Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muszka76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muszka76

  1. chyba teraz się otwierają tylko pytanie czy są dobrze zrobione i co można z nich odczytać http://vaglog.pl/log_216194.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d42caca127a1fbec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de8747ecfd0e92ea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7cc184aedfd2f5a9.html
  2. zrezygnowałem z czyszczenia tylko zajrzałem do turbiny i poruszałem wirnikiem i ma lekki luz góra-dół ,ale wewnątrz było czysciutko i zadnych wycieków. Zrobiłem logi(nie wiem czy dobrze) i wkleiłem na forum do oceny więc zapraszam do wypowiedzi.
  3. witam bardzo proszę o ocenę logów,ale zaznaczam ,że zrobiłem je pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość i wskazówki jeżeli coś zrobiłem żle. logi zamieściłem dwa posty niżej więc czekam na jakieś oceny
  4. bo jak byłem w kanale przy spawaniu tłumika to zauważyłem jakis wyciek koło turbiny,i chciałbym to sprawdzic a przy okazji wyczyscic.Chyba nie zaszkodzi tym bardziej ze jak pisałem mam ostatnio wiecej wolnego czasu.Dlatego pytam czy jest to bardzo skomplikowana operacja i czy sam dam rade bo jak mam cos zepsuc to nie bede nawet sie za to brał. Wiele osób pisze na forum ,ze po czyszczeniu auto odżyło itd.wiec pomyslałem,ze i ja spróbuje.
  5. a uszczelki kupie tylko w ASO czy w zwykłym sklepie też?
  6. Witam mam ostatnio trochę wolnego czasu i postanowiłem sam wyczysćić turbo w moim ASB tylko nie wiem jak się za to zabrać i czy w ogóle dam radę sam to wykręcić z 3,0 v6 bo wiadomo,ze miejsca nie jest za dużo. Czy ktoś sam czyscił już turbo z 3,0 tdi?
  7. muszka76 odpowiedział(a) na arkady89 temat w Audi A4 B6/B7
    miałem to samo i dałem dystanse do przetoczenia z 20 na 15mm i jest ok
  8. muszka76 odpowiedział(a) na KulaweOko temat w 3.0TDI
    a nie lepiej znaleść takie z końcówką BD a nie AJ?Chyba są już jakąś poprawioną wersją jak sie nie mylę.
  9. jak dam rade dzis ogarnąć hamulce i pospawać tłumik to jutro jadę z córą
  10. tydzień temu zalałem Motula X-clean 5W40 i od tamtej pory tyrkotanie przy odpalaniu nasililo się ,ale tylko kiedy auto postoi jakieś pół godziny na ciepłym silniku więc u mnie nic nie dało przejście z Castrola na Motul . czy wymiana górnego napinacza coś pomoze czy koniecznie wymieniać kompletny rozrząd?
  11. z S4 mam z tyłu i wygląda to jak w Punto
  12. u mnie tak to wygląda i super hamuje nie ma osoby,która przechodząc obok samochodu nie skomentowała tych zacisków. http://www.directupload.net/file/d/3967/uthexntp_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3967/hxj8q26n_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3967/6sg24d9y_jpg.htm
  13. witam masz jakieś fotki >? do zacisków potrzebne były adaptery >? robiłeś sam czy poszło zlecenie jaki wymiar tarczy i dlaczego nie mogło to być na ori 345 z audi .>? tylko merc siadł ?? przykro mi ale ja kupiłem auto z takimi hamulcami wiec nie odpowiem.Podaj e-mail to wysle fotki
  14. mam takie zaciski u siebie ,ale trcze mam z Mercedesa ML. dzis kupiłem klocki TRW do Porsche Cayenne i kosztowały 250 kpl.wiec chyba tragedii nie ma hamują super-polecam taki zestaw
  15. muszka76 odpowiedział(a) na muszka76 temat w 3.0TDI
    troche dziwne te ceny 100% róznicy to jakis absurd albo ktoś sprzedaje Chinole i twierdzi,ze ori
  16. muszka76 odpowiedział(a) na muszka76 temat w 3.0TDI
    dzis w Italparts powiedzieli mi 2000zł/szt.Poj...ło ich juz całkiem. a te z CCWA będą pasować?
  17. muszka76 odpowiedział(a) na muszka76 temat w 3.0TDI
    mozesz podrzucic linka?
  18. muszka76 odpowiedział(a) na muszka76 temat w 3.0TDI
    w intercarsie powiedzieli mi 1550 za szt wiec wydawało mi sie ,ze cena ok A te twoje za 990 zamontowałeś?Jak sie sprawują i po jakim są teraz przebiegu?
  19. muszka76 opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Witam co sądzicie o tej aukcji http://allegro.pl/wtryski-wtryskiwacze-audi-a4-b7-a6-c6-a8-3-0-tdi-i5005037966.html ? pytam bo mam do gościa niedaleko i powoli chciałbym kompletować zestaw nowych wtrysków żeby kiedys nie wydawać 10 tys za jednym strzałem,oczywiscie jak trzeba będzie bo narazie moje są dobre ,ale kto wie...
  20. muszka76 odpowiedział(a) na muszka76 temat w Audi A4 B6/B7
    Dziekuje za odp.Czyli moge zaznaczyc mazakiem kreske i liczyc ilosc obrotów,a nie wiesz jak sie ma wys.gwintu do wys.na aucie?Czy jak podniose 1 cm na gwincie to czy auto tez pójdzie o 1 cm do góry?Wydaje mi sie ze wiecej ,mam racje?
  21. muszka76 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam samochod na gwincie i wczoraj zmieniłem opony na letnie,ale kupiłem 225/45/18,a wczesniej miałem 225/40/18 i teraz fajnie to wygląda lecz na wiekszych nierównościach troszkę dobija do nadkola.Może mnie ktoś oświecić jak sie podnosi auto na gwincie krok po kroku bo jestem zielony w tym temacie i nie chce czegoś schrzanić.Czy mam liczyć zwoje, a moze użyć miary,czy samochód ma być na podnośniku z wszystkimi kołami w górze czy jak?
  22. muszka76 odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Troche z innej beczki. Ostatnio mechanik opowiedział mi przypadek goscia,który kupił VW Touarega 5,0 V10 TDI i zepsuł mu się alternator i okazało sie,ze trzeba wyciagac silnik.Ale w ASO powiedzieli ,ze instrukcja mówi,ze jak sie wyciaga silnik to trzeba wymienic rozrzad i wszystki pompy.Gosc sie zgodził na wymiane wszystkich podzespołów i zabulił 30 tysia. Historia zasłyszana wiec nie wiem czy całkowicie prawdziwa ale jesli tak to jest to swinstwo bo przeciez taki alternator nie jest zbytnio żywotni i umieszczenie go za silnikem to typowe wyciaganie kasy od klientów. Podobnie sprawa ma się z jakimis klapkami w BMW,które sie urywają i wpadają do silnika robiąc rozpier...ol. Ten sam mechanior pokazywał mi wycenę czesci rozrzadu z ASO do A4 3,0 tdi z 2013roku i wyszło 8800zł+robocizna poza ASO.
  23. wyciety katalizator,dpf,zrobiony wydech i najwazniejsze to ogromny 60 centymetrowy intercooler
  24. dowod mam ale mineło juz jakies 4 lata od zakupu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.