Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzes A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzes A4

  1. tak jak kolega mówi rozbiórka na części prawie pierwsze i czyszczonko. mam to samo
  2. poprostu musisz podnieść fotel ile sie da odjechać nim na maxa do tyłu potem klęknąć i pod fotelem na środku masz wtyczki
  3. ale pytanie odnosi sie b5 nie b6, b7 renaulta czy innych dziwów. mozna sobie dorezać ale wtedy radziłbym wziąść ubezpieczenie na szybko
  4. Grzes A4 odpowiedział(a) na Wujek141 temat w Audi A4 B5
    wina po stronie przepływki czy nie problem z głowy wiec nastepnym razem wtykaj dokładniej pzdr
  5. no fakt jak sie mieszka w niebezpiecznej okolicy to warto w aso dokupić przelotke. ja mieszkam na uboczu itd itd wiec lokalne menty mogą cmoknąć mnie w pompe. no ale kolega zrobi jak zechce
  6. torx tak ale moze sie przekręcić, spawanie owszem ale gelga, ja tez miałem taki kłopocik, nabij na to nasadke 19 albo 20 ( ja tak robiłem) i spokojnie pójdzie, a potem kup sobie 4 normalne śruby bo te zabezpieczające to jest qrestwo
  7. obluzowała ci sie wtyczka od poduszki albo kierowcy albo pasażera bardzo częsty błąd, wepnij ja dokladnie, vagiem skasuj błąd i po sprawie
  8. ja wiem oddaj je mi. super inwestycja
  9. Grzes A4 odpowiedział(a) na Wujek141 temat w Audi A4 B5
    kara 2.5 spróbuj przeczyścić przepływkę, przegoń go troche a jak to nie poskutkuje to bedziemy myśleć bo przyczyn przy 2.5 jest mnóstwo
  10. z tego co wiem to ford ma tylko taki wynalazek i podobno świetnie sie sprawdza w b5 nie było takich cudów. a jeśli cie to ciekawi to spróbuj sie doszukać bardzo cienkich wiązek na szybie jak w szybie tylnej i podpowiem ci ze ich nie znajdziesz
  11. miałem problemy ze wspomaganiem, nie pękałem na robocie zalałem zielony febiego i sprawdza sie wyśmienicie no ale są różne gusty i różne autka
  12. dobrze mieć własną firme odśnieżającą
  13. to ja klekne wszystkim do miecza
  14. n97 mini. mam i polecam
  15. kierownice spalin zaczynasz łapac tzw notlaufa. wpisz w szukaj to stwierdzenie lub zajrzyj do działu silniki diesla. podstawowe 2 przypadłości to albo kończąca sie turbawka albo gdzieś masz nieśzczelność w układzie dolotowym. to co kolega wyzej napisał jest wazne ale raczej gra role drugo planową
  16. sk***ysyny
  17. nie mów ze w czestej juz śnieg sypie? u nas tylko niezłe przymrozki w nocy i rano. no ładnie :gwizdanie:
  18. ooooooookkkk
  19. ja to w nastepny tydzien albo za 2. lepiej dmuchac na zimne bo nie długo mrozy sie w nocy zaczną a po 2 to bedą kolejki do wymiany no chyba ze ktoś zmienia na podwórzu tak jak ja
  20. tez myślałem ze uszczelniach bo wszystko obzygane jak nie wiem. ale chyba jednak lepiej wymienić ta uszczelke bo bedzie to pewniejsze rozwiązanie. a 20 czy 30 zł plus własny koszt roboty lub u mechanika to nie duzo
  21. kolego nie koniecznie akumulator mozesz miec dobry a to i tak moze byc on. kiedys kupiłem sobie nowy a po 2 miesiacach po 5 godzinnym postoju wsiadam chce krecic a kontrolki nawet nie bzykły, rozładował sie totaknie
  22. ja jak bede gdzies przemykał po drodze to zaglądne
  23. Myślę, że najprędziej 1.8T lub 3.0 być moze
  24. w b5 nie było s-line
  25. miałem ten sam problem, prawdopodobnie czujka ci wariuje. ja rozebrałem klape od srodka porozpinałem wszystko i przeczysciłem z zielonego nalotu. od pół roku spokój. spróbuj moze obejdzie sie bez kosztów. dodam ze tez jadąc przez miasto i po 20 razy na fisie pokazywało mi ze sie ten trup otwiera musiałem stawac i zamykac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.