Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tego to ja nie wiedział pewnie Tomek takie ma i stąd ta informacja :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy do czynnego udziału na forum a także na spoty. ps. Adrian będzie miał kolegę :gwizdanie: oczywiście chodzi o silnik
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dejwit no nie ociągaj się wklejaj :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja wiem co łaska.... ( nie mniej jak 100zeta) :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no myślałem że go łykniesz a tak to dalej będę się wściekał na te słupki przed liftem i kombinował jak go przypasić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no to pełno sprawna wersja tylko mój plan był to obszyć jak ktoś chce pomalować lub toś w tym stylu to jest gotowy jak chcesz to do Ciebie będzie pasił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom ten z PCV jeszcze się troszkę oszlifuje i obszyje materiałem i będzie ok szkoda tylko że to nie jest na słupku po lifcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Redżi może być?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum. ps. pisz bez capsa bo to oznacza krzyk !!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolejnego ajm_a
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chodziło mi że rs w budzie B5 jest kox :gwizdanie: a ten co oglądałeś to chyba obok Przemka Kasi warsztatu w komisie stoi :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Głowa boli,że autko z 2000 roku może kosztować tyle samo http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5119430Byłaby zagwózdka... ten niebieski rs jest hm .... zajebiaszczy :kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Ceny paliwa marzec 2026
jak we wtorek na spota jechałem to tankowałem na BP najtańszą ON za 4,70 a PB było za 4,63
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na początek wystarczy a w miarę apetytu kolega będzie wypożyczał przyczepkę
-
[INNE] znaczek MTM
jest na ebay_u http://cgi.ebay.de/mtm-Logo-Image-CD-AUDI-VW-SEAT-SKODA_W0QQitemZ150236496512QQcmdZViewItem?_trksid=p3286.m20.l1116[br]Dopisany: 21 Maj 2008, 17:16 _________________________________________________a tu sam znaczek http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150247685602&ssPageName=MERC_VI_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=150189921522&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m184&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4 i tu http://cgi.ebay.de/MTM-Emblem-Neu-Chrom-VW-AUDI-RS4-S3-S4-RS6-16V-TURBO_W0QQitemZ230253283272QQcmdZViewItem?hash=item230253283272&_trkparms=72%3A451%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... rozumiem, że mówimy o Ciągutkach :gwizdanie: A nie o alkoholu ! Tyle mogę załatwić mogą być i Ciągutki, cały bagażnik byle nie takie "ZalepMorde" :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
TENERYFA- kto był i coś doradzi ????
YATES moja siostra cioteczna tam mieszka na stałe więc jak chcesz dam Ci na pw do niej namiary i popytasz sam:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zrobie a mi nie spasi to Ci oddam jeśli będziesz chciał słupek na pewno będzie Ci pasował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skrzyniek .. z tego co mowiłeś to Twój plan nie moze zawieść wiec spawaj to PCW na swoich słupkach A ja zakupiłem czarne relingi od kolegi z forum :th: .. bedzie polerka rezam z tego z przed liftu .... zobaczymy co wyjdzie