Treść opublikowana przez Grzes A4
-
[ALL B5] Nie leci powietrze przez nawiew
jest taki fajny preparat. puszka chyba 500ml, jest to pianka do czyszczenia nawiewów. najczesciej dostepna na stacjach i w motoryzacyjnych. ma długa plastykową rurke która wkładasz wpychasz na maxa w kazda kratke wstrząsasz puchą i psikasz polowi wyciągając rurke i tak z kazda kratką. po psikaniu otwierasz drzwi ustawiasz nawiew na maxa nabodajrze 5minut aby tego nie wdychac i masz elegancko przepchane kratki. koszt w granicach 20-30zł pozdro
-
[ALL B5] Prawdopodobnie przeskoczył pasek rozrządu?
- [B5 ACK] Jaka alternatywa dla czerwonych amorków???
ja mam wsadzone kayaby i je chwale sobie- [B5 AVG] Problem z odbojami
kolego ja miałem ten sam problem. identyczne auto co twoje i tez mi nie pasowały z tyłu odboje, musiałem kupowac drugie. paradoks bo tansze pasowały a te z wyzszej półki nie nie wiem jak to jest robione ale miałem ciezko. jak ktos chce to mam do sprzedania odboje. zamienniki są tylko trzeba brac ze soba amortyzator no i ten kielich i mierzyc na żywca- Poduszki powietrzne, jak mocno trzeba łupnąć żeby się otworzyły?
moze były odłączone albo wstawił na sztuke drugie. z poduszkami jak z panną jednej nie zdążysz dotknąć i juz piszczy a inną napierasz i nic niby mógłbys sam sprawdzić no ale moze poprostu były jakies wyjątkowe- [ALL B5] Prawdopodobnie przeskoczył pasek rozrządu?
rozwiązanie problemu masz w samej nazwie błędu. niech ci jakiś fachman wyreguluje wtrysk mówiąc prostym jezykiem. chyba ze skopali ci cos przy samym montazu ioddali ci na słowo honoru. działaj bo szkoda motorowni- [B5 AFN] Uszczelka miski olejowej
witam. miałem problem bo olej mi uciekał, w zwykłym potoryzacyjnym kupiłem zwykłą uszczelke za 15zł do tego czarny silikon za 5zł i jak ręką odiął- Spociki Radomszczańskie
ty jestes majloch i nie obchodzisz zadnych świąt- Spociki Radomszczańskie
:bicz3: :bicz3:- Spociki Radomszczańskie
- Spociki Radomszczańskie
:tongue4:juz sie tak nie chwal :tongue4:- Spociki Radomszczańskie
a ty sie majlo nie śmiej bo ci wsadze c**ja do ryja i sie zejszcze- Spociki Radomszczańskie
wara od 1.6 za***rdala jak samolot tzn za***rdalał ten ołów a teraz sie robi pach pach pach gnojowizem :polew: :polew:- Spociki Radomszczańskie
dobrze ze nie wrotkami :polew: bo chyba bym sobie nie darował ze mnie tam nie było- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Znalazłem stacje jakie mnie interesują wiec jest to całkiem nie złe a jak by wyglądały koszty z tym zwiazane i reszta formalności- Spociki Radomszczańskie
sory panowie ale no wczoraj tak jak ci pisaem Pawełku cos mi wyszło niespodziewanego i musiałem sie z tym uporac- Spociki Radomszczańskie
żwir i qbson sie nie odzywaja :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 19:03_________________________________________________ja chetnie podjade ale no zeby wszyscy byli bo inaczej to troche bez sensu :gwizdanie:- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kumpel wojciu ma takie ala srl w swoim mesiu E. kuzyn efcia moze kojarzysz, pod mechanikiem nie raz stoi- Spociki Radomszczańskie
najlepiej w piatek bo w weekend mamy z kufą(efciem) na nocki takze tego [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 08:39_________________________________________________ale dzis na chwile tez by mi pasowało- Spociki Radomszczańskie
chyba raczej jest Bisexualny- Spociki Radomszczańskie
to twoja zabawka jej nie wystarcza?- Spociki Radomszczańskie
to nie on. dzis widziałem na kowalowcu jak stała b6 sedan granatowa z naklejką klubową z piotrkowa- Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Kto z was ma granatową b6, na listwach s-line, podwójny wydech z tyłu wiec pewnie to 2.5 albo przerobione 1.9. dzis zauwazyłem je koło domu Klaji, wtajemniczony bedzie wiedział, pozdrawiam- [B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?
na koniec powiem ze przepraszam za przekręcenie płci :polew: przeczytałem złoty a nie złota powodzonka- Jaki płyn do spryskiwaczy?
eeee zawsze mieszam clina z domu z woda i jest ok oprócz zimy oczywiście :gwizdanie: - [B5 ACK] Jaka alternatywa dla czerwonych amorków???