Treść opublikowana przez krzyniek
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Tomek za kartę dobrą cenę dałeś, ale my wydaje mi się że lekko przepłaciliśmy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeczytaj stronę pierwszą a się dowiesz :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
jak pijemy... Anorektyk - nie zagryza Egzorcysta - pije duszkiem Grabarz - pije na umór Higienistka - pije tylko czystą Ichtiolog - pije pod śledzika Kamerzysta - pije, aż mu się film urwie Ksiądz - pije na amen Laborant - pije, aż zobaczy białe myszki Lekarz - pije na zdrowie Pediatra - po maluchu Matematyk - pije na potęgę Ornitolog - pije na sępa Perfekcjonista - raz, a dobrze Pilot - nawala się jak messerschmit Syndyk - pije do upadłego Tenisista - pije setami Wampir - daje w szyję Wędkarz - zalewa robaka Członkowie koła gospodyń - piją, tańczą i haftują Rozmawiają dwie wdowy: -mój mąż umarł z przepicia. -a mojego to te kliny rozsadziły. Zatroskana matka krzyczy na plaży na synka: -Jasiu, nie wypływaj tak daleko.. _mamo, płynę przecież na dętce. Słuchaj Marek, wyciągnij go z wody-mówi do swego męża. jego życie zaczęło się od pękniętej gumy i nie chciałabym, aby się przez nią skończyło
-
Promocja w Media Markt w dn. 02/05
Tak kupiłem jedną baterię paluszka bez Vat-u i to pewnie tego AAA :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka więcej info na temat spotów tu http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.19335.html
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
czytałeś wszystko w temacie jeśli tak to wiesz że takiej samej ori nie kupisz, no chyba że chcesz wymienić sobie całą klamkę i panel wokół niej. spróbuj ją sobie naprawić :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolega to przeczyatał tylko pierwszego posta W temacie masz napisane miejsce i termin spotkań :th: resztę sobie wydrukował i oprawił będzie czytał jak powieść
-
[ALL B5] Jak wymienić żarówki/diody w 3 światle stopu w Avancie ?
co do żarówki to z etki W5/1,2-12v 2,3W
-
Promocja w Media Markt w dn. 02/05
w radio to dosłownie co chwile
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo wy głodni chyba nie byliście my (ja, Tosik, Angee i Slaweq) byliśmy w Arkadi lokalu nie pamiętam i nikt nie narzekał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
zgadza się. a tomaszust nakupił jakiś filtrów nie filtrów (przynajmniej tak mi w esie napisał) to wychodzi na to że on najwięcej kasy zostawił w tym sklepie z nasz wszystkich.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to widzę chłopcy żeście się duuuuuużo najedli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co wtorek "ludziów" ok +- 20-stu, porabiacie hm.... :gwizdanie: przyjedź a się dowiesz :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
widziałem na żywca normalnie
-
[B5 AJM] Jazda bez licznika
na pewno ma immo w liczniku :cwaniak1: więc jeździł nie będzie bez licznika :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Subwoofer oryginał w avancie
co do pinów w wyjściu z radia to zobacz tu http://studio24.prv.pl/ kilkasz na kablomanie-> iso oem i szukasz swojego modelu radyjka
-
ciekawa aukcja
ktoś miał kasę i kupił, nie nasz problem za ile :gwizdanie: jeśli go stać,... a sprzedający na pewno się cieszy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty, więcej info tu http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.0.html;msg366810;boardseen#new
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
czyli ragga dajesz następną fotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre to w końcu spacer czy pojechać? :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://www.metacafe.com/watch/1247141/who_me_drunk/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzisz za szybko jechałeś :gwizdanie: