Treść opublikowana przez Grzes A4
-
B5 99. 2,5 TDI Quatro-Srebrne
łądny a nie zamało płynu chłodniczego troszeczke?? bo chodzą słuchy ze lubi spierda**ć i robic zamieszanie na niekorzyść kieszeni własciciela ogólnie ślicznie ale wiesz ze brewki zdejmij bo cie chłopaki z klubu zjedzą jak na niemce to tip ale czy do nas dobry sam nie wiem tez chciałem do siebie tip ale padło ze lepiej wyjde na manualu. autko super dobrego i bezawaryjnego jezdzenia zycze tobie i twojemu 2.5 bo lubią byc nie dobre :bicz3: :kox: no i za quattro, tez planuje, pozdrawiam
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
mysle ze 3 bedzie odpowiednie
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
aaaaaaaaa no to sprawa chyba jasna :gwizdanie: w takim razie sie nie baw i nie cackaj, nie nabijaj k/m tylko sprzedaj a wybrance twojego serca kupuj ładną a3-czke i wszyscy bedą szcześliwi w tym nowym 2010r [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:15_________________________________________________nie wiem czy fotele z a4 wejda do a3 bo nie próbowałem nigdy takich cudów ale jesli si eda to wyjmij skóre kup za grosze welur do a4 i dopiero sprzedaj a zonie skaje wrzucisz
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
;( ;( ;( :notworthy: :good:
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
no to pany ciesze sie ze znaleźli sie tacy którzy jednak chcą te 2.5 bo szczeze mówiac trzese troche portkamki przed tym 2.5 nie przez ogladanie lecz gdyby to miało juz stac w moim garazu, bo tyle sie juz nasłuchałem na temat 2.5 i naczytałem ze wnioski nasówały sie takie ze juz lepiej miec 1.6 niz to padło :polew: , pomódlcie sie w pon za mojego zeby choc troche przypominał wasz stan aut tarq ja wiem czy popychac?? jak juz go masz i bedzie sie dobrze sprawował to chyba było by lepiej zeby mruczał dla ciebie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:56_________________________________________________tarq tez chciałem sobie zapodac b6 w 2.5 ale szczeze?? ni chu ** nie stac mnie narazie a za dobry egzemplarz trzeba troszke wybulic
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
hehe miło z twojej strony ale ja poliftowe patrze a ty jak widac masz kombiaka a ja nie przepadam zbytnio [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 23:05_________________________________________________a moze wypowiecie sie szczeze o 2.5 i postraszycie kolege troche :naughty: :tongue4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________zaraz zaraz :gwizdanie: czegos nie rozumiem, dopiero nabyłes i juz chcesz sprzedac?? czyżby juz cos zaczęło padac albo nie daj boze juz padło??
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
ładne czemu kapitam hak zostaje?? ogólnie jak to bedzie podwoziem trawe kosiło o wrzucisz poliftowe lampki oraz kierunki boczne na biało zrobisz to bedzie sucz nad sucze GILI az dziw ze nie krytykujesz 2.5 jak 99,9% osób na forach lecz nawet mówisz ze jeżdziło ci sie bez awaryjnie ja w pon jade ogladac taką piździawe tylko ze w sedanie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
96r a wygląda na 01r :notworthy:fajne mody, szczególnie w srodku, duzo roboty cie to chyba musiało kosztowac szacuneczek nie widze autka od tyłu z boku ale rozumiem ze ten chromik ori!! ładnie sie prezetuje ładnie Wesołych
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
pozwolisz ze odpisze w twoim wątku zeby nie kopać wątku arass'a [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 14:29_________________________________________________o tym sleberku tak napisałem względem autka, a sam tez jestem zwolennikiem chromu, tylko byle oryginał a nie chrom na merty :bicz3: pozdrowionka i wesołych
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
jak mozesz to zapodaj link to zerkne
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
no prosze, ładne to to, jak sie chce to mozna? mozna zampiony wyrezaj, a przy twoim koloze mysle ze ładnie by było bez listw zogół okien moze kierowniczke sobie wrzucisz po lifcie? :gwizdanie: autko super, oby dobrze słuzyło
-
[ALL B5] 1.9 czy 2.5?
witam chłopaki, ja mam od niedawna podobny problem wiec pomyślałem ze zapytam sie tu aby nie brać nowego wątku. Więc tak taki gość jak ja chce kupic b5 i wybiera miedzy 1.9 a 2.5. przy czym ja ani w tym ani w tamtym nie chce dłubac czipów itd itd jak kupie to ma byc łądny seryjny bez ingerencji w moc i niuty. Pytanie sie tylko nasów czy dużo droższy jest w eksploatacji naprawach 2.5 od 1.9?? co robic zeby tak o niego dbac by nie zawodził. Wczoraj sprzedałem auto i musze w niedługim czasie kupic nowe, licze na profesjonalne opinie nie wyjete z palca, czytałem juz troche o tym ale wychodzi na to ze i ten i ten jest dobry i d*pa blada a auto chce kupic z 98,-99r. wiec czy jak kupie 2.5 to nie bede załował?
-
Spociki Radomszczańskie
mnie by pasowało
-
Spociki Radomszczańskie
Z mojej strony napewno nici ponieważ z przyczyn losowych niestety sie nie pojawie przepraszam wszystkich a jeśli dojdzie do spotkania to życze dobrej zabawy
-
Spociki Radomszczańskie
ej dobra jak sie nikt nie odezwie co do jutra albo jak komuś jednak ni epasuje jutro to tragedii nie ma, mozemy to przełożyć, tylko napiszcie w miare szybko co do jutra zeby nie było tak ze spotkac sie 2 i bedzie lipa, dni jest wiele wiec mozemy inny termin ustalić, takie jesm moje zdanie :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 15:53_________________________________________________internety wom odcili?? :bicz3: :bicz3: :bicz3: co jest z wami www pupę
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
;( :slina: :slina: Piękną masz .......SUKE (za przeproszeniem ) poezja, pozdrawiam
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
- [B5 APR] No to pochwalę się i ja....
za 7-ma górami za 7-ma lasami trwał spór miedzy dieslami i benzyniakami ......(25 linijek później) ........... a morał tej bajeczki jest taki, że i tak najlepszym samochtem zostanie Audi- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
eeeeee to teraz bedziesz dęba stawał Ive ile taki modzik?- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
taaa szatany 1.6 rządzą :polew: :polew: :polew:- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
no to nie wisz ze sie znamy a tych soczewek to szkoda troche alby ślad został no ale spróbuj, moze nic nie zostanie, potem dotrzesz jakoś szmatką zeby nie porysować szkła i sie przekonasz- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
mówiłem Ci janek zebyś te brewki zdiął to mnie nie słuchałeś a teraz zjebki dostajesz :tongue4: :tongue4: Panie juras0076 kochany moze ja sobie ja zafunduje tylko jeszcze sie zastanawiam myśle ze cena klubowa dotyczy wszystkich :gwizdanie: a zreszta na pw napisze jak cos zeby mu watku nie kopac- [B5 AEB] Moja ślicznotka.
No przyznam ze 2 raz widze audi w takim kolorze i to tylko ze zdięć, ale kolor fajny bedziesz jedyny tzn jestes jedyny w swoim rodzaju moze kiedyś na siebie wpadniemy, byle nie kolizyjnie - [B5 APR] No to pochwalę się i ja....