Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Spociki Radomszczańskie
nie idz do niego bo to jest diabeł
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy- pytanie
wimień pare, przejeźc zime i wymnień reszte kompletu, jak sie wymienia po jednej szyuce to masz roboty praktycznie na cały rok bo padają co raz to inne w różnych odstępach czasu . skoro górny walniety to sprawdz dobrze kości odrazu
-
Spociki Radomszczańskie
a co to dpkładnie jest i w którym miejscu sie znajduje??
-
Spociki Radomszczańskie
troszke było a teraz sie zastój zrobił
-
Spociki Radomszczańskie
mnie to juz szkoda słów
-
Spociki Radomszczańskie
- [ALL] HIDy nie zawsze się zapalają
lepiej kup sobie cały zestaw odrazu bo to napewno przetwornice, a jak kupisz zestaw to przy przepaleniu zarników bedziesz mial na wymiane- Spociki Radomszczańskie
ej no co jest z wami siusiory. kazdy taki zapracowany czy co?? chyba sie klub rozpada....- Strefa Śmiechu
ta bemka byla w operacji tuning u tedego :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
panowie o to nasz nowy hymn- Spociki Radomszczańskie
co tu taka cisza[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 11:38_________________________________________________nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dedykowane dla żwira- Spociki Radomszczańskie
wstrzymaj sie troche. we wrzesniu wracam na chwilke mam nadzieje ze ujze wasze mordy- Spociki Radomszczańskie
wszystko w pyte dzieki ze pytasz. a co i ciebie i innych? cos slabo tu widze- Spociki Radomszczańskie
sprawdz czy wogole masdz jeszcze klocki- Spociki Radomszczańskie
fakt, sorki- Spociki Radomszczańskie
ja go miałem i czesc z tych obiawow mialem dlatego mowie. no to juz nie mam pojecia narazie co to moze byc, skoro turbina ok przeplywka ok. przewody ok. poduszki i tlumienie ok. hmmm ciezko cos wymyslec. drugi link moze to byc to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165655.0;highlight=szarpie+gdy+przyspiesza http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198630.0;highlight=szarpie+gdy+przyspiesza- Spociki Radomszczańskie
czaje co mówisz i popieram twoje przemyslenia. moze łapiesz notlaufa. poczytaj o tym, wczesne objawy mogą byc rózne- Spociki Radomszczańskie
no spalanie srednie zalezy jak jezdzisz jeszcze. sprawdz wszystko do okoła turbiny. ale jak 130 nie mogła ci za bardzo odejsc to przerywanie nie powinno miec miejsca jedno wyklucza drugie. dziwna sprawa. oby okazala sie pierola. ale za to masz nowa przepływke bedzie od kogo podmieniac- Spociki Radomszczańskie
mi szrpało jak miałem dziure w tej krótkiej rurze gumowej cisnieniowej od turba. sprawdz wszystkie weze moze to przez to- Spociki Radomszczańskie
chyba najlepsze i najbezpieczniejsze wyjscie- Spociki Radomszczańskie
wez od pawcia jak wroci. bo to jeden ciort czy afn czy ajm. a jak czyszczenie nie pomaga to licho- Spociki Radomszczańskie
za pózno napisalem bo mnie juz nie ma szkoda. ale pawcio ma afna to ci pewnie udostepni a co ci sie dzieje??- Spociki Radomszczańskie
to bedzie 3 pawełków- Spociki Radomszczańskie
:polew: :polew: :polew: :polew:- Spociki Radomszczańskie
nie ma mnie ale was wawrzony obserwuje - [ALL] HIDy nie zawsze się zapalają