Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

@vant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez @vant

  1. Prędzj po podszybiu niż w kratkę nawiewową. Mnie kiedyś wpadł kamyk i grzechotał.
  2. Kolega dobrze mówi, miałeś zestaw głośnomówiący.
  3. Tylko,żeby reszta mogła dzwonic bo Rydzyk gotow resztę eteru zablokowac
  4. Kolego najlepiej to zmiań mechanika a potem szybko olej na syntetyk jeśli nie chcesz naprawiać auta.
  5. Jeśli padłaby Ci turbina to powinien znikać olej dość szybko. Lepiej sprawdzić.
  6. Witka z wieczora, wdepłem na chwilkę.[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________I dziś powtórka, znowu na chwilę ale trzeba się przywitać.
  7. A u mnie na Bliskiej ON po 3,56.
  8. Najlepij pierwszy post kolegi Hugo przeczytaj i będziesz miał odpowiedź .
  9. A nie wspomnę o konsoli środkowej, np. Audi b7 mnie się lebiej podoba niż passat b6. To moja opinia.
  10. Co niektórzy chyba nie widzieli w środku Passata, a jUż b5fl to niema co porównywać z a4 b5.
  11. Kolego ja myślę że to wentylator od chłodniczki klimy u mnie taż huczy a jak schłodzi to się wyłancza i dlatego go nie słyszysz.
  12. Ja bym obstawiał moduł komfortu, ja kiedyś miałem podobny problem w Seacie, z aśniedziaty styki w kostce która wchodzi do modułu, przeczyściłem i WD40 i działało.
  13. Dokładnie tak jest więc miłego rozkręcania. :>
  14. To jest kontrolka od klocków hamulcowych, także czeka cię wymiana ale lepij sprawdż najpierw
  15. Mój kumpel ma pod fotelem pasażera ale wszystko zależy od wymiarów.
  16. Dzięki oZiX też już na to wpadłem i już mam. :>
  17. Tomaszu zgadzam się tylko chodziło mi o to ,że są tacy kierowcy co kupują auto np.15sto letnie bo ich nie stac na nowsze, no i aby nie mieli zonka za 1o tys.km z remoncikem.
  18. Zobaczymy tylko jaki będzie żywotny bo moc ma taką samą jak 1,9 czli 105 KM
  19. Dołączę się do tematu. Nikt na forum nie ma elektronicznej instrukcji? aż się wierzyc nie chce. :>
  20. Jak w temacie koniec produkcji 1,9 TDI może będzie teraz nowy kultowy 1,6 TDI. :> http://moto.onet.pl/1561045,1,koniec-slynnego-1-9-tdi,artykul.html?node=23
  21. Zapomniałeś kolego o jednym fakcie jak się koleś powiesi to Tobie się nic nie stanie tylko jemu ale jak Ci małolat wyskoczy na skuterku i będziesz chciał go ominąć to on będzie sobie chodził a Ty będziesz leżał w szpitalu albo co najgorsze na cmentarzu a tak niejednokrotnie się zdarza.
  22. No na to wychodzi. I będzie dalej szaleć tatusiowozem.
  23. To smacznego chłopaki życzę idę uderzyć w kimono.
  24. Nie dam rady w tym roku, połamałem sobie girę i mam gipsik więc zostaje w domu.
  25. Dobry z wieczora. Idę zwiedzać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.