Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AJM] Zawór EGR
raczej tylko ori a czyszczenie to tylko czyszczenie czy i wymiana uszczelek?
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
bo jeśli diody mają normalny kształt to trzeba spolerować soczewkę żeby światło sie rozpraszało i bedzie na pewno lepiej to raczej nie możliwe bo to jest żaróweczka rurkowa
-
[B5 ARJ] Komputer pokładowy
spalanie chwilowe jest tylko na fis_ie, a z Twojego opisu wnioskuje że masz tylko pół fis_a więc spalania nie będzie.
-
[B5 ADP] Prośba o foto - pompka zamka centralnego
a to sorrka nie dopatrzyłem że chodzi o sedana :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Prośba o foto - pompka zamka centralnego
zdjęcia robiłem telefonem także sorka za jakość jakby coś jeszcze to pisz pójde cykne fotkę ps. szogun0 po prawej :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też nie rozumiem Krzyńka postów... Norbi, sie znaczy już do gór pojechałeś i mówisz, że tam śnieg pada? Norbi na biturbie zjeżdża wdół po śniegu [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 14:50 _________________________________________________ na biturbie biturbo zostało w domu, w końcu jemu też należy się urlop.
-
[B5 ADR] Problem z pomką spryskiwacza
rozumiem że wycieraczki pracują normalnie i przepalony bezpiecznik możemy wykluczyć
-
[B5 AFN] Pytanie o kontorlke airbagu???
kontrolka air bag wygląda tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eLPiGiiii spokojnie :cwaniak1: widzisz cyt: "gaz to zło"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomku dobre ale znów już było :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oczywiście Godz. 22:00 7.03.2007 Klub Sofia Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2: Przeciez ty nie jedziesz. :bicz3: :bicz3: Ale pożegnanie jakieś by się przydało dobrze kombinujesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oczywiście Godz. 22:00 7.03.2007 Klub Sofia Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2: kuźwa w nocy jedziecie ....
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=xPW6enoDUWI&feature=related i nie ma jak dobre wesele http://pl.youtube.com/watch?v=IbedhLZJTPM&feature=related
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
i jak już drogowcy się trochę ogarnął i połatają dziury
-
Samochody z videoradarami
może się przyda spis fotoradarów stacjonarnych i przenośnych oraz aut nieoznakowanych ale żeby zobaczyć auta trzeba się zarejestrować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet cały bagażnik
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
trzeba by było wyrezać trzecie światełko no zobaczymy ile te ledy jeszcze poświecą, jak się skończą to wrócimy do oswietlenia ori.
-
Strefa Śmiechu
OT: ale to musi zapitalać
-
Podłączenie zmieniarki pod radio kasetowe Audi Concert
przyjedź z częściami na spota to CI wyrezamy
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
czy wygląda lepiej na żywo to niech się wypowie np raggaman on oglądał to podświetlanie jakieś 70km co do nie oświetlonego środka to są tacy co wyjeli jedną żaróweczkę specjalnie.... :gwizdanie:
-
[B5 AAH] Zamek w drzwiach kierowcy nie reaguje. Pomocy !
cięgno jest ale czy mogło spaść raczej mogło się zerwać chociaz wszystko jest możliwe
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
9 to moze byc za ostro ale to już według uznania