Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Spociki Radomszczańskie
yhy taaaaaak wszystko przez ten parking :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 17:26_________________________________________________nawet juz nie wiem ilu nas jest, a moze tak małe szybkie spotkanie dzis albo jutro zeby chociaz bużki i furki rozpoznawać??
-
Spociki Radomszczańskie
mam granatowy sedan era 86** plus naklejka klubowa na tylnej klapie. byłem koło 16 30, postałem n tym parkingu z 10 minut prawie na przeciw egiptu ale zadnej a4 nie było wiec pojechałem na bombe[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 12:16_________________________________________________z myślą ze moze za nie długo ktos sie zjawi i wracając przejezdzałem tam tędy ale nikogo nie było
-
Spociki Radomszczańskie
Lipa pany, byłem o 16;30 i na parkingu pod wiaduktem żadnego władcy pierścieni nie zastałem chyba ze któryś sie dobrze zakamuflował lub miał lakier przezroczysty a jak ktoś nie wie komu długimi to jeśli komuś to pomorze to na d*pie mam naklejke klubową, szkoda ze nikogo ni ebyło ale moze innym razem
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
w sumie racja pany
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
a no tak nie skumałem ze to mogła być jakaś nie przyjemna sprawa z tymi zwrotami...bo wkońcu komu by te burżuje za darmo dali
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
ty jesteś chyba jakiś wyjątkowy :gwizdanie: tanio jak barszcz
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
ee lepiej zrobić kupeczke z $$$ i dopiero wtedy to zrobić, a jak sie furka sprawuje?? miałem zamiar teraz kupić właśnie takie cacuszko ale kupie dopiero na wiosne zapewne i mam dylemat czy 1.9 + bonus czy 2.5 Q[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 12:31_________________________________________________a apropo ile wyplułeś za ten wydech dwururke??
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Furka gniecie blink blink dopiero teraz ta tylna lotka i wydech od 2,5 dodały dupci uroku, tylko :gwizdanie:......te lampki z tyłu no ale rzecz gustu, ogólnie bardzo ładne autko gratuluje, a moze by tak jakiś mały czipson?
-
Spociki Radomszczańskie
:gwizdanie:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Jesteś Gruby kozak :kox: :kox:
-
Spociki Radomszczańskie
mi tam pasuje tylko zeby pozostali tez mogli, APEL!! Niech każdy do godzin obiadowych dajmy na to do 16 - 17 napisze w wątku czy bedzie i o której moze i suma sumarum wyciągniemy średnią z propozycji i spotkanie gotowe[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 14:32_________________________________________________uuuuuuuuu no to lipa
-
Spociki Radomszczańskie
w ten weekend było by całkiem fajnie tylko ze sobota i niedziela ide na nocki:( moze piątek 28?
-
Spociki Radomszczańskie
to kiedy sie na chwile zjeżdźamy zeby sie poznać?? tylko bez podtekstów, jeśli będziemy na dupskach siedzieli to nic z tego nie bedzie
-
[B5 ADR] Stukający przegub
to raczej nie ma nic z tym wspólnego chyba a przegub do wymiany szkoda sensu bo za parenascie kilometrów bedziesz musiał i tak i tak wymienić
-
Internetowa gra online
pierwszy raz to widze cinki rulezz
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
autko :slina: :slina: :slina: a jeśli chodzi o trafienie to bardzo współczuje ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( a co do wyboru to tak jak koledzy A5 Było by całkiem w c*p*
-
[B5 AFN] Jaki model lampy do mojej niuni ?
kolego po I lifcie wsteczny jest od góry lampy a po II od dołu i ma juz szkiełko clear, sa gdzies na forum opisane wszystkie kolejne zmiany nastepujące po sobie poczynając od 95r pozdrawiam
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
Śliczna furka, tak jak kolega wspomniał dokładki pod kolor, a po 2 to czy ja wiem czy zakładać te listwy?? :gwizdanie: ładny lakierek jak widze przyciemniane szyby, z dobrą felą mogło by być bez list chromowych, czysto i schludnie, a zreszta zobaczymy efekt (listwy tez mogą być )
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
uwiodłeś mnie Nią ukłony
-
[B5 ALL] Tylne zawieszenie
kolega ma racje troche gniesz pałke i to z takim silnikiem.....170? tej mam własnie taki i to juz raczej popisy bo ani ekonomia ani przyjemność z jazdy...no ale zostając w temacie to przyczyn jest sporo, mozesz mieć małe ciśnienie w oponach, od samego cieżaru własnego moze sie tak dziać, albo co najbardziej prawdopodobne mam amortyzatoty na wykończeniu, sprawdz czy masz (spocone) albo na stacji obsługi, miałem podobnie jeden mi sie wylał nie dawno a drugi sie kończyl, to za przeproszeniem dups** u mnie tak nawet na zwykłych studzienkach woziło ze nie raz myslałem ze zaraz bokiem pojade, także warto sprawdzić i nie szalej tak
-
Spotkania na drodze
a który ma czarne b7 avant z tym takim metalowym znaczkiem klubowym na tylnej klapie?? bo jakis czas temu widziałem takowego(Chyba) samochoda przy wieździe do Rewy ale nie jestem pewien
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
- [B5 AFY] Nierówne obroty silnika
ja u siebie bez vaga robiłem i są do tej pory w normie, każdy przypadek jest przecież inny- Najmłodszy w klubie :) Maksymilian, syn Osetti
Gratulacje już widać ze bedzie cfaniak od a4wórek pozdrawiam- [ALL B5] Jeszcze raz o nieoryginalnych podłokietnikach
ja kupiłem taki jak na 2 linku jest wporządku, rączka odpoczywa i jest - [B5 AFY] Nierówne obroty silnika