Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AFN] Kasowanie inspekcji
bo masz po 1998r. zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html
-
[B5 AFN] Kasowanie inspekcji
panie purpurowy .... przyciskami w zegarach to można kasować dopiero po 1998r. a od 1995-1997 zrobisz to tylko vagiem. oto dowód jest w faq diagnostyka: A4 B5 (1995-1997) Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km) kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24) kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36) kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata) [Test] [save] A4 B5 1998 Możemy wykonać czynności używajac dwóch pokręteł w licznikach.
-
[B5 AFN] vag zawiercie?
popytaj na spotach regionalnych, może ktoś Ci pomoże
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
co do tego świstu turbiny to mnie nie powiem zdziwiło mnie, moje zdanie jest takie że coś jest nie tak jak powinno. ps.emilmuha jedziesz na spota i porównasz sobie z jakimś afn_em
-
[B5 AFN] zmiana głosnikow przednich
żeby dostać się do głośnika trzeba zdemontować tapicerkę drzwi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko żeby Ci z niej za dużo soku nie wycisnęli......... :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
nie wiem ale różnicę było słychać, poprostu zagłuszał mojego
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
co do głośności to chyba nie do końca tak jest;) kolega podjechał obok mnie afn_em to aż sam się zdziwił jak ajm cicho pracuje :gwizdanie:
-
Zablokowane radio
odłączyć zasilanie na jakieś 2 godziny i powinna wrócić możliwość wpisania ponownie kodu.
-
[B5 AVG] Słupek i podsufitka - co to jest?
diody zaświecają się razem z podświetlaniem całej konsoli czyli po włączeniu świateł pozycyjnych lub mijania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to żółwik ma teraz autko zastępcze.... :gwizdanie: :>
-
Gdzie na komputer tanio w Warszawie
jakbyś przyjechał na spota to by się coś pomyślało, "speców ci u nas dostatek"
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
znaczy ze w dolnym zakresie obrotow mozna wyjsc z auta i isc obok wkreca sie dopiero od 2000 - samym programem dorobisz do 150 km bezpiecznie potem turbina lepsz, wieksze wtryski i jazda wyzej!! :polew: Dobre bardzo dobre ,kiepski dół to znaczy ze jak przesadzisz z moca to sie silnik moze rozwalic,dolna czesc silnika jest malo wytrzymala cały czas byłem zdania że właśnie chodzi o rozwalenie silnika ale jak przeczytałem dziś to że chodzi o obr. to zwątpiłem i już nie zabierałem głosu w tej sprawie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty regionalne.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
no nie wiem, ja mam 195cm (i 17cm kapelusza :gwizdanie: ) na próbę włożyłem tam radyjko ale kabel przeszkadzał przy wysiadaniu no i obsługa mi nie za bardzo leżała ale niech kolega sobie sam sprawdzi bo to co się podoba/nie podoba nam nie musi się podobać/nie podobać innym.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
dodam tylko że wyższe osoby mogą mieć problemy z wysiadaniem no i w razie ewentualnego dzwonu (nikomu nie życzę!!) można stracić kolano
-
[B5 AFN] Kilka pytań odnośnie FISa
adn 3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1164361#1164361
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest Kraków jest zabawa http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1164361#1164361
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
aha, o rzesz kufa szkoda że nie wiedziałem, bo jak był u nas na spocie to bym przetestował, a dokładnie to na ile ma zrobionego ajm_a?
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
:notworthy: moj AJM leci fajowsko ale pali 1 litr wiecej srednio od AFN Iversona - softy sa podobne!! marinero a Ty masz po małym chipsie? bo z tego co kojarzę to kolega Iverson ma chyba coś ok 140km, czyli chip.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to kolejna tajemnica zdemaskowana :gwizdanie: ps. Tosik może go zna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo a to wykresy pogody... :gwizdanie: myślałem że w końcu zrobiłeś logi lub byłeś na hamowni
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
ajm jest na PD (czyli pompowtryskach)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr fajny podpis czy jak tam to się zwie :gwizdanie: o Brynii to już nawet wiersze piszą