Treść opublikowana przez krzyniek
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to może jakaś podpowiedź ? rumun ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
skandynawia ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
łada... zastawa ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po ostatnim holowaniu :gwizdanie:
-
Montaż tempomatu A4 B5
muszę w końcu zeskaniować i wkleić tą inst co mam, jest tam również pod które piny podpiąć się bezpośrednio do ecu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka no to teraz trza zrobić większego spota garwolińskiego niż tylko dwa auta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum i zapraszamy na spociki w Twoim regionie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak nie było jak tak wiedziałem :cwaniak1: zawsze są nie przewidziane atrakcje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho żadnych atrakcji nie było czy nie wkleiłeś żeby go nie zniechęcić :gwizdanie:
-
[B5 AJM] prośba o analizę logów - AJM po regeneracji turbiny
ten wężyk jest właśnie od układu podciśnienia, natomiast to czarne coś to nie jestem do końca pewny.... chyba będzie lepiej jak go założysz na miejsce
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chyba to to ja znalazłem właśnie go pod taką nazwą Dauphine Front Renault
-
Formuła 1 2008
Robert mówił że lubi :gwizdanie:
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
i tak już zostało Przestańcie się mazać, jest Super przecież się nie mażę, jestem happy :>
-
Formuła 1 2008
:th: :oklaski:
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
i tak już zostało
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
skoda to raczej nie, bo całe muzeum skody przejrzałem i takiego modelu nie znalazłem.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale Włoch tak ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
fiacik ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga no jak taka to może być i małoprocentowa :kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, chłopcy na pewno się ucieszą zapraszam w ich imieniu na spoty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
alkoholizm polewania :gwizdanie: to jakaś nowa choroba dla Krzyńka może być biała byle ponad 40% miała....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spot jest zawsze aktualny :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sprężyna przód - 82e czyli to x2 sprężyna tył - 76e czyli to x2 amorek na przód -152e x2 amorek na tył - 146e x2 czy u nas taniej tak ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niezły kołek nie nom pytałem w niemieckim aso o zawieszenie 1BE (sprężyny i amorki) na nasze to będzie jakieś 3 tysie ciekawe ile u nas sobie zażyczą ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziki okaz...swoisty rodzyn taki nom :cwaniak1:ps. częściej będę zaglądał do działu "moja a4" ciekawe rzeczy sie tam dzieją