Treść opublikowana przez muszka76
-
logi do oceny
chyba teraz się otwierają tylko pytanie czy są dobrze zrobione i co można z nich odczytać http://vaglog.pl/log_216194.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d42caca127a1fbec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de8747ecfd0e92ea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7cc184aedfd2f5a9.html
-
jak wykręcić turbinę?
zrezygnowałem z czyszczenia tylko zajrzałem do turbiny i poruszałem wirnikiem i ma lekki luz góra-dół ,ale wewnątrz było czysciutko i zadnych wycieków. Zrobiłem logi(nie wiem czy dobrze) i wkleiłem na forum do oceny więc zapraszam do wypowiedzi.
-
logi do oceny
witam bardzo proszę o ocenę logów,ale zaznaczam ,że zrobiłem je pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość i wskazówki jeżeli coś zrobiłem żle. logi zamieściłem dwa posty niżej więc czekam na jakieś oceny
-
jak wykręcić turbinę?
bo jak byłem w kanale przy spawaniu tłumika to zauważyłem jakis wyciek koło turbiny,i chciałbym to sprawdzic a przy okazji wyczyscic.Chyba nie zaszkodzi tym bardziej ze jak pisałem mam ostatnio wiecej wolnego czasu.Dlatego pytam czy jest to bardzo skomplikowana operacja i czy sam dam rade bo jak mam cos zepsuc to nie bede nawet sie za to brał. Wiele osób pisze na forum ,ze po czyszczeniu auto odżyło itd.wiec pomyslałem,ze i ja spróbuje.
-
jak wykręcić turbinę?
a uszczelki kupie tylko w ASO czy w zwykłym sklepie też?
-
jak wykręcić turbinę?
Witam mam ostatnio trochę wolnego czasu i postanowiłem sam wyczysćić turbo w moim ASB tylko nie wiem jak się za to zabrać i czy w ogóle dam radę sam to wykręcić z 3,0 v6 bo wiadomo,ze miejsca nie jest za dużo. Czy ktoś sam czyscił już turbo z 3,0 tdi?
-
obcieraja opony
miałem to samo i dałem dystanse do przetoczenia z 20 na 15mm i jest ok
- Wtryski
-
Moto piknik czyli wyścigi na 1/4mili w kamieniu 26.04.2015
jak dam rade dzis ogarnąć hamulce i pospawać tłumik to jutro jadę z córą
-
Słychać czasem tyrkanie po odpaleniu auta - proszę o opinię!
tydzień temu zalałem Motula X-clean 5W40 i od tamtej pory tyrkotanie przy odpalaniu nasililo się ,ale tylko kiedy auto postoi jakieś pół godziny na ciepłym silniku więc u mnie nic nie dało przejście z Castrola na Motul . czy wymiana górnego napinacza coś pomoze czy koniecznie wymieniać kompletny rozrząd?
-
wieksze hamulce czy 18 ZR podejdzie ?
z S4 mam z tyłu i wygląda to jak w Punto
-
wieksze hamulce czy 18 ZR podejdzie ?
u mnie tak to wygląda i super hamuje nie ma osoby,która przechodząc obok samochodu nie skomentowała tych zacisków. http://www.directupload.net/file/d/3967/uthexntp_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3967/hxj8q26n_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3967/6sg24d9y_jpg.htm
-
wieksze hamulce czy 18 ZR podejdzie ?
witam masz jakieś fotki >? do zacisków potrzebne były adaptery >? robiłeś sam czy poszło zlecenie jaki wymiar tarczy i dlaczego nie mogło to być na ori 345 z audi .>? tylko merc siadł ?? przykro mi ale ja kupiłem auto z takimi hamulcami wiec nie odpowiem.Podaj e-mail to wysle fotki
-
wieksze hamulce czy 18 ZR podejdzie ?
mam takie zaciski u siebie ,ale trcze mam z Mercedesa ML. dzis kupiłem klocki TRW do Porsche Cayenne i kosztowały 250 kpl.wiec chyba tragedii nie ma hamują super-polecam taki zestaw
-
wtryski do ASB
troche dziwne te ceny 100% róznicy to jakis absurd albo ktoś sprzedaje Chinole i twierdzi,ze ori
-
wtryski do ASB
dzis w Italparts powiedzieli mi 2000zł/szt.Poj...ło ich juz całkiem. a te z CCWA będą pasować?
-
wtryski do ASB
mozesz podrzucic linka?
-
wtryski do ASB
w intercarsie powiedzieli mi 1550 za szt wiec wydawało mi sie ,ze cena ok A te twoje za 990 zamontowałeś?Jak sie sprawują i po jakim są teraz przebiegu?
-
wtryski do ASB
Witam co sądzicie o tej aukcji http://allegro.pl/wtryski-wtryskiwacze-audi-a4-b7-a6-c6-a8-3-0-tdi-i5005037966.html ? pytam bo mam do gościa niedaleko i powoli chciałbym kompletować zestaw nowych wtrysków żeby kiedys nie wydawać 10 tys za jednym strzałem,oczywiscie jak trzeba będzie bo narazie moje są dobre ,ale kto wie...
-
Witam ma moze ktos kontakt z anderllh i czy gadal ktos z nim ostatnio?
Ja dzwoniłem na ten nr 500577037
-
regulacja gwintu
Dziekuje za odp.Czyli moge zaznaczyc mazakiem kreske i liczyc ilosc obrotów,a nie wiesz jak sie ma wys.gwintu do wys.na aucie?Czy jak podniose 1 cm na gwincie to czy auto tez pójdzie o 1 cm do góry?Wydaje mi sie ze wiecej ,mam racje?
-
regulacja gwintu
Witam mam samochod na gwincie i wczoraj zmieniłem opony na letnie,ale kupiłem 225/45/18,a wczesniej miałem 225/40/18 i teraz fajnie to wygląda lecz na wiekszych nierównościach troszkę dobija do nadkola.Może mnie ktoś oświecić jak sie podnosi auto na gwincie krok po kroku bo jestem zielony w tym temacie i nie chce czegoś schrzanić.Czy mam liczyć zwoje, a moze użyć miary,czy samochód ma być na podnośniku z wszystkimi kołami w górze czy jak?
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Troche z innej beczki. Ostatnio mechanik opowiedział mi przypadek goscia,który kupił VW Touarega 5,0 V10 TDI i zepsuł mu się alternator i okazało sie,ze trzeba wyciagac silnik.Ale w ASO powiedzieli ,ze instrukcja mówi,ze jak sie wyciaga silnik to trzeba wymienic rozrzad i wszystki pompy.Gosc sie zgodził na wymiane wszystkich podzespołów i zabulił 30 tysia. Historia zasłyszana wiec nie wiem czy całkowicie prawdziwa ale jesli tak to jest to swinstwo bo przeciez taki alternator nie jest zbytnio żywotni i umieszczenie go za silnikem to typowe wyciaganie kasy od klientów. Podobnie sprawa ma się z jakimis klapkami w BMW,które sie urywają i wpadają do silnika robiąc rozpier...ol. Ten sam mechanior pokazywał mi wycenę czesci rozrzadu z ASO do A4 3,0 tdi z 2013roku i wyszło 8800zł+robocizna poza ASO.
-
wreszcie shamowany mój czarny szatan
wyciety katalizator,dpf,zrobiony wydech i najwazniejsze to ogromny 60 centymetrowy intercooler
-
włączenie kompa bez hasła
dowod mam ale mineło juz jakies 4 lata od zakupu