Treść opublikowana przez Grzes A4
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Ci co negują to napewno Ci zazdroszczą 2.8 v6 a nie :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
ej no panowie bez takich mi tu bo to wątek o ocenie fury szybkiego a nie kontemplacji na temat spalania, pojemnosci benzyny i czy ma gaz czy nie, w podobnym sporze napisałem (chodziło o 2.8 benzyna w b5) i tu tez napisze, kolega sobie moze nawet hybryde zrobić jeśli ma takie życzenie, jego pieniądze jego gust itd, ja osobiście tez wole 1.8 q niż mojego obecnego szatana, zamiatacza 1.....6 :polew: :polew: choć przyznam ze nastepnym razem tylko klekot. a wracając do auta to chyba musiałeś sie naszukać za takim kolorkiem co?? wygląda a co do felg to mi sie podobają choć sam wybrałbym te tylko ze 17 ale jeśli tobie to pasuje to bajlando No i jak na 96 to bogate to wyposażenie taki przedliftowy polift :gwizdanie: miłego użytkowania życze i dozobaczenia gdzieś na drodze bo mamy do siebie blisko
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Ale jazdy widze w tym wątku, Watek o ocenie a wy tu sie policzkujecie, przecież krzycht999 może sobie nawet go na hybryde przerobić nikomu nic do tego, jego pieniądze, jego podejście do sprawy jego wybób ładna suczka no i ten MOTÓÓÓÓR [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 16:13_________________________________________________PS. Do twarzy Ci teraz w zielonym, a ten chrom z przodu wywal albo choć zrób tak zeby to miało owalne kształty na kantach
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Śliczna sucz troszke niżej ją, troszke większe obręcze i smiało możesz brać z nią ślub i w niej zamieszkać, żadko sie widzi tak utrzymaną furke :gwizdanie: gratulacje
-
[A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
to ze Q to nie znaczy ze odrazu offroad:P:P:P:P fajna sucz
-
Strefa Śmiechu
Takie Życie:P:P:P:P:P http://demotywatory.pl/320855/Polskie-Szkoly-Sukcesu[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:49_________________________________________________A tu niestety takie życie.... http://demotywatory.pl/290997/Polskie-samochody
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
http://www.allegro.pl/item809607980_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html a wtyczki zamawiasz tak jak Kolega Yelo wyżej napisał
-
Spociki Radomszczańskie
w sumie miejsce może być to co zawsze zeby nie motac a potem zapewne akcja sie rozwinie samoistnie
-
Spociki Radomszczańskie
Jak najbardziej jestem . mam nadzieje ze nasza integracja przebiegnie podobnie jak nasza wczorajsza integracja z Krzysiem
-
[B5 ADP] Falowanie obrotów
Kolega wyżej ma racje, jeśli Ci falują obroty to raczej ten temat pasuje do silników benzynowych, a pozatym juz było o tym sporo, najprościej 1 Vag...2...wymontować przepustnice wyczyścic skręcić zaadaptować i powinno ustać, miałem podobny problem i mi pomogło, mam nadzieje ze jakoś sie z tym uporasz
-
Spociki Radomszczańskie
ja jak kolega, też sie dopasuje, niech chłopaki coś podsuną i bedziemy sie umawiać
-
Spociki Radomszczańskie
:oklaski:
-
Spociki Radomszczańskie
Żeby mi nikt nie zapomniał :bicz3:
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
Ładniutki ten twój Patrikowóż
-
Spociki Radomszczańskie
Mi też
-
Spociki Radomszczańskie
Wszystko fajnie, a co zrobimy z rumakami??( bo jeśli dobrze rozumiem słowo "BAR" w moim słowniku jest to lekka najebka w tym przypadku integracyjna) :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Radomszczańskie
no rzucać propozycje komu kiedy pasuje, zjedźmy sie wszyscy wreszcie a nie takie podchody od pół roku albo i dłużej
-
Strefa Śmiechu
JAK UPRAWIAJĄ SEKS... OGRODNIK - w trawie BANKIER - na raty ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije konia nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleść właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom...:)
- Spociki Radomszczańskie
-
Spociki Radomszczańskie
no i co by z tym zrobić :gwizdanie: zawijaj mandżur do mnie z bro i już
-
Spociki Radomszczańskie
nieśmiały jak bym Cię nie znał to może bym uwierzył, my to se możemy spot pod wojtkiem na browar zrobić :kox:
-
Spociki Radomszczańskie
efcio oooooooooooo odezwała sie kufa :kox: pan muzyk żebym zryżał :kox:
-
Spociki Radomszczańskie
No co TY pierwsze lody przełamane teraz tylko cała reszta paczki musi sie zmobilizować i bedzie gitara
-
Spociki Radomszczańskie
mam nadzieje ze inni tez będą :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
no to jak mówisz ze po 18 jesteś wolny to moze dzis na chwile wieczorem, to niech sie chetni zadeklarują powiedzcie o której i gdzie i juz