Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. no to może jakaś podpowiedź ? rumun ?
  2. łada... zastawa ??
  3. po ostatnim holowaniu :gwizdanie:
  4. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    muszę w końcu zeskaniować i wkleić tą inst co mam, jest tam również pod które piny podpiąć się bezpośrednio do ecu.
  5. siemka no to teraz trza zrobić większego spota garwolińskiego niż tylko dwa auta
  6. witaj na forum i zapraszamy na spociki w Twoim regionie
  7. no jak nie było jak tak wiedziałem :cwaniak1: zawsze są nie przewidziane atrakcje
  8. adaho żadnych atrakcji nie było czy nie wkleiłeś żeby go nie zniechęcić :gwizdanie:
  9. ten wężyk jest właśnie od układu podciśnienia, natomiast to czarne coś to nie jestem do końca pewny.... chyba będzie lepiej jak go założysz na miejsce
  10. chyba to to ja znalazłem właśnie go pod taką nazwą Dauphine Front Renault
  11. Robert mówił że lubi :gwizdanie:
  12. i tak już zostało Przestańcie się mazać, jest Super przecież się nie mażę, jestem happy :>
  13. :th: :oklaski:
  14. i tak już zostało
  15. skoda to raczej nie, bo całe muzeum skody przejrzałem i takiego modelu nie znalazłem.
  16. ragga no jak taka to może być i małoprocentowa :kox:
  17. witaj, chłopcy na pewno się ucieszą zapraszam w ich imieniu na spoty
  18. alkoholizm polewania :gwizdanie: to jakaś nowa choroba dla Krzyńka może być biała byle ponad 40% miała....
  19. spot jest zawsze aktualny :gwizdanie:
  20. sprężyna przód - 82e czyli to x2 sprężyna tył - 76e czyli to x2 amorek na przód -152e x2 amorek na tył - 146e x2 czy u nas taniej tak ??
  21. niezły kołek nie nom pytałem w niemieckim aso o zawieszenie 1BE (sprężyny i amorki) na nasze to będzie jakieś 3 tysie ciekawe ile u nas sobie zażyczą ?
  22. Dziki okaz...swoisty rodzyn taki nom :cwaniak1:ps. częściej będę zaglądał do działu "moja a4" ciekawe rzeczy sie tam dzieją

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.