Treść opublikowana przez @vant
-
[ALL B6] Rodzaje lamp przednich
Czy w b6 stosowane były lampy soczewkowe xenon czy bi-xenon?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No to jest nas już dwóch.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitać nocne mary. Czy tu ktoś zagląda?
-
[B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
A nie lepiej i bezpieczniej porzyczyć prad od drugiego auta.
-
[B6 AWX] Kontrolka ciśnienia oleju
Być moze uszkodzenie czujnika ciśnienia oleju, może też być filtr oleju zanieczyszczony. Kiedy ostatnio wymieniany był olej i filt? Ewentualnie podłączenie do VAG-A też powinno pomóc w ustaleniu usterki.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ba to mało powiedziane do silników na Pd nie należy stosować innego oleju niż syntetyczny z normą VW 505.01 i koniec.
-
[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
To bardzo tanio. Gość godny polecenia.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Spadam dzisiaj już. 3majcie się :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wieeelkie piersi.
-
[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
W Kolobrzegu koszt nabicia klimatyzacji ok, 150 - 200 złociszy.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Aja pierwszy raz w tym wątku i odrazu big kaliber
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Oczywiście przy pomocy wyszukiwarki Google :>
-
[ALL B5] Brak mocy
Dokładnie. Sam wiem bo padła mi turbina kiedyś w Leonie , daje na biało aż świata nie widać. Powinien ubywać olej szybcij niż zwykle.
-
[ALL B5] Brak mocy
Gdyby była wina wtrysków to by kopcił na czarno a to wygląda na turbinę. Czy auto jest bardziej mułowate niż było?
-
[ALL B5] brak mocy
Kolego ja bym stawiał na przepływomierz, najlepiej podepnij auto pod Vag-a może coś pokaże. Sprawdź też przewody podciśnienia być może łapie lewe powietrze.
-
[B6 AVF] Jakie powinny być obroty silnika ?
Napisałeś że 950 i są wyczuwalne drgania jeśli byś jeszcze obniżył to będzie jeszcze bardziej szarpać silnikiem i przenosić to na budę. Uważam że obroty masz dobre, obniżyć lub podnieść można Vag-iem. Sprawdź może poduszke pod silnikiem może jest zużyta i dlatego szarpie budą. pozdrawiam
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
Coś podobnego szukam. Bardzo mi się podoba
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Cuber piękne auto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów