Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

@vant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez @vant

  1. Dodam jeszcze że taki zabieg powinno się przeprowadzac raz na dwa lata plus jeszcze odgrzybianie.
  2. Tu raczej jest bezpiecznie
  3. Coś słaby ruch z wieczora.
  4. A ja więcej słucham telewizora niż oglądam bo zwiedzam forum. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:24_________________________________________________Dobranoc. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:32_________________________________________________Pobudka nie spac jeszcze
  5. Miałem kiedyś przypadek w fordzie wymieniłem 2 łożyska z przodu i po 2000km łożysko się wysypało, wada łożyska wymienili ponownie na nowe.
  6. No Bartek pod wrazeniem jestem. [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:19_________________________________________________Witka.
  7. tunelem środkowym nie idążadne kable do głośników, a moze odwrotnie kostki podpiełeś do radia.
  8. Sprawdż przejście przewodu w słupku w tej gumie moze sie przerwały wcześniej a Ty dopiero teraz to zaywazyłeś.
  9. Trochę trzeba włożyc ale nie pali się. Fele te drugia bym zapodal. :>
  10. Dokładnie to jest to miejsce.
  11. Jeśli chodzi o silnik to 131 km 115 KM za słaby stanowczo, egzemplarz bez webasta przy mrozach -10 nie nagrzeje auta przy krótszych przejazdach latem zaś jest problem z ochłodzeniem wnętrza, poza tym auto bardzo wygodne.
  12. Powitać. i zwiedzanko po forum
  13. Pewnie że jest on wsuwany w tą obudowę bezpieczników co się ściąga.
  14. D b5 jest na torencie nawet dwie.Właśnie sprawdzałem. :>
  15. To wychodzi na to że masz radio bez kodu. :>
  16. Sorry za zamieszanie do b6 i b7 Aresem zassałem, także w Aresie szukajcie. Linków nie wstawię czytajcie regulamin forum.
  17. Jest na 100% widziałem.
  18. No kombinacja jest napewno, ale jeśli nie masz kodu to i tak go nie wpiszesz, jedż do gościa który zajmuje się elektroniką samochodową to Ci odblokuje radyjko.
  19. Kolega napisał,że nie ma klimy więc powinieneś miec jeden wentylator.
  20. Pewnie,że można od wewnętrznej strony delikatnie wypchać tylko najpierw musisz cały boczek rozbebeszyć.
  21. Mnie tam nie przeszkadza, w Leonie czerwone bardziej raziło niż w pasku niebieski ale to rzecz gustu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.