Treść opublikowana przez krzyniek
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
kolega ma opis na gg, może już widzieliście ale nieźle kombinują niektórzy 08.06.2008-> 8+6=14 i 2+8=10 --> 1410 HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ;] więc trza obstawiać wygraną naszych
-
[B5 AJM] VAG - Problem spalonych żarowek stopu - jak wykasować ??
a ledów nigdzie nie założyłeś?
-
[B5 AFN] Problem z tempomatem
gazu nie każde jeżeli chwilowo chcesz przyśpieszyć, naciskasz gaz-przyśpieszasz, puszczasz gaz a auto powraca do stałej wcześniej zadanej prędkości. jeżeli jedziesz z prędkością X i np musisz przyhamować to potem po przesunięciu przycisku w pozycję AUFN auto powraca do prędkości X
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka udanych łowów
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj to był żarcik ale widzę że temat ładnie się rozwinął Tomek do tego czy na pewno warto to musisz być pewny na 100% a nawet na 102% (nie mylić z najlepszą teściową na 102...- 100km od domu 2 m pod ziemią) ja tez byłem pewny i co ... ;( jak sie skończyło niektóre osoby z forum wiedzą- [ALL] NIEMCY - POLSKA
30:0 dla polaków (i jak reklama działa na ludzi ) a poważnie to remis lub wygrana ....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomaszust odpuść sobie, gadałem z nią nic z tego nie będzie :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żadna nowość i tak olewasz spoty bo się urywałeś do niej.... Redżi dobrze mówił :gwizdanie:- W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
dasz radę, nie myśl o tym tylko niech Cię muzyka prowadzi no i przyszła żona szkoda że nie poszedłeś na parę lekcji tańca, kumpel tak zrobił i na weselu aż się zdziwiłem jak mu tańcowanie szło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepszy to dach bardzo szybko składany- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
i dobrze kombinujesz [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 21:31 _________________________________________________natomiast czy to prototyp to kurczak nie mogę nigdzie doczytać a szczegółów wam nie powiem bo się zagadka zepsuje- Strefa Śmiechu
http://www.pardon.pl/artykul/5153/starcie_gigantow_tp_sa_vs_tv_trwam_zobacz- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tego nie jestem pewny ale raczej nie- Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
jasne że się przyda- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
sorka za opóźnienie- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wychodzi na to że to LLOYD 600- ZMARŁA AGATA MRóZ
;( [ * ]- Majka dopiero sie urodziła ale jest juz nową klubowiczką !!!!
gratulacje i nich się jak to mówią zdrowo chowa :>- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wygląda mi to na Lloyd Alexander TS 1957 - co do rocznika to nie jestem pewny bo ten co mam na focie u siebie ma inną atrapkę :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czytaj bo nie będe drugi raz pisał Audi AHK 326KM 4.2 8cyl 6/1996-10/1997 Audi S6 PB Audi AVF 131KM 1.9 4cyl 11/2000-12/2004 Audi A4 ON TDI ale rozrzut taka tam mała różnica- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hula hop nowa wersja http://www.smog.pl/wideo/18509/jedyny_powod_dla_ktorego_warto_kupic_wii_hula_hop/- [B6 AVF] Podłączenie vagiem matenki do obsługi pełnego fis'u. Proszę o pomoc.
zadaj pytanie w dziale spoty http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_czestochowskie_info_w_temacie-t23939.0.html .... lub jedź na spota- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nr rej autka wskazywał by że to duńczyk ale........- ludzie,co to za szyba?
to szyba SE :gwizdanie: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.