Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzes A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzes A4

  1. nie idz do niego bo to jest diabeł
  2. wimień pare, przejeźc zime i wymnień reszte kompletu, jak sie wymienia po jednej szyuce to masz roboty praktycznie na cały rok bo padają co raz to inne w różnych odstępach czasu . skoro górny walniety to sprawdz dobrze kości odrazu
  3. a co to dpkładnie jest i w którym miejscu sie znajduje??
  4. troszke było a teraz sie zastój zrobił
  5. mnie to juz szkoda słów
  6. lepiej kup sobie cały zestaw odrazu bo to napewno przetwornice, a jak kupisz zestaw to przy przepaleniu zarników bedziesz mial na wymiane
  7. ej no co jest z wami siusiory. kazdy taki zapracowany czy co?? chyba sie klub rozpada....
  8. ta bemka byla w operacji tuning u tedego :gwizdanie:
  9. panowie o to nasz nowy hymn
  10. co tu taka cisza[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 11:38_________________________________________________nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dedykowane dla żwira
  11. wstrzymaj sie troche. we wrzesniu wracam na chwilke mam nadzieje ze ujze wasze mordy
  12. wszystko w pyte dzieki ze pytasz. a co i ciebie i innych? cos slabo tu widze
  13. sprawdz czy wogole masdz jeszcze klocki
  14. fakt, sorki
  15. ja go miałem i czesc z tych obiawow mialem dlatego mowie. no to juz nie mam pojecia narazie co to moze byc, skoro turbina ok przeplywka ok. przewody ok. poduszki i tlumienie ok. hmmm ciezko cos wymyslec. drugi link moze to byc to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165655.0;highlight=szarpie+gdy+przyspiesza http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198630.0;highlight=szarpie+gdy+przyspiesza
  16. czaje co mówisz i popieram twoje przemyslenia. moze łapiesz notlaufa. poczytaj o tym, wczesne objawy mogą byc rózne
  17. no spalanie srednie zalezy jak jezdzisz jeszcze. sprawdz wszystko do okoła turbiny. ale jak 130 nie mogła ci za bardzo odejsc to przerywanie nie powinno miec miejsca jedno wyklucza drugie. dziwna sprawa. oby okazala sie pierola. ale za to masz nowa przepływke bedzie od kogo podmieniac
  18. mi szrpało jak miałem dziure w tej krótkiej rurze gumowej cisnieniowej od turba. sprawdz wszystkie weze moze to przez to
  19. chyba najlepsze i najbezpieczniejsze wyjscie
  20. wez od pawcia jak wroci. bo to jeden ciort czy afn czy ajm. a jak czyszczenie nie pomaga to licho
  21. za pózno napisalem bo mnie juz nie ma szkoda. ale pawcio ma afna to ci pewnie udostepni a co ci sie dzieje??
  22. to bedzie 3 pawełków
  23. :polew: :polew: :polew: :polew:
  24. nie ma mnie ale was wawrzony obserwuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.