Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spoty radomskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mniej więcej tu gdzie zapalniczka w a4 B5, pod gumową pokrywą obok dźwigni hamulca ręcznego.
-
[ALL] OPT 4Edycja i nowe pozycje programu :)
oj chyba będzie się działo :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówisz i masz np tu http://www.joemonster.org/filmy/5983/Przepiekny_taniec
-
[B5 AJM] Ustawienie zegarka cyfrowego
no bo palma się pojawia sama
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek jak nie piłeś to nie pij !!! ja już miałem nie pić a wczoraj na weselu się pokusiłem i było za dużo :gwizdanie: a teraz trzeba za to pokutować [br]Dopisany: 19 Październik 2008, 09:46_________________________________________________Znów rodzynek http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=457498258[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 09:55_________________________________________________http://www.sexyandfunny.com/_oddity_media/img_disp/img46cef21056706.jpg ciekawe co jeszcze potrafi tym języczkiem http://www.joemonster.org/filmy/4905/Taniec_jezyka
-
Strefa Śmiechu
Mały Jasio pyta mamę: Dlaczego się malujesz - Żeby ładniej wyglądać - A kiedy to zacznie działać :gwizdanie: mała dziewczynka odbiera telefon: -A którym jest Pan szefem mojego tatusia??? - dupkiem czy kretynem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=sowNOfZcKTQ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angge Sławek ma/miał nubirę :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item459740920_daewoo_nubira.html tylko miasto sprzedającego się nie zgadza(kamuflaż pewnie )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ESa w serii nie jest wcale tak nisko zawieszona jak paździoch wyjdzie z garażu i Krzyniek się postara , tak żeby warto było do niego odjechać to się można kiedyś przekonać : :gwizdanie: :beer1: pomyślimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to była mała niespodzianka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i nawet działa :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do nowego sprzętu policji to i ja widziałem dziś suszarkę nówkę sztukę o 5 rano na trasie siekierkowskiej
-
jest jest jest wygrana PL z CZ
no ale Czesi pod koniec trochę zaczęli grać :gwizdanie:
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
no i jedna się powoli kończy... tzn sobie miga czasem podsumowanie wytrzymała równy rok, także chyba nie są takie badziewiaste.
-
Strefa Śmiechu
było ,,,, ja wklejałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wygląda na autko zalane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Był...ale B7 to by się zgadzało
-
Strefa Śmiechu
opis z gg "PZPN- Parodia Zawodowej Piłki Nożnej"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj