Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto , które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :gwizdanie: ale wiesz ja nie mówię, że ja nie idę pełną pipka przez miasto od czasu do czasu...ale to co widziałem wczoraj spowodowało, że zmoczył mi się rów między pośladkami...tyle w temacie hmm.. No ciekawe.. co się tam działo.. :gwizdanie: ładnie ładnie....
-
DODA niech się schowa :))))))
o kufa ale
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas był też na naszej klasie widziany także ma podwójne alibi :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 08:51 _________________________________________________Tomek no to musisz z Fifikiem porozmawiać tak "po swojemu"
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=heGf0Cs-bik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek to dlaczego dałeś sobie wykasować te "pozytywne" błędy ??? ja Ci ich kiedyś nie ruszałem :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak dobrze obstawisz wynik "killowania" to może ktoś Ci skasuje :polew: i nigdy nie pisz że najpierw, przecież są ważniejsze sprawy niż vagowanie ..... :gwizdanie:- [ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
mój ma 151 000 i podobnie jak Yates_a... tyle że mój sprowadzony/odkupiony od szwagra także auto można powiedzieć było i jest nadal w rodzinie :>- [ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
dokładnie, pomyliło sie.. jedno było malutkie szkoda że kolega nie dał linka na forum w dziale "zakup..." na pewno ktoś by wyhaczył że z autem coś nie halo. ja też byłbym za oddaniem auta!!- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
czy to anglik ?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tak to cobra, dokładnie cobra 62 (wiem za łatwe dałem...) i co uznajemy pierwsza odpowiedź kolegi xxxlx? to niech kolega coś wkleja.- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no fajne autko no to teraz coś takiego- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
czy to z serii Austin-Healey?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
pre_pl bardzo ładnie :th: gratki wklejasz- zamek w Książu i okolice
dzięks za informacje :th: Bryniu ostatnio to kręcili tam "Tajemnicę twierdzy szyfrów" o ile sie nie mylę- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jak na razie to nic z tych wymienionych. tak jak mówiłem/pisałem marka bardzo znana, nazwa firmy jest skrótem pierwszych liter od paru wyrazów- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- zamek w Książu i okolice
panowie i panie planuje taką małą wycieczkę i teraz pytanie do tych co tam byli lub co tam mieszkają, czy warto tam pojechać i co warto tam zwiedzić/zobaczyć? i czy są jakieś pensjonaty w okolicy? dzięki za wszelkie info- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niet - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.