Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Spociki Radomszczańskie
aaa my juz sie tak do was wybieramy i wybieramy i sie bardzo wstydziny chyba
-
Spociki Radomszczańskie
koledzy przypominam ze forum nie jest od tego!!!!!!!!!!! od tego jest qr...wq pv[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________paweł sprawdz sobie moje wiadomosci
-
Spociki Radomszczańskie
jesteśmy przebiegli i chytrzy jak lisy sa sa sa
-
Spociki Radomszczańskie
wujek grzesiek jest jak dziewczyna, mówi nie myśli tak :polew:
-
Spociki Radomszczańskie
łeeeeeeeeeee jak kiedys saczyłem bimber tak teraz nawet go nie wącham
-
Spociki Radomszczańskie
zapewne :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
no i podeszły mu fotki wojtek?
-
Spociki Radomszczańskie
jyncy se?? wiem wiem wqrwia[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:16_________________________________________________zrobiłes tego swojego recinga?? jżdżo ??
-
Spociki Radomszczańskie
a jo to słyszołem ze un to doi jak chuuuj
-
[B5 1Z] A4 TDi
no dorzucisz mój podłokietnik i tunel i bede duchem z tobą jeździł
-
Spociki Radomszczańskie
aaaaaaaaa żwiru pszyszedł
-
Spociki Radomszczańskie
lukasl no niestety tak jak napisałem nic takiego nie mam do sprzedania, chyba zle mnie zrozumiałes, takze nie pomoge. wojciu ładują sie i zaraz wyśle[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________poszło
-
Spociki Radomszczańskie
mam jeszcze tylko odboje na tył do kombi a z tego co ty potrzebujesz to lipa, przejrzyj wątek sprzedam tam widziałem dziś dużo wątków o "sprzedam części" itd i od przed i pd poliftów hi
-
Spociki Radomszczańskie
daj mi jego meila bo foty mam [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________
-
Spociki Radomszczańskie
ale wojciu, pojebały mi si ekolory
-
Spociki Radomszczańskie
o qr** zle. kolor tunelu i podłokietnika kremowy jak skóra u mnie. sory pojebało mi sie z moim tunelem[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:40_________________________________________________
-
Spociki Radomszczańskie
no i + KW
-
Spociki Radomszczańskie
kumpel z klubu to 170 myśle
-
Spociki Radomszczańskie
no ja wiem?? jak myślisz za tunel i podłokietnik ile ??
-
Spociki Radomszczańskie
no ciemne- czarne i poszycie podłokietnika siwe szare c**j wie jakie. jeden zawias uj***ny w podłokietniku
-
Spociki Radomszczańskie
nie znasz kogo kto chce kupić podłokietnik tunel, sterowanie navi?? bo mam i mi leży [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________1.8 T Q mam nadzieje ze to nie uszczelniacz wału
-
Spociki Radomszczańskie
to mamy podobne poglądy
-
Spociki Radomszczańskie
w sumie jakoś sie dogadamy z przeprosinami :naughty:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:24_________________________________________________ja to bede miał qr** spot jak wpadne do ciebie założyć osłone pod skrzynie i poszukać wycieku, qr** juz rok mi kapie, uszczeli powymieniane i jeszcze leci, mam nadzieje ze mnie korba nie zabije
-
Spociki Radomszczańskie
a skąd ja wiem kto jest twoim stryjem a kto babką prababką, mówie w żartach wszystko a ty sie spinasz jakbyś miał sraczke, przezywasz swojego sztygara jak nie wiem, tego mojego jak poznałem to tez ma jak ten twój ja musiałem tydzień czekać zeby wogóle miał czas pogadac po co na co dlaczego a zrobił mi radio za nastepne 2 tyg. musisz wyluzować wojtek bo sie postarzejesz za bardzo, nie tylko ty kogos znasz, a to ze gadam głupoty to zawsze z siebie drzemy łacha i myslałem ze raczej to wiesz no ale widocznie nie
-
Spociki Radomszczańskie
ale ja sie nim nie chwale tylko mówie ze takowy jest, chyba na waga nie bede jechał 40 czy 30 km jak mam ciebie chyba ten twój to jakas rodzina bo naskoczyłas na mnie ze ja pier**le, nie poznaje cie.... [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________a jak mamy sobie cos wypominać typu "vag" to sory, chyba serio wole jechac XX km ale potem nikt mi nic nie wypomni