Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://allegro.pl/item436852693_chevrolet_camaro_rs_ss_1968.html poryczał by takim Kurde jadąc do rodziców..przejechałem w Rykach na żółtym ..i mało co nie dostałem 100 i paru punktów Juz nie cisne na żółtym i nie słucham radia głośniej niż CB Krzyń ..nie widziałem tego przekoszonego fotoradaru ja mówiłem czego należy słuchać w aucie :gwizdanie: pewnie już go doprowadzili do stanu używalności
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
weźcie nie wklejajcie takich autek bo coraz bardziej na nie choruje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niektóre śmieszne ale niektóre to :doh1: http://funcentrum.pl/files.viewFile,4882,Po-prostu-idioci....html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, po prostu pojechałem na impreze samochodem. to tak jak ja.... ale miałem kierowce i skończyło się tak jak się skończyło :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhhy..a tak niechciało Ci sie iść Nigdy wiecej..chyba do następnego razu odstawiam to na jakiś czas :gwizdanie: właśnie jeździłem do sklepu po lekarstwo i tak myślę że jakbym dmuchnął to bym miał podobny wynik do SebMisa w Sobieszewie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale mam kaca nigdy więcej alkoholu
-
[ALL B5] Kody klimatronica II
żeś kotlecika odgrzał .... poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html a będziesz wiedział co i jak zrobić żeby się wyświetlało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj ps.uzupełnij profil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mi głównie chodziło o moc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomaszust co do busa to mogłeś zakupić coś konkretnego opcja 1 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T764986 ~260KM opcja 2
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na a4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj jkjhkjhk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ups, zapomniałem Ci napisać