Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Spociki Radomszczańskie
Ale c**jnia. ....
-
Spociki Radomszczańskie
To ja po ciebie przyjadę Może jakiś spocik dzisiaj?
-
Spociki Radomszczańskie
Może w niedziele spotkanie przed świętami?
-
Licznik - też tak macie?
Poprostu ktoś kupił chciał zmienić ale podłączyć nie umiał wiec zakryl ori szybka o tak o to masz mod w prezencie
-
Audi nie odpala na Pb po dluzszym postoju
Może też nastawnik przepustnicy szwankuje. Spróbuj ja ponownie zaadoptowac i gdy ja słychać na zapłonie powinno być klap czyli się nie ustawiła jeśli nie ma tzn ze nie nastawia się tak jak powinna
-
Spociki Radomszczańskie
No to trzeba czekać aż aprobatę wyrazi reszta społeczeństwa
-
Spociki Radomszczańskie
Ostatnio na Onecie pisało ze masz brata
-
Spociki Radomszczańskie
Oj jakiś ty zalatany:-P trzeba coś ruszyć. Co jak co ale z niektórymi jeszcze nie piłem. ...a z niektórymi znowu bym się napil. ...no i z tymi co nie piłem i z tymi co piłem. Ogólnie to bym się napil chyba. ..raczej tak.....Napewno bym się napil
-
Spociki Radomszczańskie
No ostatnio była pierwsza niedziela miesiąca i co? Podnieta na początku a potem każdy olewa. Nie ma to jak początki nie Paweł? I integracja zjazdy za***ista zabawa
-
Opinie o skórzanej tapicerce
Błagam cie tylko nie to. Szczerze to jak jest mróz to tak jesteś przejęty znerznietymi palcami ze nawet nie poczujesz ze d..a ci marznie:-D poza tym nie bądź taki delikatny. Ja jak i wiele osób użytkuje i nic się nie rozdziera ani nie ślizga jak ja utrzymujesz. To zależy tylko od tego czy lubisz skórę czy nie. PS zamek się nosi z przodu a nie z tyłu:-:-P ♣pozdro
-
Po rozgrzaniu trzyma obroty 1400
Czyli jednak przepustnica zapytam tu i tam czy ktoś będzie miał....
-
Po rozgrzaniu trzyma obroty 1400
To już ogarniesz tylko pod vagiem musisz sprawdzić ile ma. Bo czyszczenie pomoże krótkotrwale Wiec moja rada dala xi tylko nie potrzebna robotę no ale to Napewno nie zaszkodzi
-
Po rozgrzaniu trzyma obroty 1400
Wykrec. No coś szybko ci poszło trzeba ja wyjąć i dokładnie umyć zero pod środków. Tylko ze nie wiem czy to ma sens bo po małym czyszczeniu powinna być jakaś różnica. Skoro nasz 95r to nasz linkę gazu może ona się przycina ale to też chyba nie bo powinna odrazu się ciąć a nie po rozgrzaniu
-
Po rozgrzaniu trzyma obroty 1400
Może przepustnica co się przycina i wypadało by ją wyczyścić
-
[Antena od radia]
Sprawdź wtyczkę to anteny pod pidsufutka z tyłu może ołów się wylanal i nie styka
-
Spociki Radomszczańskie
Już ze dwa miesiące zjazdu nie było
-
Spociki Radomszczańskie
Robimy co?
-
Halogeny w zderzaku b5 przedlift
Dokładnie trzeba patrzeć bo są setki postów typu sprzedam kierownicę kupie kierownicę wystarczy żeby jedni bądź drudzy zajrzeli ba druga stronę tęczy. No a co do zderzaka to nie wiem czy bardziej się opłaca zakup halo rezanie i przerabianie czy po lakierowanie i po kłopocie. To już sam musisz wybrać. Sam napisałeś ze cie ko taki zderzak dostać a tu masz go na tacy
-
Halogeny w zderzaku b5 przedlift
W aukcjach ktoś sprzedaje ori zderzak Us z halo chyba 150 zł do przed lifta
-
Co to jest?
Hehe i tak rodzą się dziwne aukcje na alle. .. powodzenia
-
[A4 B5] Wymiana foteli na kubełki- pytanie
Jeśli są grzane mają ele. Ledziwie i air bag to maja 3 wtyczki żółta zielona i czerwona. Żółta i czerwona to poducha i Ledziwie wiec zielona to grzanie
-
Co to jest?
Miałem kiedyś polerke w rękach i o ile dobrze pamiętam w tarczy były metalowe lub coś w tym rodzaju zakończenia. Mniejsza o to wiesz co mówisz skoro miałeś z tym do czynienia:-D
-
WM Sport
Właśnie o to mi się roz chodziło. Wszyscy chwala ale żaden nie ma i nie miałem jak zweryfikować opinii. Dzięki kolego taki właśnie wpadnie. Wiec masz serię tylko końcowy z wm?
-
WM Sport
Wrzuć wrzuć. Sam się od dłuższego czasu nad nim zastanawiam
-
czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?
Tak będzie dam wam zdjęcia jak zrobić mocowanie i niech się każdy cieszy Kawałek blaszki pręt bodajże 9 mm albo 8 wygiac w C pod kątem przyspawac do blaszki i gotowe lustrzane odbicie po drugiej stronie Powodzenia