Treść opublikowana przez @vant
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witajcie nocniaki. :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ja się witam i żegnam zarazem. Dobrej nocy.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i ja powitam.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witka wsiem.
-
[ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?
Wiem bo mam aktualnie Passata b5 fl i jest niemal bezawaryjny a b6 juz niestety nie może się poszczycic taką opinia, takze jeśli Audi diesel to także 1.9 TDI. :>
-
[ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?
Właśnie zauważyłem to . Zobaczymy może się uda znależc dobry egzemplarz a może diesel.
-
[ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?
Bo biorę pod uwagę zakup również auta z takim silnikiem 1.8T bo 1.8 TFSI to droższe niż diesle.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?
Czyli z 2005r. to juz tylko TFSI.- [ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?
Witam. Czy w b7 były montowane silniki 1.8 T czy tylko 1.8TFSI?- [B7 BKE] Wymiana rozrządu
Witam. Interesuje mnie cena kompletnego rozrządu do silnika 1.9 TDI BKE - 115 KM? I jeszcze jakie części wchodzą w skład rozrządu?- [B7 BKE] Wymiana rozrządu
Podepnę się pod temat koledzy jaka jest cena kompletnego rozrządu A4 B7 do silnika 1.9 TDI 115 KM.- Czy jazda raz na LPG raz na benzynie szkodzi ?
Moim zdaniem żadne znam ludzi którzy maj zagazowane auta i zrobione na tej instalacji po 300 tys.km. :>- [ ALL B5 ] Problem z centralnym zamkiem
Podepnij Vag-a kolego i zobacz błędy modułu komfortu. No i sprawdziłbym mikrostyki w zamkach.- [ALL B6] Trzy piknięcia syreny alarmu po uruchomieniu silnika
A jakaś kontrolka się zaświeciła?- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No ale nie śpi.- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nie no a4 z a6no bez porównania a6 :>- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitac. To trzeba wolniej jeżdzic hehe- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Hehe dobre Tomek [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 01:23_________________________________________________No i czas w kimę- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tylko nie jedż po browarku bo ci znowu zabiorą :gwizdanie:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No a ja w tym roku urlop mialem z głowy połamałem nogę i dup_ siedzę w chacie od maja ;(. Super że niektórzy mieli udany urlop- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Co tam? Nocka w pracy czy w domku przy pifku? :gwizdanie: W domciu piwko już właśnie dopijam ale jeszcze trochę poczytam.- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No to jest nas już dwóch :>- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Czy nikt tu już nie zagląda. Witam nocne mary.- [ALL] Czy da się coś zrobić z tymi rysami?
Zgadzam się z przedmówcą fota 1 raczej malowanie a fota nr2 do polerki - papier wodny i pasta polerska i powinno byc dobrze. - [ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?