Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Wyciek płynu.
Tak tył zacisku zestaw naprawczy nowe uszczelnienia lub nowy zacisk tzn używany ori po regeneracji
-
Lożyska tylnych kół, luzy, jakim momentem dokrecić
Do krec do oporu i po luzuj o 3/4 obrotu PS. Łożysko ma i powinno mieć luz
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
Nue dawno koledze było to samo. Nie wiem jak jest a aeb jeśli masz czujnik halla na przeplywce to go podmien bo on jest odpowiedzialny za zapłon dochodzą do niego 2 wtyczki po 3 piny. Jeśli go masz to na 100% padła ci jedna z cewek a nie sprawdzisz tego zamieniając je miejscami ponieważ ingeruje w nie właśnie ten czujnik. Jest prxykrecony od góry do przepływki. Radze również sprawdzić sam czujnik n75 ponieważ tloczek w nim może się zawieszac odrazu sprawdź sobie plastikowy zaworek zaraz nad nim bo jest tam zazwyczaj dużo syfu. Przepustnica raczej odpada bo za małe wahania. Możesz też sprawdzić czujnik położenia wału który również może mieć syf i zasniedzuale styki. Nie chce wróżyć ale obstawiam cewkę
-
n75, niedoładowanie
Mooostatnio sięioddzielil od trójnik a turbo gwuzdako ale auto jechało jak zwykle 125 pomogło wyczyszczenie tloczka sprężyny i s klejenie super glu
-
Jakiej firmy gaz macie u siebie?
Stag 300 premium reduktor acr01 wtryski Hana rurki 8mm na 40l 330 3 40km przy butli 55 w koło spalanie od 10 do 12 jeśli but np to o tym się nie mówi w tym pomodxona mapa na serii 200+
-
Moto piknik czyli wyścigi na 1/4mili w kamieniu 26.04.2015
Siemka chłopaki może i ja bym się wybrał. Znajdą się miejsca?:-p
-
System operacyjny Android
Nie wiem czy było ale polecam obczajenie aplikacji Street king apka niczym NFS tylko ze korzysta z map w telefonie pokazuje innych użytkowników w całej Polsce czym jeżdżą i gdzie są da się ustawić wyścig czy spot polecam
-
Spociki Radomszczańskie
Ale sraka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spociki Radomszczańskie
Robimy spota? Gdzie reszta ekipy? Jutro tzn w niedziele tylko gdzie i o której
-
Spociki Radomszczańskie
Może w końcu by się coś ruszyło?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Poszukaj czegoś normalnego. Ja szukałem szukałem i znalazłem fk nowe 1 tys. Dobra rada zaopatrz się w coś firmowego i pewnego. Jest na forum na sell kw. Założył byś do firmowych butów skarpetki adidis od Turka?....
-
jakie opony do felg 7,5x18 i 8,5x18
Wiec żeby to jakoś wyglądało musi być lekki naciąg o dystans Napewno na wyższych ch. 8.5 w miarę sądzie
-
jakie opony do felg 7,5x18 i 8,5x18
8.5 215 7.5 195, 205 + dystanse to tak w ciemno rozwiń temat ile cali i jakie et
-
Spociki Radomszczańskie
Oponki Może niedzielny zjazd?
-
jakie opony do felg 7,5x18 i 8,5x18
Masz glebę?
-
Grill RS look
Mam u siebie na to ori znaczek chrom siedzi dobrze i z wyglądem nie jest źle. Ja polecam kwestia gustu
-
Spociki Radomszczańskie
Ja juz trepy zamówiłem u tego co ty
-
Spociki Radomszczańskie
No to co? Mifer trepy na pokładzie?
- rozrzad
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Po rekomendacjach wpadły mi od Marcina rozrząd oliwa filtr tuleje wszystko expresowo bardzo miły kontakt cenne rady. Wysoka jakość oraz ceny tak niskie ze tylko brać. Moje pierwsze zakupy i na 1000% nie ostatnie. Gorąco polecam izzachęcam do kupowania u kolegi
-
Pas przedni a4
Siemka nie wiem czy będzie pasował ale mam od 1.9 Afna jakby co po lifcie
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Posiadam fk street i powiem Ci ze jest bardzommiękki chętnie bym się zamienił na coś bardziej twardego
-
Spociki Radomszczańskie
Może jakiś spot. ....trochę śniegu mamy:-D
-
Spociki Radomszczańskie
Tez wariowalem u mojej. Trzeba było mówić to byśmy się razem pobawili Co jest