Treść opublikowana przez @vant
-
Nowe zasady egzaminowania na Prawo Jazdy
Nie no bez przesady, to by 80% aut z listkami jeździło. Jak będzie na siebie rejestrował to liścia mu zarzucą.
-
[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
zaloże sie że gdyby wyszły seryjnie takie listwy w R8 S5 A5 S4 RS4 itd to byś pisał coś innego :gwizdanie: Też tak myśle. :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 15:24_________________________________________________ zaloże sie że gdyby wyszły seryjnie takie listwy w R8 S5 A5 S4 RS4 itd to byś pisał coś innego :gwizdanie: załóż się Czyli co? Nie kupiłbyś Audi bo miało by listwy świecące.
-
Nowe zasady egzaminowania na Prawo Jazdy
Jak w temacie, są to nowe zasady egzaminowania kandydatów na kierowców. http://moto.onet.pl/1560860,1,zmiany-w-egzaminowaniu-wchodza-w-zycie,artykul.html?node=2
-
[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
A ja widziałem kiedyś takie podświetlenie na żywo i powiem Wam że całkiem sympatycznie to wyglądało. Całkiem inaczej niż na reklamach.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja zgadzam się z kolegą, dlatego też polecę olej marki CarLube to olej angielski i co najważniejsze nie ma rozlewni tego oleju w PL więc kupujecie orginał pewniak. :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A no dlatego że Grupa VAG ma podpisaną umowę z Castrolem.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Obejrzę jutro idę już dzisiaj pokomarzyć ale dzięki za link. 3maj się narazie.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Na wybrzeżu dzisiaj było nawet ciepło tylko przelotny deszcz i burze ze dwa razy ale szamani w tv mówią, że ma być gorąco na dniach. Ja od pracy to mam na razie luz tylko ,że mnie już wszystko boli od siedzenia i leżenia. I tak źle i tak niedobrze.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Hejka Łukaszu. Dzięki za pamięć, no ale dzisiaj trochę boli. Chyba się pogoda będzie zmieniać. A co u Ciebie?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitać z wieczora.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Spadam spać bo dzisiaj już nie pykam. 3ymaj się Łukasz
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No tak jakoś wyszło niefortunnie . Narazie się rozglądam ale w tym roku chyba jeszcze nie zmienie auta, no ale zbieram info o b6 i b7 do takich się przymirerzam. Bardzo mi się podobaja wozidełka z Klubu Audi.
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Ja tankuje na Bliskiej i jeszcze się nie zawiodłem ewentualnie na orlenie. Kiedyś zatankowałem na prywatnej małej stacyjce i miałem kłopoty z silnikiem. :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Spadłem ze schodów i to po trzeżwemu. Dobranoc.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Hehe nie bardzo mogę co innego robic mam złamaną klosę.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witka.
-
[INNE] Biały dymek - od czasu do czasu + logi
Taki jest właśnie objaw zatykającego się filtra cząstek, dymienie na biało przy niskich obrotach. Przejadż się autem ok 50 km z obrotami wyższymi niż 2500tys/min jeśli nie pomoże to tylko serwis go oczyści. :>
-
[INNE] Biały dymek - od czasu do czasu + logi
Aczy masz filtr cząstek stałych (DPF)?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja bym zostal przy tych dwóch :>[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 01:12_________________________________________________ To 3maj się i uważaj u sąsiadów na siebie. :>[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 01:13_________________________________________________Dobrej nocy nocnym jeżdżcom.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitać. :>
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
Kolego nierób jaj , to również można by sadzą wysmarowac.
-
[B5 AFN] Problem z drugim odpaleniem
Na 90% to będzie przyczyna twojej dolegliwości.
-
[ALL B6] Rodzaje lamp przednich
To ja mam takie same wiadomości ale jeszcze raz dzięki za pomoc.
-
[ALL B6] Rodzaje lamp przednich
Bart-S dzięki serdeczne kolego teraz już wiem o co kaman. :> A jeszcze zapytam w b7 to były lampy zwykłe H7 i bi-xenon. Samych xenonów nie robili?
-
[ALL B6] Rodzaje lamp przednich
A w jaki sposób można rozpoznać np. ze zdjęcia jakie są lampy?