Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wazeliniarz ... poprostu jestem miły, a po tym wszystkim co..... ups bym się wygadał to wypada jej prawic komplementy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam takich klimatów lubię siebie taką jaką jestem. I nie zamierzam rezygnować z takich pyszności. :> :> Mówią tak ci, którzy nie mają problemów z nadwagą.. A tak w ogóle to bardzo dobre podejście. Aż jestem zdziwiony, że to powiedziała kobieta. :> przeciez Kasia bardzo ładnie wygląda, nic dodać nic ująć to czym ma się przejmowac
-
Strefa Śmiechu
stare i prawdopodobnie ustawiane
-
TVN Turbo - Uwaga pirat.
tez to widzialem i gosciu cos narzekal ze auto cos nie tegos :> jak narzekał to chyba nie od nas, przeciez u nas nikt nie narzeka na a4
-
Tłusty czwartek
jeden przed śniadaniem, ale myślę że na ok 10 się dzisiaj skończy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas skończylismy ok 23:50 Ps. facetom d.... nie urosną :gwizdanie: to działa tylko na dziewczyny...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://andante.wrzuta.pl/audio/mmMnFPkE92/pokolenie_dzieci_wiedza_lepiej a ja nie mogę te dzieciaki tak wymiatają że już mnie brzuch boli :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 21:30 _________________________________________________ 3min 36s tez 6min 01s
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w Strefie śmiechu jest wklejony link do wpadek i wypadków z udziałem ciężkiego sprzętu rolniczego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oglądałem wtedy na aukcji było więcej zdjęć i na fotelu pasażera już tak różowo by nie było.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
furka była na niemieckim ebay_u za 4,5 tys euro a w opisie napisane było że jechał spokojnie ale szybko i mu nagle drzewo wyrosło na drodze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o i Tosik wytrzeźwiał, wyspał się i doszedł do siebie
-
[B5 AFN] Dlaczego ABS sam sie wyłącza ?
a kto mówi to o badaniu w czasie jazdy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale słodko było, nie?? Adrian zobacz włoszka....http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558 a ten dla porównania jak pięknie to zrobił http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558 lub http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian potwierdził, w sumie to w jego biurze byłiśmy... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już nawet nie pytam ... bo i tak nie chcą nic powiedzieć - a to łobuzy napisałem że to był wieczór (tak żebyście się nie czepiali :gwizdanie:) ale można powiedziec że to była noc w biurze [br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 09:40 _________________________________________________ Żyję, ale usypiam nad klawiaturą O której dotarłeś do domu? ok 2 bo jeszcze do siostry na chwilę zajechałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian dzięki za herbatkę Kasia żyjesz?? ale był wieczór...... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Dlaczego ABS sam sie wyłącza ?
musisz przeczyścić czujniki od abs_u
-
[B5 AFN] Róznica pomiędzy FIS a 1/2 FIS
w skrócie to na 1/2 fis_a masz tylko kontrolki od oleju, paliwa(rezerwa), cieczy chłodzącej, ukł hamulcowego, klockow hamulcowych, service, temperatura i ikonka otwarcia drzwi lub klapy bagażnika. na całym fisie masz dużo więcej wyświetlanie spalania, jaki bieg, poziom płynu w spryskiwaczach, przypomnienie o przekroczeniu zadanej wcześniej prędkości, zasięg na paliwie jakie pozostało w baku, spalona żarówka, +wszystkie te co na pół fis_ie to tak z pamięci
-
[B5 AFN] Konsekwecje kasowanie błędów....
jeśli tylko wykasowałeś błędy a nie usuwałeś ewentualnych przyczyn ich powstania(jesli takie nadal są) to błędy zapiszą się ponownie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po tym co ostatnio przeżyłem (Kasia wie) to już nic mnie nie powali,zdołuje,dobije....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra Adrian albo Boberek mają zawsze laptopa to pokażesz wyniki nauki ale żeście się czepili :gwizdanie:
-
[B5 AFN] demontaż tapicerki podłogi
będziesz musiął wyjąć nadproże, siedzenie przednie i tylną kanapę (siedzisko), z przodu odkręcic osłone prawego słupka tą pod schowkiem(to zależnie którą strone chcesz zdemontować) nie pamiętam co jeszcze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty nie żartuj tylko ładuj laptopa i szykuj VAGa na dzisiaj. muszę baterię zamówic i kupic, tak to nie ma sensu bo niewiele da się zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek nie kombinuj z nabijaniem postów NIE MA ŻADNEJ AKCJI NABIJANIA POSTÓW DO 2000 W CZERWCU wiem to żarcik mały był sorki
-
[B5 AFN] Dlaczego ABS sam sie wyłącza ?
podpiąłem koledze vag_a i z abs_u i układu hamulcowego nie ma żadnych błędów zapisanych w sterowniku. Chcesz powiedzieć że jak zjedzie z tych 140 z paląca się kontrolką to nie ma błędów? nom dokładnie, chociaz nie wiem czy przed vag_iem jechał te 140km/h ale przeciez jakby były błędy to by się zapisały, nikt wcześniej ich nie kasował. dodam że kontrolka mu się nie pali, z tego co zrozumiałem to zapala się przy jakieś danej prędkości (pow 140km/h)