Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
nie ma włącznika grzanych luster, jedynie albo grzeją po zapłonie albo przy włączonym ogrzewaniu szyby tylnej- zależy od rocznika. było już przerabiane opcja
-
[ALL B5] Włącznik czujnika ruchu wewnątrz - alarm
od kierowcy, na dole słupka środkowego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak ale wcześniej Spanky mnie z kolejki wyprosił, teraz Ty mi opinie psujesz, to już na pewno pan Poziek się nie zgodzi żebym siwkiem kierował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniusiu ?? Prawda li to ? ragga, wyluzowałem ostatnio z szyderą dla Ciebie, bo dobry chopaczyna jesteś i masz problemy z niebieskim no ale widzę że się sam prosisz jednym słowem już jesteś zimny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też się nieśmiało wpraszam będe miał porównanie z eSą Norbiego Adam zrób listę i mnie dopisz tia.. wpadnie Spankej i powie "pan tu nie stał.." ale tak nie można ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też się nieśmiało wpraszam będe miał porównanie z eSą Norbiego Adam zrób listę i mnie dopisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na czas jazdy raggi - Poziu dobra rada zmień fotel kierowcy :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bober widzę że "sprawdź ortografię" działa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz nasi spamerzy będą się licytować który to kogo nie poznał :gwizdanie: Malik ale Ty masz propagandę oni sami we dwóch dobiją 2tys str.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aż tak się zmienił :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
np raz w miesiącu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy a czy to aby nie za dużo :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i zapraszamy na spociki warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spociki warszawskie w miarę możliwości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja kufa ledwie się ogarnąłem, zapitalałem 90km w niecałą godzinę żeby być na czas a Ty mi tu po myjni jedziesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosika AHU jest nieźle dłubnięty :cwaniak1: od roku to powtarzam Ragga jakby co to mów! w miarę możliwości pomogę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba wiem dlaczego....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ja już dotarłem :gwizdanie: spocik tylko ta straż miejska .... co nie franiu?? tekst spotu: raggaman ma quattro... jakie, na "hadlex_ie" czy na "torsten_ie"??? -nie na tapicerce [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:16_________________________________________________pożyczyłem z a3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie to szkielet pramęszczyzny :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
szkielet pramęszczyzny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zjemy wszyscy wspólnie jak wtedy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak by wychodziło z podpisu.... ja mam ale nie wiem czy mi baterii wystarczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma bata ..ja dziś bede pierwszy ..zaznacze teren I bede liczył ilu sie wbiło pod prąd Ty to zaparkuj przy tym filarze z kontaktem w razie jakby się jakaś śrubka nie chciała odkręcić to ja wezmę szlifierkę i może wiertarkę (ale nie nie mam bo ostatnio się skończyła)