Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. dokładnie tak!!! Warszawa -zjazd z trasy łazienkowskiej na ul.Ostrobramską jest hopa, -na nowej trasie siekierkowskiej pomiędzy marsa a wałem miedzeszyńskim tez dziwne zadołowanie lub górka
  2. kapitalne [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 16:45 _________________________________________________ on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku
  3. I jeszcze o balonikach nie zapomnij [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 11:26 _________________________________________________ Sorry Boss Oj myślę, że zwykłe Sorry Boss (nawet pisane z dużej litery) nie wystarczy Moge jeszcze dodać Please, Forgive me Boss :> A kwiatki wysłałaś na przeprosiny? no Kasia co do kwiatów to wiem z doświadczenia ze się znasz :gwizdanie:
  4. i pewnie nie zrobią bo traktują to jako "naturalny spowalniacz" ci co o nim wiedzą to na pewno tam zwalniają.
  5. a to jeździł nie będziesz >? bo po "pifku" to tylko będziesz nocował
  6. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Garwolin i okolica nowa Vectra czarna lub granatowa nie dopatrzyłem się bo było ciemno...
  7. ja ładowałem i nic się nie stało więc chyba można
  8. o który przekaźnik chodzi i gdzie go szukać? to podejrzę te oznaczenia
  9. a3 club http://pl.youtube.com/watch?v=wxtLYfjLb4w
  10. To jest Michałka prywatne archiwum ... wspomnienia po wspólnych imprezach ... :polew: to chyba polska wersja beat box_a http://www.youtube.com/watch?v=BCuWeXZi05w&feature=related
  11. rozmowa, Poziek odjeżdża: o czarne stalówki ma... -tak, ale w niedziele jeszcze miał alu.... nie wiem kiedy zmienił a Tosik bo to taniej... fakt że to były dwie różne rozmowy ale wyszło zabawnie jak ktoś posłuchał
  12. był temat o nich jak odjechałeś...
  13. witaj, a pytania to zadaj w odpowiednim dziale :!:
  14. unident 510, president_y ( to samo co unident tylko pod inną nazwą i ceną) a kto Ci sprawdzi czy ma homologację ? zawsze można coś wymyśleć :gwizdanie:
  15. i będzie robił za wodzireja imprezy :kox:
  16. koledze chodzi chyba o to że te przyciski tak jakby się zawieszały ja tak np mam z przyciskiem recyrkulacji.
  17. witaj w klubie
  18. Tak, ale niech podadzą ile maja miejsc wolnych na dobę, bo możemy się nie zmieścić skombinują sobie łóżka piętrowe i będzie git
  19. nie jestem pewien ale to chyba od czujnika czy ktoś siedzi na siedzeniu w momencie wypadku i czy poducha ma byc odpalona.
  20. tu macie ciąg dalszy opisu z poprzedniej fotki ps. jeśli jeszcze coś to piszcie wkleje jak będę miał trochę czasu wolnego
  21. fis to komputer pokładowy a pół fisa to jego okrojona wersja z ks obsługi, fis zaznaczyłem na rysunku
  22. . Na sniegu juz mialem porownanie letnia/zimowa i oczywisice nie ma o czym mowic... Co do niskich temperatur - to sa rozne opinie, podobno byl jakis test, ktory stwierdzil, ze letnia opona lepiej zachowuje sie przy niskich tempraturach (jesli nie ma sniegu) od zimowej... Who knows. oj chyba nie do końca, tu przecież chodzi o skład gumy a jak wiadomo zimówka nawet podczas mrozów zachowuje swoją elastyczność a letnia twardnieje przez co nie ma takich właściwości jak podczas dodatnich temperatur

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.