Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

@vant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez @vant

  1. JAbym spróbował jeszcze w innym ASO niech potwierdzą,że to nie pęknieta głowica.
  2. To tylko zależy jaki masz portwel. :>
  3. O teraz to co innego, suuuper autko mnie się podoba i jak zwykle kombi najlepsze.
  4. A ja dziś na chwilę ale przywitać się trzeba.
  5. Jakby było widać to byśmy co innego pisali. Ja też nic nie widzę.
  6. Jak zwykle chwyt reklamowy, zawsze się ktoś nabierze. klama zawsze pokazuje cenę najniższą a produkt reklamowany zawsze najlepszej jakości.., tylko przy kupnie jest dopiero zonk.
  7. Climatronic na 100% jest powiązany z czujnikiem zewnetrznym temperatury dlatego nie załącza klimatyzacji. Prawdopodobnie masz walnięty czujnik temp.zewnętrznej.
  8. Ja dziś już spadam. Narka chłopaki.
  9. Widać dzisiaj spory ruch.
  10. Powitać,powitać i idę zwiedzać.
  11. Przecież to nowość to żeby tylko droźsze nie było.
  12. W Świdwinie na Bliskiej po 3,89 ON.
  13. Kolego turbina kręci się z niesamowitą prędkością a więc jej rozlecenie się oznacza że z łopatek zostaje metaliczny pył, a to już niestety dostanie się do silnika.
  14. No ale na forum też można się czegoś nauczyć. 3majcie się idę się drzemnąć.
  15. To Ci się już nie opłaca kłaść.
  16. Powitać. Co tu tak pusto?
  17. Jeśki przy jeździe mieszanej trasa-miasto to tak.
  18. Spoko jeszcze chwilkę pozwiedzam forum.
  19. Kolego po wymianie paska powinno się podpiąć VAG-a i dokonać regulacji, no a odnośnie drugiego pytania, większe i szersze opony powodują większe zurzycie paliwa.
  20. A ja na chorobowym i też klikam ale mni już pomału sen łamie.
  21. Dobry z wieczora.
  22. No wtedy to na nowym silniku tylko może się skończyć.
  23. Oooo! Wlasnie! - w podszybiu oczywiscie od zewnatrz [pod maska] ? Masz na mysli rejon aku i klimy [pod kratka], czy gdzies glebiej pod szybą? Dokładnie tak Flyer. Tarabanil kamyk że szału można było dostac.
  24. No to masz odpowiedź. Padła Ci turbina, ratuje cię regeneracja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.