Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    co też tylko vag? jeśli możesz mi wyjaśnić o co chodzi w tym stwierdzeniu?
  2. krzyniek odpowiedział(a) na piozar11 temat w Audi A4 B5
    tak: [select] [17 - Instruments] [Recode - 07] kod licznika wygląda tak : zzYzz I litera 'Y' to : 1 Europe (EU) 2 USA (US) 3 Canada (CAN) 4 Great Britain (GB) 5 Japan (JP) 6 Saudi Arabia (SA) 7 Australia (AUS) wystarczy zmienić Y na Europe Robisz to vagiem ps. w faq jest wszystko....
  3. juz jest w dziale "Audi - Nowości, Prezentacje, Zapowiedzi"
  4. a pre_pl został niebieski
  5. muszę policzyć policzyłem jest ich 6szt.
  6. ale rozbierałeś zacisk ?? czy tylko tak patrzyłeś ? bo ta kontrolka jest ostrzegawcza, i nie zapali sie jak już się całkiem okładzina na klocku skończy, właśnie oglądałem klocek i mniej wiecej zostało go jeszcz 4mm a kontrolka już się świeciła.
  7. to jest żółta czy jak kto woli pomarańczowa kontrolka od klocków hamulcowych ja bym obstawiał że jeśli klocki się nie kończą to gdzieś nie łączy któryś kabelek
  8. prawdopodobnie przerywacz się przywiesza, jest we włączniku świateł awaryjnych tu masz jak go wymontować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24338.0
  9. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25733.0
  10. a o czym Ty kolego pomyślałeś ??? :cwaniak1:
  11. raggaman rozumiem że stawka to dobra krowa + laska :gwizdanie:
  12. pewnie ktos zechce, tylko nie wiem jaka aktualnie stawka obowiązuje za vag_owanie ostatnio to było chyba 99,99zł :gwizdanie:
  13. nie nikt nie sprawdzał. jeśli Cię interesuje bardzo to w sumie można by było przy okazji ja obejrzeć.
  14. czyj?? Przemka Kasi no i doj****ło śniegu [br]Dopisany: 16 Luty 2008, 07:17 _________________________________________________ jest jest i nawet ostatnio właściciel się pokazał..chciał sprawdzić czy fura OK bo tylu łobuzów dookoła sie kreciło nawet mazda była ale tyko na chwilkę
  15. to problem musi być gdzies na połączeniu lampek i czujnika otwierania drzwi, bezpiecznik przecież ok, raczej wszystkie żaróweczki nie padły a lampka pod sufitem zapala się po otwarciu centralnego zamka więc chyba niewiele ma wspólnego ze światełkiem w drzwiach i na nogi.
  16. jest jeszcze opel astra kombi (czasami)
  17. delikatnie drży ale tak prawie niezauważalnie,powiem z doświadczenia kolega podjechał afn_em i ja ajm_em i jego zdecydowanie głośniej pracował, jak stały obok siebie to mojego nie było słychac najlepiej jeszcze jakbyś go zdjagnozował vag_iem.
  18. forum i w ogóle klub a4 to piękna sprawa :th: i jak któryś z kolegów wcześniej pisał: to uzależnia! ps. a Flyer sam się transportował do domq :gwizdanie:
  19. tak jak pączki posypane pudrem :>
  20. tak jest nie można za bardzo uwierzyć we własne umiejętności bo może to być złudzenie, to że np dużo jeźdźę i nie miałem nigdy wypadku nie znaczy że jestem mistrzem kierownicy i z każdej sytuacji wyjdę cało.
  21. słyszałem że to tylko do poniedziałku ta zima
  22. Warunek to ori fele polerowanie... na gorąco.... nie wchodzi w gre no mówię że się łapię :kox:
  23. hej Sławek za oświetlenie odpowiada bezpiecznik nr 14 - 10A - ale to chyba za całe oswietlenie wnetrza samochodu, a u Ciebie z tego co pamiętam to podsufitkowe lampki działają...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.