Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mów Kasia! Pamiętasz jak Kasia w Kaletce mówiła, żeby nazywać ją Kaśka? No to mów Kaśka! oj wiesz Tomku po tym wszystkim co .... to chyba mogę mówić Kasia :gwizdanie:
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Efekt fajny ..zaraz zobacze ile to dzięgów na allegro PS. Podobno aparatu w domu nie masz nie mam :gwizdanie: zdjęcie zrobił ten młody co ze mną był na spocie we wtorek a dopiero dziś mi je podesłał a może nie wygląda to dobrze bo nie wiem czy żaróweczki są dobrze ustawione
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oki Kasia bo cena rzeczywiscie dobra. na ebay.de przednie od eSy są po 350e a tylne ok 300e.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ciekawe czy kompletny
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
obiecane zdjęcie podświetlania nr.rej. żarówki po 6 led w środku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty do FW
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i życzę owocnych poszukiwań A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie. I znów chcesz kupić takie same? nie takie same tylko większe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie martwisz sie o koleiny , dziury itp. ocierania itp. ? Pytam bo mam dobrą ofertę i nie wiem co robić dobra oferta to brać Dokładnie tak. Bierz i sie nie zastanawiaj. Jak sie u Ciebie nie sprawdzą, na pewno ktoś je odkupi. no to było profesjonalne doradztwo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie martwisz sie o koleiny , dziury itp. ocierania itp. ? Pytam bo mam dobrą ofertę i nie wiem co robić dobra oferta to brać
-
[B5 1Z] Jaki klucz do wykręcenia poduszki
jeśli dobrze kojarzę to z tyłu za kierownicą są dwie śrubki mocujące Airbag: TORX 30
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AJM] Wymiana na pelny FIS
po wymianie ale nie wyświetlacza tylko całego licznika + manetka przeczytaj to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.msg304947#msg304947 wiele Ci to wyjaśni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki rozmiar ? :polew: to nawet takie gumy są sezonowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do lpg http://www.youtube.com/watch?v=pyHFP4QBHIA&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=xxYRuIfDYuI&feature=related raggaman nie mogłes o tym wczoraj powiedzieć, o zdjęciu
-
Koniec z kolejkami
działa wczoraj nawet do rmf_u ktos zadzwonił i o tym powiedział i można było szybko się zarejestrowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka. No, nie róbże jej tego Musi ja wpomagać bo Angee miała dzisiaj silny nacisk na plecy. :polew: :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :a4fan:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
atmosfera tez bezcenna :laghing2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angee delikatniejszego traktowania :wink4: ps Adrian co z kawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podjedź i kup koledze lampkę będę
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
ja tak zrobiłem bo raz tylko używałem tego samochodowego pod zapalniczkę i nadaje się do .... a tak na marginesie to niektóre las.... mają lepsze ssanie :gwizdanie: od tego "pod zapalniczkę"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nic nie znajdziesz to możesz sie bująć na słomczyn w niedziele ze mną Kolo jakiś ostanio kupił poliftową niewidocznie peknieta za 60 zł :gwizdanie: Ja ogarąłem sprawy Lubartowskie wiec wracam i spotuje z wami się nie odzywaj dezerterze
-
[ALL B6]Lampy B6 avant tył diody
te z linka od Malika są lepsze Malik a czy już je zamontowałeś?