Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak poważnie. Dawaj gościu na spota-dasz radę, jest nas trochę. Uważaj tylko na Angelę. Ona lubi robić złośliwe kawały. Mało który nie dał się wkręcić B5.....Ci u nas dostatek..... Wiciu....co Ty tak straszysz kolege..... juz sie pewnie wystraszyl bo nic nie pisze...... :laghing2: Haha...ja i zlosliwe kawaly...dobre jak kawaly to mi, a nie ja....... on go nie straszy tylko uczula, wiem co mówię bo dwa tygodnie temu uczestniczyłem w przyjęciu "nowego" i było ostro także niech kolega się dwa razy zastanowi czy da radę przez to przejść :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skoro tak to jeszcze się zastanowię nad tym co ma zostać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raczej ten w środku I po co się wykłócacie jak wszystkie 3 to zwykłe, proste paździochy dokładnie tak paździoch do sześcianu ps. zmieniłem avatarka bo niektórych cycuszki raziły po oczach :gwizdanie:
-
[ALL] Przestroga-ZLODZIEJE przy Politechnice -3 miasto/Serwis AUDI Groblewski-makabra
dopóki będzie coś takiego jak giełdy i popyt na części po taniości to będą kraść i nic na to nie poradzimy, oczywiście społeczna znieczulica jest jak cho**a ale ludzie się po prostu boją bo wiadomo że prawo bardziej chroni złodzieja niż poszkodowanego, ja miałem dwa przypadki w których widziałem kradzież na żywca, w pierwszym nie zdążyliśmy nawet zareagować bo gościu profesjonalista, tylko na policję zadzwoniłem, a w drugim to sklepaliśmy gościa tak że będzie pamiętał, skur.... chciał radio zaje***ć a że nie mógł go wyciągnąć to zdemolował cały środek auta :ranting1: jak się później okazało auto należało do kobiety, sprawa na policje a my z kumplem nie pokazywaliśmy się w kilku miejscach przez pół roku
-
Strefa Śmiechu
to się nazywa korek http://www.luisi.ru/prikol_820.php można powiedzieć biało-czerwony korek
-
[B5 AAH] Co to jest za kabel ?
[strzelam ] od czujnika temperatury wnętrza klimatronika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman grunt żeby Tosik słyszał resztę :gwizdanie: 2 godzinki to kimałem w aucie ale to jeszcze za mało
-
Co w tym Szczecinie się dzieje?
raczej chodzi o to że śnieg był mokry i było go bardzo dużo, osiadał na linkach a co za tym idzie masa własna linii przesyłowej wzrosła i słup nie wytrzymał, podobnie z drzewami, a do tego silny wiatr i skutki są widoczne. na discovery oglądałem film dok ze Stanów jak padał tam deszcz przy kilku stopniowym mrozie i wszystko zamarzało, a słupy od trakcji elektrycznej łamały się jak zapałki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mr. budzik nie spał od soboty, i nie wiem czy dam radę jeszcze dziś jechać autem- tego tez mam chwilowo dość [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 12:37 _________________________________________________ każdy stanie sobie za filarem i będzie oki
-
Strefa Śmiechu
W pralce rozmawiają dwie pary majtek: - O! Widzę, że wakacje się udały. Poznaję po tej brązowej opaleniźnie. - Ależ skąd! Przesrany dzień dzisiaj był...[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 11:28 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/6995/Polak-w-niemieckim-Idolu[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 11:39 _________________________________________________masaże http://www.metacafe.com/watch/162964/insane_japanese_pranks/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raczej nie przywieje, w nocy waliło tym śniegiem że się jechać nie dawało, na drodze co jakiś czas to dzwon i korek, szok, ale to do nas nie przyjdzie bo już by było
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty, pozdrawiam bliźniaka z tym że mój avant
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nie tak jak Malik ... tu akurat nie było na czym ale sa i dużo wyższe ... tyle że różnie potem bywa z lądowaniem - czasem 2 m-ce tyłek boli wiem parę razy jeździłem po muldach, itp, zresztą tyłek to i od mojego szosowego moto boli, takie drogi :kwasny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to tylko jakieś przyziemnie loty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom, to było dosyć ostre przyjęcie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio ) Czepiasz sie jak komornik pustej szafy. Ja po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że pasek się skrzywił.. oj wiem, ale sam to on się nie skrzywił :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie rób zamieszania, jeszcze dzisiaj spocik w Forcie Wola. nie zamieszanie to "1 kwietnia" taki specjalny dzień :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziś w Promenadzie spocik .........
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i jak już będzie autko to zapraszamy na spoty
-
[B5 AFN] Klimatyzacja była i chyba się skończyła
nie działa poniżej +5, więc przy mrozie nie mogła działać, uległa by uszkodzeniu, może padł CI termometr (czujnik) i oszukuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka