Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Spociki Radomszczańskie
mmmmmm a pierrrrdolnij
-
Spociki Radomszczańskie
Panie herbato dzieki za troske, dotarli cało i zdrowo
-
Spociki Radomszczańskie
zobaczysz
-
Spociki Radomszczańskie
ok jak chcesz[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:33_________________________________________________dam ci fajną karteczke:P
-
Spociki Radomszczańskie
nie chce mi sie tak czekac, przyjedz po mnie najpierw wujek
-
Spociki Radomszczańskie
niech bedzie twoim
- Spociki Radomszczańskie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
smutne ale prawdziwe
-
Spociki Radomszczańskie
czemu??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f20ace47fdea6cd7.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sory za bezczelność ale dziekujemy za zaproszenie na urodziny radomsko dziekuje stroje luźne czy wieczorowe?- Spociki Radomszczańskie
luzik ale jak jednak nie bedziemy pili zadnego brona to moze kazdy swoim pojedzie?? no chyba ze twój bolid poprowadzi twój wspaniały kierowca- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no tak mogłem to wywnioskować. ale nie bedziemy sie ścigać?? bo my na pierwszy raz to tylko rozpoznanie :gwizdanie: w naszych tez płynie taka mieszanka tylko nie raz płynie alkohol fajnie bedzie wkońcu do was zawitac- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spoko pany tylko pytałem grzecznie a jakie macie "inne zajęcia" ??- Spociki Radomszczańskie
no co- Spociki Radomszczańskie
a po wszystkim ni emógłbyś dojechac do nas??- Spociki Radomszczańskie
[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________paweł a o której byś już mógł??- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo ja nie bedziecie naprawde pić to moze nie ma sensu sie wyrywać- Spociki Radomszczańskie
i tak nie moge sie zeszmacić za bardzo bo jeszcze sie musze dzis z moją panią zoabczyc :gwizdanie:no to moze bedzie fajnie [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:34_________________________________________________juz ktoś rozsiał plote i chłopaki z czestej mówia ze przyjedziemy PKP :decayed: :kox:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wcale nie PKP :decayed: :decayed: po przyjechać obciągiem to jeszcze ale jak my wrócimy [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:36_________________________________________________miało nas być wiecej ale jak to zawsze bywa jeden nie moze, drugi udaje ze sie bedzie zenił, trzeci pracuje wieczorem wiec ze 3 nas bedzie. a wy cos tam trinkujecie na spotach u siebie np dzis czy tylko sie zjeżdzacie??- Spociki Radomszczańskie
szkoda ze tylko we 3 jedziemy, pozatym i tak nie bedziemy tam siedzieć choooj wie ile no nie?- Spociki Radomszczańskie
a ja nic na koncie :decayed:ale ja nie chce tak bez ciebie sączyć- Spociki Radomszczańskie
pier**lisz? a kuba?? paweł napewno nie moze jechać??- [B5 AFN] Wysoka temperatura oleju przez klimatyzacje
no włąśnie 100C jeszcze przeżyje ale 120 to dużo za dużo, :gwizdanie: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]