Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzes A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzes A4

  1. Grzes A4 odpowiedział(a) na rysland temat w Audi A4 B5
    No b5 ma w opcji pdc ale tylko z tyłu no chyba ze się na rs4:-P
  2. Ciężka sprawa bo będą plamy. Kup tyle materiału jakiego chcesz na cala pidsufitke alkantara itd itp zerwie stara kup klej tapicerki przyklej nowa i będziesz miał mod przy okazji
  3. Krótki bo we 2. I pojechaliśmy do innego firumowicza ogarniać auta. Wiec jak są chętni to niedziele możemy zaklepac. No to co masz za sprawę
  4. We 2 masz frontowe drzwi gdzie jest posąg i tylne drzwi od strony parku są tam dwie drogi wzdłuż budynku i my staliśmy w pierwszej od mdku i staliśmy od 15 do chyba 15 40 nie sposób było nie zauważyć jadąc droga obok 2go gimnazjum bo ta droga wjeżdża się zarówno na parking z przodu jak i ten z tyłu gdzie np za płotem masz shell
  5. Wiedziałem ze tak będzie my zawsze stoimy tam gdzie tylne wyjście z MDK na wprost parku ja i Łukasz byliśmy około godziny od 15. No dobra osobistośc osobistościa ale powiedz żeby się każdy mógł przygotować. Możemy w następną niedziele się zjechać bo 8 wyjeżdżam wiec niedziela będzie ok
  6. Przecież żartuje. Wiadomo że biesiada ważniejsza%%%%%%%% Spot bo byczych jajach. Jedni się po parę razy pytają a i tak olewaja sprawę. Przynajmniej jedno auto bliskie ogarnięcia
  7. Może Wojtek zajrzy i bumier się pytał może się pokaże w końcu. Weź Łapka I Kabel Czek MI Wyskoczył zbadamy Dziada
  8. Ja mogę zajrzeć Dobra jest plan widzimy się o 15 pod MDK A ty mifer to zawsze masz jakieś urodziny:-P
  9. Jest za 12 tys cała buda od rs4. A PO CO Ci rama? Kup całego sztrucla na części i będziesz miał fanty poza buda i wiele więcej cie to nie wyniesie
  10. Prędzej Wojtek będzie miał jak Piotrek nie obecny w pl Jakieś coś jutro?
  11. Hamulcowa? To widzimy się w ta niedziele?
  12. Dziś Był Moto Show W Kamiensku Trzeba Być Na bieżąco i się pytać a nie tylko saczyc na obwodnicy. Następny spot w niedziele wiec obserwuj forum[emoji5] http://www.directupload.net/file/d/3724/cna3gr3t_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3724/cna3gr3t_jpg.htm
  13. Hrabiostwu się nie chce do mieszczanstwa to mieszczanstwo musiało do hrabiostwa:-P
  14. Siema podaj mi numer do siebie bo miałem tel w serwisie i kontakt mi poginely Chodzi mi o Łukasza albo niech ktokolwiek mi podeślę
  15. No to na to wychodzi ze widzę cie z browarem w ręce Co jest z wami? Robimy jakiś zjazd? Z tego co za u ważyłem to grupa zmotoryzowani Radomsko widzi się co 2gi dzień i robią jakieś eventy cały czas widać jak grupa jada a tu jak w prosektorium
  16. Aaaaaaaaa no fakt a ty gdzie się przyczajales? Nic się nie dzieje na na na na .....
  17. Na skróty? Niby gdzie?:-D
  18. Popieram znam Sebastiana zna się na rzeczy. O D nie dawna prowadzi serwis klimy. Nabijanie ozonowanie 9 zł
  19. Zostały na starej a zamówić jakoś jeszcze m i się nie zebrało. A ty jaka latasz bo nie kojarzę
  20. Pewnie tankowalem. ... browca:-D
  21. Pogodzilem się już z tym Hehe. Dobra gleba zacna fala buja w drodze trze jak trzeba ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 22:29 ---------- Temat do zamknięcia
  22. Czuje się oszukany. Po co jest umówiona data i godzina skoro nikt się do tego nie stosuje
  23. Qrde 1 jest więc musi być spot. PS tez trzzwieje ale bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.