Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AJM] komunikat na komputerze
co też tylko vag? jeśli możesz mi wyjaśnić o co chodzi w tym stwierdzeniu?
-
[B5 ADR] licznik
tak: [select] [17 - Instruments] [Recode - 07] kod licznika wygląda tak : zzYzz I litera 'Y' to : 1 Europe (EU) 2 USA (US) 3 Canada (CAN) 4 Great Britain (GB) 5 Japan (JP) 6 Saudi Arabia (SA) 7 Australia (AUS) wystarczy zmienić Y na Europe Robisz to vagiem ps. w faq jest wszystko....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz jest w dziale "Audi - Nowości, Prezentacje, Zapowiedzi"
-
[B5 ABC] Wskażnik temperatury silnika pokazuje jak chce :(
tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a pre_pl został niebieski
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
muszę policzyć policzyłem jest ich 6szt.
-
[B5 AJM] kontrolka ciag dalszy (O)
ale rozbierałeś zacisk ?? czy tylko tak patrzyłeś ? bo ta kontrolka jest ostrzegawcza, i nie zapali sie jak już się całkiem okładzina na klocku skończy, właśnie oglądałem klocek i mniej wiecej zostało go jeszcz 4mm a kontrolka już się świeciła.
-
[B5 AJM] kontrolka ciag dalszy (O)
to jest żółta czy jak kto woli pomarańczowa kontrolka od klocków hamulcowych ja bym obstawiał że jeśli klocki się nie kończą to gdzieś nie łączy któryś kabelek
-
[B5 AJL] Kierunkowskazy po załączeniu nie mrugają tylko cały czas świecą
prawdopodobnie przerywacz się przywiesza, jest we włączniku świateł awaryjnych tu masz jak go wymontować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24338.0
-
[B5 AJM] komunikat na komputerze
zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25733.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a o czym Ty kolego pomyślałeś ??? :cwaniak1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman rozumiem że stawka to dobra krowa + laska :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie ktos zechce, tylko nie wiem jaka aktualnie stawka obowiązuje za vag_owanie ostatnio to było chyba 99,99zł :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
nie nikt nie sprawdzał. jeśli Cię interesuje bardzo to w sumie można by było przy okazji ja obejrzeć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyj?? Przemka Kasi no i doj****ło śniegu [br]Dopisany: 16 Luty 2008, 07:17 _________________________________________________ jest jest i nawet ostatnio właściciel się pokazał..chciał sprawdzić czy fura OK bo tylu łobuzów dookoła sie kreciło nawet mazda była ale tyko na chwilkę
-
[B5 AFB] Nie świecą lampki w drzwiach i w nogach... jaka przyczyna?
to problem musi być gdzies na połączeniu lampek i czujnika otwierania drzwi, bezpiecznik przecież ok, raczej wszystkie żaróweczki nie padły a lampka pod sufitem zapala się po otwarciu centralnego zamka więc chyba niewiele ma wspólnego ze światełkiem w drzwiach i na nogi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest jeszcze opel astra kombi (czasami)
-
1.9. TDI 116 KM 2001 - drżenie silnika
delikatnie drży ale tak prawie niezauważalnie,powiem z doświadczenia kolega podjechał afn_em i ja ajm_em i jego zdecydowanie głośniej pracował, jak stały obok siebie to mojego nie było słychac najlepiej jeszcze jakbyś go zdjagnozował vag_iem.
-
2 urodzinki naszego klubu :)
forum i w ogóle klub a4 to piękna sprawa :th: i jak któryś z kolegów wcześniej pisał: to uzależnia! ps. a Flyer sam się transportował do domq :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak jak pączki posypane pudrem :>
-
180 km/h Skodą tatusia - chować kluczyki
tak jest nie można za bardzo uwierzyć we własne umiejętności bo może to być złudzenie, to że np dużo jeźdźę i nie miałem nigdy wypadku nie znaczy że jestem mistrzem kierownicy i z każdej sytuacji wyjdę cało.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słyszałem że to tylko do poniedziałku ta zima
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Warunek to ori fele polerowanie... na gorąco.... nie wchodzi w gre no mówię że się łapię :kox:
-
[B5 AFB] Nie świecą lampki w drzwiach i w nogach... jaka przyczyna?
hej Sławek za oświetlenie odpowiada bezpiecznik nr 14 - 10A - ale to chyba za całe oswietlenie wnetrza samochodu, a u Ciebie z tego co pamiętam to podsufitkowe lampki działają...