Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Dziwny dźwięk zimnego silnika
Nic się nie bój. To pierwszy obieg czyli załącza się ssanie i pewnie obroty tez masz podwyższone do około plus minus 1200 1100 obrotów. Ja mam tak samo identycznie zawsze rano lub gdy auto postoi dłużej i silnik się wychodzi. Da się to usunąć i nie będzie Cię to denerwować a dźwięk to raczej jakieś spięcie tez na początku się tego przestraszylem
-
A4 b5 2.8+Quattro!!
Fajne auto. A bose w sedan ie gra bardzo fajnie także polecam. Q dziale sprzedam masz nawet tylne basowe do kupienia za małe pieniądze
-
Spociki Radomszczańskie
Ej ja też mam imprezę. Może jutro?
-
Przepływomierz pytanie
Nic się z tym nie stanie ten dzyndzelek właśnie mierzy przepływ powietrza i to jego trzeba czyścić ale to pomoże na tydzień dwa i operacje musisz powtórzyć i tak w kółko
-
Po wymianie plynu w chłodnicy daje komunikat brak płynu + brak- małe ciśnienie oleju
A wtyczkę dobrze wpioles? Ja kiedyś zapomniałem i pół godziny myślałem co zrobiłem źle hahahaha
-
jakie obroty na ssaniu w 1.8T na biegu jałowym ??
1200 o tak za każdym razem o tak powinno być
-
Przepływomierz pytanie
Zmieniaj przeplywke bo problem nie ustąpi ja miałem 80 ale nie tak drastyczne objawy mi wyskakuwal tylko błąd. Mam ja na sprzedaż. Chciałem nowa ale 500 zł mnie odstraszylo. Znalazłem na allegro za 70 używke zaryzykowalem i parametry ma jak nowa.
-
Zawieszenie gwintowane
Sprawdź czy jest to fk za 1000 bp ja miesiąc temu takie dorwalem
-
Spociki Radomszczańskie
Siedzą ok :-) widzimy się na spocie
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Ok temat rozwiązany dziękuję za pomoc myślę że możemy go zamknąć
-
Spociki Radomszczańskie
Tak tak jak. I chyba tak zrobię zanim się sprężyny źle uloza
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
O ziomus. Myślałem nad tym ale ani mi nie przybędzie ani nie ubedzue. A to da tylko 50 km więcej wiec szkoda sensu ale dziękuję za chęci:)
-
Spociki Radomszczańskie
No ja od nakrętki do końca amora. Tylko ze hak ustawiłem to nie robiłem przejazdu tylko sprawdzałem tak hak opuściłem może to jest przyczyną ze się nie ułożył?
-
Spociki Radomszczańskie
Wszystko to na jedno kopyto wiec musi. A wrażenia wiedziałem czego się spodziewać. Tylko po założeniu wyszły wszystkie bolączki przodu i zawieszenie do wymiany bo wali jakby się waliło i paliło. Tylko mam dziwne problem my zvustaeueniem jak z jednej strony ustawie do z drugiej mam pół albo centymetr inaczej i nie wiem jak to rozwiązać. Teoretycznie na jednej osi powinno być jednakowo
-
Spociki Radomszczańskie
Jacha:-) no ale tym drugim tez idzie kręcić. Jak chcesz to mogę pożyczyć
-
Spociki Radomszczańskie
I jak ci się sprawuje? Ja fk za 1000 dorwalem
-
Spociki Radomszczańskie
A ile dałeś za SS?
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Wszystko wszystkim ale lepiej nie kombinować i stosować się do zaleceń. Niczym się nie traci na tym tyle ze trochę wcześniej trzeba na stacje zjechać. Dla mnie najważniejsze że temat rozwiązany i wszystko ok z instalacją
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
:-P:)
-
Proszę o Pomoc i doradzenie w Sprawie Radia...
Mnie to kosztowało 150 zł 3 lata temu nie wiem jak teraz i radio hula aż miło ale w sumie lepiej to sprzedać i za te 200 albo 300 dorwać cis fajniejsze go może w 2 DIN
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
A i to i to bo to chyba coś dziwnego po tym co koledzy piszą
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Czemu niby?:-)
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
No to chyba Szyszko jasne. Dzięki za pomoc
-
Spociki Radomszczańskie
No to faktycznie lepiej nie ryzykować
-
Spociki Radomszczańskie
Niby można ale trochę daleko do tego waszego Londynu