Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

@vant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez @vant

  1. Czy w b6 stosowane były lampy soczewkowe xenon czy bi-xenon?
  2. No to jest nas już dwóch.
  3. Powitać nocne mary. Czy tu ktoś zagląda?
  4. A nie lepiej i bezpieczniej porzyczyć prad od drugiego auta.
  5. Być moze uszkodzenie czujnika ciśnienia oleju, może też być filtr oleju zanieczyszczony. Kiedy ostatnio wymieniany był olej i filt? Ewentualnie podłączenie do VAG-A też powinno pomóc w ustaleniu usterki.
  6. Ba to mało powiedziane do silników na Pd nie należy stosować innego oleju niż syntetyczny z normą VW 505.01 i koniec.
  7. To bardzo tanio. Gość godny polecenia.
  8. Spadam dzisiaj już. 3majcie się :>
  9. Wieeelkie piersi.
  10. W Kolobrzegu koszt nabicia klimatyzacji ok, 150 - 200 złociszy.
  11. Aja pierwszy raz w tym wątku i odrazu big kaliber
  12. Oczywiście przy pomocy wyszukiwarki Google :>
  13. Dokładnie. Sam wiem bo padła mi turbina kiedyś w Leonie , daje na biało aż świata nie widać. Powinien ubywać olej szybcij niż zwykle.
  14. Gdyby była wina wtrysków to by kopcił na czarno a to wygląda na turbinę. Czy auto jest bardziej mułowate niż było?
  15. Kolego ja bym stawiał na przepływomierz, najlepiej podepnij auto pod Vag-a może coś pokaże. Sprawdź też przewody podciśnienia być może łapie lewe powietrze.
  16. Napisałeś że 950 i są wyczuwalne drgania jeśli byś jeszcze obniżył to będzie jeszcze bardziej szarpać silnikiem i przenosić to na budę. Uważam że obroty masz dobre, obniżyć lub podnieść można Vag-iem. Sprawdź może poduszke pod silnikiem może jest zużyta i dlatego szarpie budą. pozdrawiam
  17. Coś podobnego szukam. Bardzo mi się podoba
  18. Witam wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.