Treść opublikowana przez @vant
-
Ceny paliwa marzec 2026
U mnie na Bliskiej ON - 3,69 zł.
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Świdwinie na Bliskiej ON-3,68.
-
[B5 AML] Regulacja wysokości świateł
A byłeś na diagnostyce sprawdzic jak są ustawione lampy? A jeśli chodzi o lampy to czy one nie zostały np. wymienione z xenonów na zwykłe np. po kolizji?
-
[B5 AML] Regulacja wysokości świateł
dokładnie Pytanie teraz czy masz xenony czy nie ? No właśnie ale możesz to szybko sprawdzic. Podjedż pod ścianę i włącz światła jeśli masz xenon to światła powinny maksymalnie się obniżyc w dół a po chwili wrócic do poziomu obciążenia auta.
-
AC dla osoby<25 lat
Dowiedz się dokładnie jak jest teraz bo 4 lata temu auto powyżej 10 lat nie można było zawrzec nowej umowy na AC. No ale mogło się coś zmienic.
-
[B5 AEB] Uciekający płyn przy chodzącej klimie
A raczej nie możliwe żeby uciekał płyn chłodniczy przy włączonej klimatyzacji bo jedno z drugim nie ma żadnego powiązania. Jeśli masz wyciek z układu chłodzenia silnika to jest on bez względu na to czy jest włączona klima czy nie.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No jakiś większy ruch w końcu się robi.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja niestety nic nie robię bo mam chora noge ale jutro żonka posprząta w srodku.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witka wsiem.
-
[ALL] Serwis klimatyzacji
I bez rozbierania przodu, wymienią go od spodu.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobry z wieczora.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie 222 tys. udokumentowane i chodzi jak pszczółka.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wymieniaj kolego na półsyntetyk a czrny dymek to każdy puszcza w czasie nagłego przyspieszania.
-
allegro - oszust ?
Jak nie zapłaci to mu na chacie ogólnopolski zrobimy to zaoszczędzi.
-
allegro - oszust ?
Ludzie mają tupet, powinno się takich odrazu zamykac.
-
[B5 AJM] Gdzie robić rozrząd? ASO?
Dokładnie od 120 - 150 zależy od ASO.
-
[B5 AJM] Gdzie robić rozrząd? ASO?
Jeśli chodzi o ASO to niejednokrotnie usługa nie adekwatna do ceny, więc ja robiłbym u sprawdzonego mchanika.
-
[ALL B7] Moja A4 z nowymi felgami
Mnie również razi strasznie to drewno, wolę już czarne wnętrze. Reszta ok.
-
[B5 AFN] firma valeo
Jak najbardziej polecam firma godna polecenia produkuje części wysokiej jakości. Możesz śmiało brac ten silniczek i montowac do auta. :>
-
[ALL B6] Wtyczka koło filtra kabinowego ?
Też mnie się tak sojarzyło ale zapodaj fotę to będziemy mogli potwierdzic bądż nie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja w nieautoryzowanym zakladzie mechanicznym płacę 20 zl. za wymianę oleju i filtra.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
I ja dzisiaj się przywitam i idę się drzemnąć.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobranocka idę lulkac.
-
[B5 ALL] Wymiana wahaczy
Bo to jest zestaw naprawczy a nie lepiej wymienic komplet za jedną robotą i masz cały przód nowy i tak po niższej cenie.
-
[B5 ALL] Wymiana wahaczy
No trochę przesadził tyle to w ASO kosztuje za 1200 można części kupic plus robota.