Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    da się musisz kupić manetkę, moduł pewnie też będziesz musiał wymienić. przykładowa aukcja http://cgi.ebay.de/Audi-A4-S4-RS4-8E-B6-B7-GRA-Tempomat-Nachruestset-NEU_W0QQitemZ220288746287QQcmdZViewItem?hash=item220288746287&_trkparms=72%3A1229|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14
  2. to może ja będę przyjmował zakłady jaki jest aktualnie kurs ....? tomaszust poziek adaho vs hugo łukaszr gdzie zakwalifikować ? :gwizdanie:
  3. dobre lecę po wszystkie piloty
  4. łon już pali .... i obawiam się że Adrian może mieć rację
  5. tomaszust i adaho dobrze to wytłumaczyliście
  6. http://www.joemonster.org/filmy/11291/Liczenie_ekstremalne
  7. No, jak to który? A w Klubie jest wielu cross-owców? :polew: masz już jakieś typy ?
  8. oooo kufa przyznać się który to :polew: http://pl.youtube.com/watch?v=W-RX8rlIYQ8
  9. witaj i zapraszamy na spoty warszawskie
  10. witaj ps. dwóch
  11. ragga a to to jest to urządzenie żeby przodu auta do góry nie podrywało jak startuje
  12. oj nie chcesz wiedzieć co mam w zakładkach :gwizdanie:
  13. wiciu otwieraj wszystko co podrzuca przez ta stronkę http://www.hidemyass.com/ a nic ci służbowy proxy nie wytnie
  14. jestem tego samego zdania , zj***na jak ch.uj , zeby 23 kilometry przejechać w 1,5 godz ???? po drodze miałem ochote dwa razy zawrócic , takiego miałem wkur. wa , a zeby trafic w żółty sektor na -2 to 3/4 parkingu przejechałem pod prąd e tam jak ja jechałem to nie było żadnych korków, bo to trzeba wiedzieć kiedy przyjeżdżać a nie się tak wyrywać i śpieszyć :gwizdanie: a z ty pod prąd to luzik ja też tak jechałem A Tyś kiedy był no jak już nie było korków byli jeszcze najwytrwalsi
  15. jestem tego samego zdania , zj***na jak ch.uj , zeby 23 kilometry przejechać w 1,5 godz ???? po drodze miałem ochote dwa razy zawrócic , takiego miałem wkur. wa , a zeby trafic w żółty sektor na -2 to 3/4 parkingu przejechałem pod prąd e tam jak ja jechałem to nie było żadnych korków, bo to trzeba wiedzieć kiedy przyjeżdżać a nie się tak wyrywać i śpieszyć :gwizdanie: a z ty pod prąd to luzik ja też tak jechałem
  16. http://www.joemonster.org/art/9866/Mistrz_instalacji_klimatyzacji
  17. witamy na forum i zapraszamy na spoty warszawskie albo radomskie
  18. witaj na forum a4
  19. to jest dobre http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5631609,Jak_wyglada_prawdziwe_szczescie_.html ragga co do tematu http://pl.youtube.com/watch?v=kSqzRMNw5fc
  20. będę kufa szkoda że nie wiedziałem bo byś gościowi do Kurowa podrzucił bardzo małą przesyłkę a tak już poleciała pocztą mam nadzieje że dojdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.