Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowa sieć komórkowa - "W Rodzinie"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bedą siać po wszystkich pasmach, jak RM, kufa :>

Opublikowano

ale cegły, :polew:

Opublikowano

doładuj konto za 50, 25 pójdzie z tego na RM :evil: :evil: :evil:

ale pomysł z takim prostym aparatem trafiony, babci by się przydał

Opublikowano

Tylko,żeby reszta mogła dzwonic bo Rydzyk gotow resztę eteru zablokowac :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A tak w ogóle to co jest takie śmieszne? W tvn się kazali śmiać? :-)

Opublikowano
  • Autor

A tak w ogóle to co jest takie śmieszne? W tvn się kazali śmiać? :-)

Chyba to , że Rydzyk wyciąga kasę od ludzi na każdy możliwy sposób , a oni są w niego zapatrzeni jak w obrazek :naughty:

Opublikowano

Powiem tak...o. Rydzyk ma leb do interesow :D umie na wszystkim zarobic. Jedna jedyna dobraz rzecz z tego wszystkiego to te aparaty. Teraz juz nie ma prosty, nieskomplikowanych aparatow komorkowych TYLKO do dzwonienia. Dla starszych ludzi, czyt. mamy, babci, dziadka to te cuda wspolczesne sa za trudne w obsludze (przyznam sie,ze czasami dla mnie tez :D ).

Opublikowano

ten k****a tatuś Rydzyk to normalnie moim ojecem mógłby być B9 już dawno by wjechało :decayed:

Opublikowano

ten k****a tatuś Rydzyk to normalnie moim ojecem mógłby być B9 już dawno by wjechało :decayed:

hmmm a moze ... bo jakis taki podobny jestes... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mam nadzieje że inne sieci komórkowe zapożycza pomysł i wprowadza na rynek telefony komórkowe dla starszych ludzi, tak aby była jakaś alternatywa dla pana rydzyka (Tak!! dla mnie to nie jest ojciec tylko pan. Jestem wierzący ale dla mnie to zwykły koleś który robi kasa na naiwnych ludziach!!!)

Opublikowano

juz widze te uslugi ;]

wsylij trzy smsy na 7744 aby otrzymac rogrzeszenie ;]

datki na tace bez wychodzenia z domu - 7918 ;]

i poradniki jak przez telefon przekazac cala rente na radio maryja :polew:

Opublikowano

Ale telefony to maja za***iste. Jak tricordery ze Star Treka :kox:

tricorder-replica.jpg

:polew:

Opublikowano

juz widze te uslugi ;]

wsylij trzy smsy na 7744 aby otrzymac rogrzeszenie ;]

datki na tace bez wychodzenia z domu - 7918 ;]

i poradniki jak przez telefon przekazac cala rente na radio maryja :polew:

bredzisz w tonacji tevałenowsko - polsatowskiej, dla których jedynymi przedstawicielami kleru do rozmowy są ci współpracujący w PRL-u z SB,

panowie Walter i Solorz poprzez swoje media obrzucają błotem Rydzyka już od kilkunastu lat, legitymizują i bronią układ o którym Rydzyk ma odwagę mówić prawdę. Cokolwiek Rydzyk by nie zrobił, zawsze będzie be, bo wciąż mówi prawdę o ludziach, którym dawniej bywało bliżej do Moskwy niż Warszawy.

Jeżeli potrafisz odróżnić PRL od Madagaskaru to powinieneś wiedzieć o czym piszę.

Kościół jako instytucja trwająca już 2000 lat miała w swojej historii więcej różnych " biznesowych" przygód, jak choćby lichwiarskie zapędy począwszy od wczesnego średniowiecza, nieustanne pożyczki państwom, tronom, bankierom, Żydom. Kościół tworzą ludzie, którym pieniądz zawsze szeleścił i błyskał, stąd wydarzenia roku 1517, stąd nieustanne próby reform i napraw aż po dziś dzień.

Osobiście bardziej zniosę zyski generowane przez Rydzyka niż ogromne przekręty lat 90-tych, ocierające się o zdradę państwa, robione przez dziwnych ludzi dla jeszcze dziwniejszych zobowiązań ( jak choćby słynna "moskiewska pożyczka"). :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Idiotyczny OT. Dziekuje za uwage :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.