Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzes A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzes A4

  1. jest taki fajny preparat. puszka chyba 500ml, jest to pianka do czyszczenia nawiewów. najczesciej dostepna na stacjach i w motoryzacyjnych. ma długa plastykową rurke która wkładasz wpychasz na maxa w kazda kratke wstrząsasz puchą i psikasz polowi wyciągając rurke i tak z kazda kratką. po psikaniu otwierasz drzwi ustawiasz nawiew na maxa nabodajrze 5minut aby tego nie wdychac i masz elegancko przepchane kratki. koszt w granicach 20-30zł pozdro
  2. ja mam wsadzone kayaby i je chwale sobie
  3. kolego ja miałem ten sam problem. identyczne auto co twoje i tez mi nie pasowały z tyłu odboje, musiałem kupowac drugie. paradoks bo tansze pasowały a te z wyzszej półki nie nie wiem jak to jest robione ale miałem ciezko. jak ktos chce to mam do sprzedania odboje. zamienniki są tylko trzeba brac ze soba amortyzator no i ten kielich i mierzyc na żywca
  4. moze były odłączone albo wstawił na sztuke drugie. z poduszkami jak z panną jednej nie zdążysz dotknąć i juz piszczy a inną napierasz i nic niby mógłbys sam sprawdzić no ale moze poprostu były jakies wyjątkowe
  5. rozwiązanie problemu masz w samej nazwie błędu. niech ci jakiś fachman wyreguluje wtrysk mówiąc prostym jezykiem. chyba ze skopali ci cos przy samym montazu ioddali ci na słowo honoru. działaj bo szkoda motorowni
  6. witam. miałem problem bo olej mi uciekał, w zwykłym potoryzacyjnym kupiłem zwykłą uszczelke za 15zł do tego czarny silikon za 5zł i jak ręką odiął
  7. ty jestes majloch i nie obchodzisz zadnych świąt
  8. :bicz3: :bicz3:
  9. :tongue4:juz sie tak nie chwal :tongue4:
  10. a ty sie majlo nie śmiej bo ci wsadze c**ja do ryja i sie zejszcze
  11. wara od 1.6 za***rdala jak samolot tzn za***rdalał ten ołów a teraz sie robi pach pach pach gnojowizem :polew: :polew:
  12. dobrze ze nie wrotkami :polew: bo chyba bym sobie nie darował ze mnie tam nie było
  13. Znalazłem stacje jakie mnie interesują wiec jest to całkiem nie złe a jak by wyglądały koszty z tym zwiazane i reszta formalności
  14. sory panowie ale no wczoraj tak jak ci pisaem Pawełku cos mi wyszło niespodziewanego i musiałem sie z tym uporac
  15. żwir i qbson sie nie odzywaja :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 19:03_________________________________________________ja chetnie podjade ale no zeby wszyscy byli bo inaczej to troche bez sensu :gwizdanie:
  16. kumpel wojciu ma takie ala srl w swoim mesiu E. kuzyn efcia moze kojarzysz, pod mechanikiem nie raz stoi
  17. najlepiej w piatek bo w weekend mamy z kufą(efciem) na nocki takze tego [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 08:39_________________________________________________ale dzis na chwile tez by mi pasowało
  18. chyba raczej jest Bisexualny
  19. to twoja zabawka jej nie wystarcza?
  20. to nie on. dzis widziałem na kowalowcu jak stała b6 sedan granatowa z naklejką klubową z piotrkowa
  21. Kto z was ma granatową b6, na listwach s-line, podwójny wydech z tyłu wiec pewnie to 2.5 albo przerobione 1.9. dzis zauwazyłem je koło domu Klaji, wtajemniczony bedzie wiedział, pozdrawiam
  22. na koniec powiem ze przepraszam za przekręcenie płci :polew: przeczytałem złoty a nie złota powodzonka
  23. eeee zawsze mieszam clina z domu z woda i jest ok oprócz zimy oczywiście :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.