Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Spociki Radomszczańskie
chyba c6 [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 09:17_________________________________________________co jest qrwwwaaaa z wami
-
Spociki Radomszczańskie
criss22041991
-
Spociki Radomszczańskie
no nooo pawcio przesrane, tylko zeby to nie było jak w kac vegas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: musimy to zrobić przed moim wyjazdem poniewaz 26 wybywam :gwizdanie:
-
[B5 AAH] Gałka zmiany biegów
przenieś wątek do działu kupię
-
[ALL B5] Skóra z b5 avant polift do b5 sedan przedlift
na tym ze w sedanie są uszka ma które sie zatrzaskuje kanapa a w kombi sa takie hmmm trzpienie wystające po bokach na które sie zatrzasuje kanapa. zobacz sobie jak to wygląda w kombi dorób sobie podobne albo kup i zamontuj, ja tez wrzucałem do siebie kanape z avanta do sedana ale do tej pory jeszcze ni echciało mi sie zabrac za zrobienie tych mocowań [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:06_________________________________________________up. dorobiłem mocowania na bazie starych, wszystko sie zamyka idealnie, troche zabawy z dopasowaniem, uchwyty do obciecia, potem odpowiednio wygięty pręcik do przyspawania i jest malina
-
[ALL B5] Problem z zapalniczką.
no musisz wyjąć środkowy tunel, jak masz podłokietnik to odkrecasz najpierw podłokietnik potem tunel. o ile pamietam. tu masz link jak to zrobić krok po kroku, w polifcie na miejscu uchwytu na napoje(przedfift) znajduje sie zapalniczka, jak bedziesz miał tunel w rękach to od spodu 2 śrubeczki i po kłopocie. mi za 1 razem jak to robiłem to zajęło mi jakieś 10 minut http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_uchwyt_na_napoje-t74293.0.html
-
Spociki Radomszczańskie
masz juz wojtek tego vaga?
-
[ALL B5] Problem z zapalniczką.
ponieważ spirala z cienkiej blaszki albo wypadła ze swojej prowadnicy albo sie uksyła, cieżko jest to zrobić. musiałbys wymontować wkład z zapalnioczką z tunelu środkowego i wyciagnąć sam wkład który sie obraca to bedziesz wiedział o co chodzi. porawdopodobnie ta spirala sie rozwinęła i nie jest juz na swoim miejscu. musiałbyś dorwać dprawną tą spirale ze środka co wiąże sie z zakupem całego wkłądu i przekładki, znajdz poprostu sam wkład i zemień go z tym u ciebie w tunelu http://moto.allegro.pl/zapaliniczka-kompletna-do-audi-a4-b6-2000-2004rok-i1636721183.html ja mam idętyczne do sprzedania lecz tez jest z tym problem, woszem zamyka sie i otwiera ale przy otwieraniu od połowy trzeba pomóc jej ręką. pozdrawiam
-
Spociki Radomszczańskie
dla mnie ten strup ma jeździc i nic wiecej
-
Spociki Radomszczańskie
cisza
-
[B5 AVG] Jak ściągnąć tylną listwę z klapy bagażnika?
no ktoś tu jest nieźle sprasowany ciekawe skąd biały proszek sie tam wzioł, chochlik pranie robił chyba nie wiem jak z avantem ale w sedanie trzeba zdjąć poszycie od środka, odkrecić dwie sruby od zamka dwie od listwy, rozłączyć podwietlenie rejestracji, potem 2 czarne zatrzaski i mamy ją w rekach, ja juz od 1,5 roku zabieram sie zeby to oczyscic i pomalowac ale jakos tak sie złożyło ze miałem to juz 2 razy w rekach jak robiłem czujke od bagażnika ale malowanie odkładałem, przesrane z tym puchnięciem jest
-
Spociki Radomszczańskie
- Spociki Radomszczańskie
no właśnie, ni emogłem odebrac sorki a o co kaman?- Spociki Radomszczańskie
co tam sie stało żwiru ze dzwoniłes??- Spociki Radomszczańskie
mówie wstepnie tak bo nie wiem czy gdzieś nie pojade i na chwile moge podjechac, wiec jak co to o 17 a jesli nie dałbym rady to prosze mnie jakimś smskiem poinformowac. Wojtuś no i przyprowadziliście ta drugą audike?? wiesz moze juz cos o tych czujnikach parkowania??- Spociki Radomszczańskie
pamietam pamietam. najgorsze było przywitanie a potem to juz non stop nieważkość wczoraj wróciłem i jestem- Spociki Radomszczańskie
siemaaaaa- Spociki Radomszczańskie
panowie jestem zmuszony sie z wami pozegnac, takze nie pijcie duzo jak mnie nie bedzie i beze mnie ;( ;( ;( ;( ;( bede o was myslał i tasował sie jak bede o was myslał, takze lece nie :witch: :witch:- Spociki Radomszczańskie
- Spociki Radomszczańskie
o w dupe nie wierze, zwiru nie słyszałem tela jak dzwoniłes, a tak pytałem bo chciałęm jechac do wojtka ale miał duzo na głowie i pomknąłem do panny, w jakim sesie was poprowadze?? kiedy??- [B5 AFN] Jak temperatura silnika
oj wcale nie, jak dmucha ci gorące powietrze to termostat ok. tez chciałem wymieniać czujnik ale najpierw odpiąłem niebieską wtyczke, była tak zaje......ana ze :gwizdanie: wyczysciłem ją i wszystko juz na zegarach gra, czas pracy 1 min koszt wypalona jedna faja wskazówka tez mi wariowała raz 70 raz 80 potem spadała na 0 i ewidetnie cos mu sie w główce wypało, czujnik masz po prawej stroni emororowni jak stoisz przodem za silnikiem, jest o tym czujniku sporo postów wystarczy mieć 5 minut wolnego czasu i użyć wyszukiwarki- [B5 AFN] Dziwne dźwięki i zmniejszona moc.
miałem podobnie i musiałem sobi eporadzić dorażnym śroskiem czyli srebrną taśmą poszedł mi rwutki wąż gumowy od interculera po zamaskowaniu dziury objawy przeszły(srodek dorazny az ni ekupie nowej) tez miałem takie obiawy tylko ze około 2000 przestawał ciągnąć po chwili szedł ale toważyszyły temu dziwne odgłosy furczenia, teraz ustało, jesli tobie sie to robi koło 3000 lub przez no to turbawka[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 23:28_________________________________________________mała wzmianka, wymieniłem tą krótką rurke od turbo i kłopot znikł tyle ze za zwykły kawałek 5cm rurki wybuliłem 72zł- Spociki Radomszczańskie
zwir jedziesz dzis do wojtka moze??- Spociki Radomszczańskie
żwir zarznie skurrr :polew:wysyna- Spociki Radomszczańskie
[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:50_________________________________________________tylko gorzej przy sprzedaży :gwizdanie: - Spociki Radomszczańskie