Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Tomek za kartę dobrą cenę dałeś, ale my wydaje mi się że lekko przepłaciliśmy
  2. przeczytaj stronę pierwszą a się dowiesz :gwizdanie:
  3. jak pijemy... Anorektyk - nie zagryza Egzorcysta - pije duszkiem Grabarz - pije na umór Higienistka - pije tylko czystą Ichtiolog - pije pod śledzika Kamerzysta - pije, aż mu się film urwie Ksiądz - pije na amen Laborant - pije, aż zobaczy białe myszki Lekarz - pije na zdrowie Pediatra - po maluchu Matematyk - pije na potęgę Ornitolog - pije na sępa Perfekcjonista - raz, a dobrze Pilot - nawala się jak messerschmit Syndyk - pije do upadłego Tenisista - pije setami Wampir - daje w szyję Wędkarz - zalewa robaka Członkowie koła gospodyń - piją, tańczą i haftują Rozmawiają dwie wdowy: -mój mąż umarł z przepicia. -a mojego to te kliny rozsadziły. Zatroskana matka krzyczy na plaży na synka: -Jasiu, nie wypływaj tak daleko.. _mamo, płynę przecież na dętce. Słuchaj Marek, wyciągnij go z wody-mówi do swego męża. jego życie zaczęło się od pękniętej gumy i nie chciałabym, aby się przez nią skończyło
  4. Tak kupiłem jedną baterię paluszka bez Vat-u i to pewnie tego AAA :gwizdanie:
  5. siemka więcej info na temat spotów tu http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.19335.html
  6. czytałeś wszystko w temacie jeśli tak to wiesz że takiej samej ori nie kupisz, no chyba że chcesz wymienić sobie całą klamkę i panel wokół niej. spróbuj ją sobie naprawić :gwizdanie:
  7. Kolega to przeczyatał tylko pierwszego posta W temacie masz napisane miejsce i termin spotkań :th: resztę sobie wydrukował i oprawił będzie czytał jak powieść
  8. co do żarówki to z etki W5/1,2-12v 2,3W
  9. w radio to dosłownie co chwile
  10. bo wy głodni chyba nie byliście my (ja, Tosik, Angee i Slaweq) byliśmy w Arkadi lokalu nie pamiętam i nikt nie narzekał
  11. zgadza się. a tomaszust nakupił jakiś filtrów nie filtrów (przynajmniej tak mi w esie napisał) to wychodzi na to że on najwięcej kasy zostawił w tym sklepie z nasz wszystkich.
  12. to widzę chłopcy żeście się duuuuuużo najedli
  13. co wtorek "ludziów" ok +- 20-stu, porabiacie hm.... :gwizdanie: przyjedź a się dowiesz :gwizdanie:
  14. widziałem na żywca normalnie
  15. na pewno ma immo w liczniku :cwaniak1: więc jeździł nie będzie bez licznika :gwizdanie:
  16. co do pinów w wyjściu z radia to zobacz tu http://studio24.prv.pl/ kilkasz na kablomanie-> iso oem i szukasz swojego modelu radyjka
  17. ktoś miał kasę i kupił, nie nasz problem za ile :gwizdanie: jeśli go stać,... a sprzedający na pewno się cieszy
  18. siemka zapraszamy na spoty, więcej info tu http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.0.html;msg366810;boardseen#new
  19. czyli ragga dajesz następną fotę
  20. dobre to w końcu spacer czy pojechać? :gwizdanie:
  21. http://www.metacafe.com/watch/1247141/who_me_drunk/
  22. widzisz za szybko jechałeś :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.