Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

@vant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez @vant

  1. U mnie na Bliskiej ON - 3,69 zł.
  2. W Świdwinie na Bliskiej ON-3,68.
  3. A byłeś na diagnostyce sprawdzic jak są ustawione lampy? A jeśli chodzi o lampy to czy one nie zostały np. wymienione z xenonów na zwykłe np. po kolizji?
  4. dokładnie Pytanie teraz czy masz xenony czy nie ? No właśnie ale możesz to szybko sprawdzic. Podjedż pod ścianę i włącz światła jeśli masz xenon to światła powinny maksymalnie się obniżyc w dół a po chwili wrócic do poziomu obciążenia auta.
  5. Dowiedz się dokładnie jak jest teraz bo 4 lata temu auto powyżej 10 lat nie można było zawrzec nowej umowy na AC. No ale mogło się coś zmienic.
  6. A raczej nie możliwe żeby uciekał płyn chłodniczy przy włączonej klimatyzacji bo jedno z drugim nie ma żadnego powiązania. Jeśli masz wyciek z układu chłodzenia silnika to jest on bez względu na to czy jest włączona klima czy nie.
  7. No jakiś większy ruch w końcu się robi.
  8. Ja niestety nic nie robię bo mam chora noge ale jutro żonka posprząta w srodku.
  9. Witka wsiem.
  10. I bez rozbierania przodu, wymienią go od spodu.
  11. Dobry z wieczora.
  12. U mnie 222 tys. udokumentowane i chodzi jak pszczółka.
  13. Wymieniaj kolego na półsyntetyk a czrny dymek to każdy puszcza w czasie nagłego przyspieszania.
  14. Jak nie zapłaci to mu na chacie ogólnopolski zrobimy to zaoszczędzi.
  15. Ludzie mają tupet, powinno się takich odrazu zamykac.
  16. Dokładnie od 120 - 150 zależy od ASO.
  17. Jeśli chodzi o ASO to niejednokrotnie usługa nie adekwatna do ceny, więc ja robiłbym u sprawdzonego mchanika.
  18. Mnie również razi strasznie to drewno, wolę już czarne wnętrze. Reszta ok.
  19. Jak najbardziej polecam firma godna polecenia produkuje części wysokiej jakości. Możesz śmiało brac ten silniczek i montowac do auta. :>
  20. Też mnie się tak sojarzyło ale zapodaj fotę to będziemy mogli potwierdzic bądż nie.
  21. Ja w nieautoryzowanym zakladzie mechanicznym płacę 20 zl. za wymianę oleju i filtra.
  22. I ja dzisiaj się przywitam i idę się drzemnąć.
  23. Dobranocka idę lulkac.
  24. Bo to jest zestaw naprawczy a nie lepiej wymienic komplet za jedną robotą i masz cały przód nowy i tak po niższej cenie.
  25. No trochę przesadził tyle to w ASO kosztuje za 1200 można części kupic plus robota.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.