Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. zrobiony z sedana [nie mogłem się powstrzymać]
  2. oj ja wam chyba obydwu zrobię taką reklamę że :polew:
  3. chciałem tylko zauważyć że Legia Wisła 2:1
  4. http://www.youtube.com/watch?v=C0PzJokfiZc&feature=related
  5. ragga i szust wy spamujecie na dwóch forach więc dlatego jest mniej postów :gwizdanie:
  6. witamy się w specjalnym dziale!!! co do spotów to są co tydzień
  7. czyli to kobieta no tak Kopernik tez była kobietą
  8. nie macie szans..pierwszym sprawdzonym kandydatem jest ono Kto?? no ONO
  9. Tosik ma moje, takie bialutkie, do roboty, na techno jak znalazł mówisz Tosik ma ... jeszcze je ma
  10. może lepiej odłóż to do kolejnego spota bo koledzy i koleżanki z A3club mogą sobie Bóg wie co pomyśleć :gwizdanie:
  11. Widziałem się dzisiaj z Martką osobiście - z poźkiem nakreśliliśmy delikatnie Twoją osobę jako potencjalnego kandydata Nawet wykazała delikatne zainteresowanie więc jeżeli chcesz żebyśmy z poźkiem zrobili Tobie jeszcze lepszy grunt pod interesy to musisz odpowiednio to umotywować jednym słowem musisz zakupić wiem że Ty nie pijasz ale to dla kolegów więc kup dużo bo koledzy (poziek i lukaszr) dużo mogą :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 06:51_________________________________________________ps. godzinkę na forum trzeba by zaktualizować [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 06:52_________________________________________________ i bardzo dobrze Szykować rękawice robocze no moje małe rączki nie ma rękawiczek ale daje radę i bez Bedziesz ufafluniony smarem...laski na to lecą znaczy się przywozić siostry kto ma
  12. i bardzo dobrze Szykować rękawice robocze no moje małe rączki nie ma rękawiczek ale daje radę i bez
  13. i bardzo dobrze
  14. nie fair jest jak kobieta ma 2 ...i ty jesteś jednym z nich no jak ma dwóch a ja jestem jednym z nich to też nie fair to fakt
  15. A to nie można mieć 2 ? :kox: nie, bo to nie fair
  16. witaj na forum i zapraszamy na spoty warszawskie ( najbliższy we wtorek)
  17. to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą [br]Dopisany: 24 DObra kmina .. A ja zajme sie Martką e nie ma tak TY już masz tam jakąś laskę, więc odpadasz z konkursu :gwizdanie:
  18. to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 21:47_________________________________________________a i chciałem zauważyć że w niedzielę Krakusy przyjeżdżają do wawki :gwizdanie:
  19. Ty skubany...będzie liść od Lukasa... Why ? bo to Lukas_owa
  20. było x postów temu.. ja wklejałem
  21. lukaszr to może ja,.. ja walnę temu Twojemu niedoszłemu szwagrowi z liścia redźi to na Adama profil nie wchodzę
  22. regga hm.... on raczej nie jest zbyt normalny :gwizdanie:redźi świetny pomysł z tym oglądaniem na NK chyba i ja się skuszę popatrzeć
  23. poziek ma ochronę ? ale to dla siebie czy siostry :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 10:41_________________________________________________ragga co do karnetów to dam znać wieczorem albo jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.