Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto , które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :gwizdanie: ale wiesz ja nie mówię, że ja nie idę pełną pipka przez miasto od czasu do czasu...ale to co widziałem wczoraj spowodowało, że zmoczył mi się rów między pośladkami...tyle w temacie hmm.. No ciekawe.. co się tam działo.. :gwizdanie: ładnie ładnie....
  2. Lukas był też na naszej klasie widziany także ma podwójne alibi :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 08:51 _________________________________________________Tomek no to musisz z Fifikiem porozmawiać tak "po swojemu"
  3. http://pl.youtube.com/watch?v=heGf0Cs-bik
  4. Tomek to dlaczego dałeś sobie wykasować te "pozytywne" błędy ??? ja Ci ich kiedyś nie ruszałem :gwizdanie:
  5. jak dobrze obstawisz wynik "killowania" to może ktoś Ci skasuje :polew: i nigdy nie pisz że najpierw, przecież są ważniejsze sprawy niż vagowanie ..... :gwizdanie:
  6. mój ma 151 000 i podobnie jak Yates_a... tyle że mój sprowadzony/odkupiony od szwagra także auto można powiedzieć było i jest nadal w rodzinie :>
  7. dokładnie, pomyliło sie.. jedno było malutkie szkoda że kolega nie dał linka na forum w dziale "zakup..." na pewno ktoś by wyhaczył że z autem coś nie halo. ja też byłbym za oddaniem auta!!
  8. tak to cobra, dokładnie cobra 62 (wiem za łatwe dałem...) i co uznajemy pierwsza odpowiedź kolegi xxxlx? to niech kolega coś wkleja.
  9. no fajne autko no to teraz coś takiego
  10. czy to z serii Austin-Healey?
  11. pre_pl bardzo ładnie :th: gratki wklejasz
  12. dzięks za informacje :th: Bryniu ostatnio to kręcili tam "Tajemnicę twierdzy szyfrów" o ile sie nie mylę
  13. jak na razie to nic z tych wymienionych. tak jak mówiłem/pisałem marka bardzo znana, nazwa firmy jest skrótem pierwszych liter od paru wyrazów
  14. panowie i panie planuje taką małą wycieczkę i teraz pytanie do tych co tam byli lub co tam mieszkają, czy warto tam pojechać i co warto tam zwiedzić/zobaczyć? i czy są jakieś pensjonaty w okolicy? dzięki za wszelkie info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.