Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. dzień dobry
  2. o Tosik tak, w bagażniku ma większy warsztat niż Motor
  3. i nie ma komu ich wymieniać
  4. Z chęcią usłyszę a tak to miśki tak Bryna pisze same zablokowały ulice, przykre ale prawdziwe, to co do jutra tak? Idź już spać, bo jutro Twój wielki dzień od razu mówię jutro z mojego Vag_owania nici..... bateria padła i nie będzie wielkiego dnia :gwizdanie:
  5. podpiąłem koledze vag_a i z abs_u i układu hamulcowego nie ma żadnych błędów zapisanych w sterowniku.
  6. No i tylko dlatego nie miałbym do przewoźnikow i kierowców pretensji, gdyby zablokowali ulice. Byłby kocioł, ale przynajmniej w słusznej sprawie. a tak to miśki tak Bryna pisze same zablokowały ulice, przykre ale prawdziwe, to co do jutra tak?
  7. jeżdziłeś tirem zresztą ja tez, to wiesz czym to pachnie ja im się wcale nie dziwię, stać na granicy w kolejce 30godzin bez warunków sanitarnych itd. to wcale nie jest miłe jakby mógł w tym czasie zrobic kurs albo dwa i zarobic kase. co do rządowych beeemek to opowiem wam coś na spociku co kiedyś zrobiliśmy w wawie.
  8. blokada dziś odwołana, słyszałem na cb że w Wawie "miśków jak mrówków" i kontrolowali te ciężarówki prawie jedną za drugą
  9. http://www.postimage.org/ a na forum kopiujesz link z Forum BBCode: .......................
  10. nie ma sprawy lepiej poczekać i nic nie kombinować
  11. ja poproszę
  12. :gwizdanie:
  13. To nie jest tłumaczenie. Po prostu jestes nowy witasz sie ze wszystkimi. jak idziesz do kogoś, to też się witasz ze wszystkimi a nie każdy przylatuje do Ciebie, żeby sie przywitać. i znów Kasiu masz rację :oklaski: takie są obyczaje na tym zwariowanym świecie
  14. pamietaj zeby sie z kazdym przywitac bo Cie potem ochrzania na forum jak mnie Powiem Ci, że mnie podczas Twojej pierwszej wizyty na spocie nie było, ale każdy przyjeżdżał kiedyś pierwszy raz i witał się ze wszystkimi. Tak to u nas wygląda. dokładnie tak, a spocik na -1 obok komisu samochodowego
  15. ja bym powiedział "wyobrażnia wasza działa"
  16. prawdopodobnie Ty nadajesz na AM a oni na FM więc nie możesz ich słyszec. rozwiązanie: 1.przestroić cb (o ile to możliwe, opłacalne) 2. nie kombinowac i kupić radio tam
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14842.0.html
  18. Nikt w to nie wątpi Ja tez w to nie wątpie. poważnie
  19. :polew: bez głupich skojarzeń może lepiej POZIEKTRANS
  20. TRANSPOZIEK TRADEX GROUPEX
  21. emilmuha dostałeś pw??? spocik był było aut dwa ... i jeden gosciu który krążył po stacji a raczej na niej miał tzw. pętle bo lansował się po mieście
  22. albo po dzwonku i całą klapę przełożyli z innego
  23. dzień dobry wszystkim jednak chyba pojadę na sopcik- musze się przecież z Kasią zobaczyć
  24. Czekaj no, przyjedź na spota nie to nie, nie jadę
  25. A Tobie co ? :> robi mu się niedobrze jak czyta te posty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.