Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Spociki Radomszczańskie
Qrde nie wiadomo czy będzie bo ma dziecko chore 50 na 50
-
Spociki Radomszczańskie
Z wiaduktu skrec w lewo jedz do końca w lewo i jesteś
-
Spociki Radomszczańskie
Dla mnie obojętne ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Niech będzie MDK i juz ba spocie pomyślimy o zmianach
-
Spociki Radomszczańskie
A ślimaki:)
-
Spociki Radomszczańskie
Ja tam będę
-
Spociki Radomszczańskie
Zgadles tylko ze z dwoma pomocnikami po bokach:)
-
Spociki Radomszczańskie
Mysle ze to nue do końca dobry pomysł niedziela południe nowa ala galeria = żeźnio masakra ubojnia. Na stare śmieci trzeba pakować od strony policji i tyle. Jutro zjawi się mój szwagier na przestawianie kompa i gazu ze smakowitym silnikiem:)
-
Spociki Radomszczańskie
Ja w stawiałem kolo shella tam dobrxe wstawiają. Tylko ze ja z ubezpieczenia
-
Spociki Radomszczańskie
Tam gdzie barda był wcześniej obok mechanika za egipcjanka
-
Spociki Radomszczańskie
Przecież powstała piękna wspaniała cudowna ala galeria era park
-
Spociki Radomszczańskie
No myślę że zmienimy miejsce spotkań od dzieje go dnia
-
Spociki Radomszczańskie
Ale echo idzie
-
Spociki Radomszczańskie
Jak tam fura się spisuje u brata?
-
Spociki Radomszczańskie
Jo Jo Jo mada faka
-
Spociki Radomszczańskie
U u każdy skuty. Ja trzzwieje może podolam
-
Spociki Radomszczańskie
Musze się zastanowić ci wole czy kasę czy 18 w zapas ze stali. Ostatnio się zapas przydał bo opona mi się przebiła ale szybko zmieniłem bo zapas wstanie idealnym. Pożyjemy zobaczymy:-)
-
Spociki Radomszczańskie
Pisz otwarcie przecież tu nie ma tajemnic. ....:-)
-
Spociki Radomszczańskie
Ta o którą się mnie pytales?:-)
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Broń boże bez złośliwości z mojej strony. Poprostu mam taki dźwięk od zawsze i wiem ze to normalne. Bez urazy. Skoro zeznania są tak sprzeczne to nie chce się mądrowac ani moc nic wspólnego ze zdjęciem paska. Wzajemnie ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- PS. Nagram i siebie żeby porównać
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Dokładnie. Tylko ze jak ja dodam gazu to równomiernie zwiększa się głośność tego właśnie dźwięku. Ale tu nie chodzi o dochodzenie się tylko o pomoc. Według mnie dźwięk jest ok tylko nie ok jest ze przestał znikać. Nue bez powodu mu kontrolę ciśnienia wywala i chyba trzeba iść w tą stronę
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
To dziwne ze pompa mu wywala słabe ciśnienie oleju tego jeszcze nie słyszałem hmmmm ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- a słyszałeś kiedyś wyjace łożysko alternatora? Chyba nie z tego co piszesz
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Słuchałem tego 20 razy o mam identyczny dźwięk. A gdy przy ssania dodał gazu to tak jakby ssanie podkrecil. U mnie po minucie przechodzi bo ssanie się wyłącza. Chętnie bym ci to zaprezentował bo serio to wygląda identycznie
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Mam takie samo bzyczenie lub jak ja to nazywam spięcie. Po uruchomieniu id zawsze to mam a gdy silnik się na grzeje ten dźwięk znika obroty spadają. Nie bądź nie miły ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- A może ja nie słyszę tego co inni na filmiku nie wiem. Ja odnoszę się tylko do tego co słyszę a żeby bad czymś myśleć musi dokładniej opisać objawy. Bo skoro ja mam tak samo i wsztstko hula ze wspomaganiem to raczej zastanawiające
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Nie nie mam ten sam dźwięk wiec jest luz. Tylko dziwne ze po wyłączeniu ssania nie ustaje. Opisz dokładniej ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Albo serio cis nie trybi bo skoro wyskakuje ci ciśnienie oleju to to nie ma z tym nic wspólnego ani pompa wspomagania. Jeśli ten dźwięk co masz na filmie masz nadal to wsztstko ok tylko powinien po krótkim czasie znikać. Ale tym się nie przejmuj. Jest też blacha możliwość ze filtr oleju jest dedykowany ba szrot jyz. Lub oleju jest za mało. Musisz się ogarnąć z tematem i dokładnie to opisać
-
Pomocy silnik kreci lecz nie odpala
Siada czujnik położenia wału. Masz loterie raz odpali 6 razy pod rząd a raz nie będziesz mógł przez godzinę kręcenia. Najprawdopodobniej