nadwagą.. A tak w ogóle to bardzo dobre podejście. Aż jestem zdziwiony, że to powiedziała kobieta. :> przeciez Kasia bardzo ładnie wygląda, nic dodać nic ująć to czym ma się przejmowac
  3. stare i prawdopodobnie ustawiane
  4. tez to widzialem i gosciu cos narzekal ze auto cos nie tegos :> jak narzekał to chyba nie od nas, przeciez u nas nikt nie narzeka na a4
  5. jeden przed śniadaniem, ale myślę że na ok 10 się dzisiaj skończy
  6. Lukas skończylismy ok 23:50 Ps. facetom d.... nie urosną :gwizdanie: to działa tylko na dziewczyny...
  7. http://andante.wrzuta.pl/audio/mmMnFPkE92/pokolenie_dzieci_wiedza_lepiej a ja nie mogę te dzieciaki tak wymiatają że już mnie brzuch boli :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 21:30 _________________________________________________ 3min 36s tez 6min 01s
  8. w Strefie śmiechu jest wklejony link do wpadek i wypadków z udziałem ciężkiego sprzętu rolniczego.
  9. oglądałem wtedy na aukcji było więcej zdjęć i na fotelu pasażera już tak różowo by nie było.
  10. furka była na niemieckim ebay_u za 4,5 tys euro a w opisie napisane było że jechał spokojnie ale szybko i mu nagle drzewo wyrosło na drodze
  11. o i Tosik wytrzeźwiał, wyspał się i doszedł do siebie
  12. a kto mówi to o badaniu w czasie jazdy
  13. ale słodko było, nie?? Adrian zobacz włoszka....http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558 a ten dla porównania jak pięknie to zrobił http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558 lub http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558
  14. Adrian potwierdził, w sumie to w jego biurze byłiśmy... :gwizdanie:
  15. Już nawet nie pytam ... bo i tak nie chcą nic powiedzieć - a to łobuzy napisałem że to był wieczór (tak żebyście się nie czepiali :gwizdanie:) ale można powiedziec że to była noc w biurze [br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 09:40 _________________________________________________ Żyję, ale usypiam nad klawiaturą O której dotarłeś do domu? ok 2 bo jeszcze do siostry na chwilę zajechałem
  16. Adrian dzięki za herbatkę Kasia żyjesz?? ale był wieczór...... :gwizdanie:
  17. musisz przeczyścić czujniki od abs_u
  18. w skrócie to na 1/2 fis_a masz tylko kontrolki od oleju, paliwa(rezerwa), cieczy chłodzącej, ukł hamulcowego, klockow hamulcowych, service, temperatura i ikonka otwarcia drzwi lub klapy bagażnika. na całym fisie masz dużo więcej wyświetlanie spalania, jaki bieg, poziom płynu w spryskiwaczach, przypomnienie o przekroczeniu zadanej wcześniej prędkości, zasięg na paliwie jakie pozostało w baku, spalona żarówka, +wszystkie te co na pół fis_ie to tak z pamięci
  19. jeśli tylko wykasowałeś błędy a nie usuwałeś ewentualnych przyczyn ich powstania(jesli takie nadal są) to błędy zapiszą się ponownie.
  20. po tym co ostatnio przeżyłem (Kasia wie) to już nic mnie nie powali,zdołuje,dobije....
  21. Dobra Adrian albo Boberek mają zawsze laptopa to pokażesz wyniki nauki ale żeście się czepili :gwizdanie:
  22. będziesz musiął wyjąć nadproże, siedzenie przednie i tylną kanapę (siedzisko), z przodu odkręcic osłone prawego słupka tą pod schowkiem(to zależnie którą strone chcesz zdemontować) nie pamiętam co jeszcze.
  23. Ty nie żartuj tylko ładuj laptopa i szykuj VAGa na dzisiaj. muszę baterię zamówic i kupic, tak to nie ma sensu bo niewiele da się zrobić
  24. Krzyniek nie kombinuj z nabijaniem postów NIE MA ŻADNEJ AKCJI NABIJANIA POSTÓW DO 2000 W CZERWCU wiem to żarcik mały był sorki
  25. podpiąłem koledze vag_a i z abs_u i układu hamulcowego nie ma żadnych błędów zapisanych w sterowniku. Chcesz powiedzieć że jak zjedzie z tych 140 z paląca się kontrolką to nie ma błędów? nom dokładnie, chociaz nie wiem czy przed vag_iem jechał te 140km/h ale przeciez jakby były błędy to by się zapisały, nikt wcześniej ich nie kasował. dodam że kontrolka mu się nie pali, z tego co zrozumiałem to zapala się przy jakieś danej prędkości (pow 140km/h)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.