Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na gzrybol temat w Audi A4 B5
    raczej tylko ori a czyszczenie to tylko czyszczenie czy i wymiana uszczelek?
  2. bo jeśli diody mają normalny kształt to trzeba spolerować soczewkę żeby światło sie rozpraszało i bedzie na pewno lepiej to raczej nie możliwe bo to jest żaróweczka rurkowa
  3. spalanie chwilowe jest tylko na fis_ie, a z Twojego opisu wnioskuje że masz tylko pół fis_a więc spalania nie będzie.
  4. a to sorrka nie dopatrzyłem że chodzi o sedana :gwizdanie:
  5. zdjęcia robiłem telefonem także sorka za jakość jakby coś jeszcze to pisz pójde cykne fotkę ps. szogun0 po prawej :gwizdanie:
  6. Ja też nie rozumiem Krzyńka postów... Norbi, sie znaczy już do gór pojechałeś i mówisz, że tam śnieg pada? Norbi na biturbie zjeżdża wdół po śniegu [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 14:50 _________________________________________________ na biturbie biturbo zostało w domu, w końcu jemu też należy się urlop.
  7. rozumiem że wycieraczki pracują normalnie i przepalony bezpiecznik możemy wykluczyć
  8. kontrolka air bag wygląda tak
  9. eLPiGiiii spokojnie :cwaniak1: widzisz cyt: "gaz to zło"
  10. Tomku dobre ale znów już było :gwizdanie:
  11. Oczywiście Godz. 22:00 7.03.2007 Klub Sofia Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2: Przeciez ty nie jedziesz. :bicz3: :bicz3: Ale pożegnanie jakieś by się przydało dobrze kombinujesz
  12. Oczywiście Godz. 22:00 7.03.2007 Klub Sofia Pl. Powstańców Warszawy 1/3 :laghing2: kuźwa w nocy jedziecie ....
  13. http://pl.youtube.com/watch?v=xPW6enoDUWI&feature=related i nie ma jak dobre wesele http://pl.youtube.com/watch?v=IbedhLZJTPM&feature=related
  14. i jak już drogowcy się trochę ogarnął i połatają dziury
  15. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    może się przyda spis fotoradarów stacjonarnych i przenośnych oraz aut nieoznakowanych ale żeby zobaczyć auta trzeba się zarejestrować
  16. nawet cały bagażnik
  17. trzeba by było wyrezać trzecie światełko no zobaczymy ile te ledy jeszcze poświecą, jak się skończą to wrócimy do oswietlenia ori.
  18. OT: ale to musi zapitalać
  19. przyjedź z częściami na spota to CI wyrezamy
  20. czy wygląda lepiej na żywo to niech się wypowie np raggaman on oglądał to podświetlanie jakieś 70km co do nie oświetlonego środka to są tacy co wyjeli jedną żaróweczkę specjalnie.... :gwizdanie:
  21. cięgno jest ale czy mogło spaść raczej mogło się zerwać chociaz wszystko jest możliwe
  22. 9 to moze byc za ostro ale to już według uznania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.