Treść opublikowana przez muszka76
-
Regeneracja naprawa felg Slask
ja dawalem do regeneracji i malowania do Mikołowa na ul.Pszczyńską 112 ,ale nie powiem zebym jakos był strasznie zadowolony a zapłaciłem 550zł za komplet.Może po prostu oczekiwałem ze fele beda jak nowe.
-
Wymiana osuszacza
dławik wymieniłem,ale przy okazji przerwałem oring na przewodzie
-
Wymiana osuszacza
witam czy ktoś wymieniał osuszacz klimy w 2,5 tdi BDG?jak sie do teo dobrać bo obok osuszacza pod lampą jest jeszcze intercooler i nie wiem czy lepiej sciagnąć zderzak czy moze sprobowac od dołu?
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
wczoraj DEPECHE MODE na narodowym jak zawsze Dave wymiatał ,a mni boli gardło.Teraz czas na Łódź
-
Jakiego zwierzaka wybrać na nowe mieszkanie
jak ptaki to polecam zeberki,male niezbyt krzykliwe i czesto maja małe
-
czy ktoś miał do czynienia z takim przepływomierzem?
niedawno byłem w Dynosofcie na hamowni i diagnostyce i okazało sie ,że przepływka juz niedomaga i powoli rozgladam sie za nową.Znalazłem takie coś PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA AUDI SKODA VOLKSWAGEN 2.5 TDI 72218414 PIERBURG 722184140 PIERBURG 86058 MEAT & DORIA 8ET 009 142-221 HELLA 8ET 009 142-451 HELLA AFH 70-25C HITACHI AFH 70-25F HITACHI AFH 70-25G HITACHI V10-72-1015 VEMO POMPY PALIWA ELEKTRYC ktos miał juz jakies doświadczenia z takim zamiennikiem z tej firmy?Dodam ,ze w ASO nowa kosztuje 645zł.
-
Kontrolka airbag
tez tak mialem okazalo sie ,ze byl akumulator padniety i po naladowaniu kontrolka przestala sie juz swiecic
-
turbo po regeneracji
podpielismy vaga z mechanikiem i pojezdzilismy troche i powiedzial ,ze turbo pompuje jak trzeba,przeplywka tez ok a mimo to ciagle przy dodawaniu gazu gwizdze z okolic filtra powietrza
-
turbo po regeneracji
kiedy dodaje gazu to świszczy gdzies w obudowie filtra powietrza ,a dokladniej to chyba z otworu ,ktory wychodzi z błotnika ,czy to moze miec jakies znaczenie?
-
turbo po regeneracji
jakis tydzien temu wymienilem turbine na taka po regeneracji z Turbo-Tec z Jaworzna.Oprocz tego wyczyscilem egr i caly dolot,ale wydaje mi sie ze po tym zabiegu auto jest slabsze niz bylo na starej turbinie.Co waszym zdaniem moze byc przyczyną takiego osłabienia?
-
Tapicer Slask i temat wnetrza.
masz racje od jakiegos czasu nie maja juz tej gesciej perforowanej,ale nie mialo to wiekszego znaczenia.Chcialem poprostu troszke odswiezyc skory i jakbys odbieral telefon to wyslalbym graty do ciebie bo kiere mialem wymontowana. bez urazy poprostu troche mi sie spieszylo
-
Tapicer Slask i temat wnetrza.
wyszło to tak
-
Tapicer Slask i temat wnetrza.
wrzuce foty jutro bo mam auto u mechanika
-
Potrzebny duży dostawczak ! Jaki?
przejechalem nim jakies 30 tys ogolnie jestem zadowolony tylko wyskakuja co jakis czas takie pierdolki do zrobienia.Rdzy nie widac wcale tylko tam gdzie sie obedrze lakier np.na progach od wsiadania i wysiadania.Wczoraj sam wymienialem klocki z tylu i linki od recznego bez wiekszych problemow tylko reczny nie odbija i chyba trzeba rozbierac zaciski.Jak sie dobrze orientuje to sa dwa rodzaje silnikow 2,5 taki jak mam ja i taki ktory byl tez montowany w oplu vivaro i tam zeby wyciagnac wtryski to trzeba rwac glowice.Ale na ten temat musialbys pogadac z dobrym mechanikiem.
-
Potrzebny duży dostawczak ! Jaki?
od roku posiadam takiego masterka z 2,5 dci 120ps z 2007 r i jak dotad wymienilem jakis zaworek cisnienia paliwa i od jakiegos czasu zabieram sie za czyszczenie egr bo sie kontrolki swieca jak na choince.Powiem tak: samochod ma teraz 355 tys pewnego przebiegu i jak dotad nie ma z nim wiekszych problemow oprocz spraw eksploatacyjnych,troche pije oleju ,ale nie ma tragedii,dosc slabe zawieszenie bo juz drugi raz wymienialem sworznie wahaczy i raz resory.Sprwdzalismy wtryski na maszynie i sa jeszcze ok.Mialem taz sprintera z 2005 i po 120 tys szlag trafil turbine,ale najmniej awaryjny byl transit 2,4 tde na zwyklej pompie taki wół roboczy w ktorym nic sie nie psulo,ale potrzebowalem kontener i musialem go sprzedac.
-
Tapicer Slask i temat wnetrza.
Pok -pol w żorach 32 4346219. ja u nich obszywalem w zeszlym tygodniu kiera taka jak chcesz 200zł,gałka 50zl,reczny 30zl zawiozlem o 14 odbior na drugi dzien.Obszyja ci wszystko co chcesz.O firmie - POK-POL - producent pokrowców ochronnych na siedzenia i tapicerek samochodowych
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
bileciki juz czekaja
-
Problem z rozruchem z zimnym silniku pomocy
cze mam taki sam silnik jak ty i ostatnio tez zapalaly mi sie rozne kontrolki i okazalo sie ,ze przyczyna byl slaby akumulator.A jak zakonczyla sie ta sprawa u ciebie?
-
kontrolka air bag
Okazało sie ,ze przyczyna byl poprostu słaby akumulator.Po naładowaniu i skasowaniu bledow juz sie nie pojawily:banan:
-
jak wyciagnac akumulator?
dzieki za odpowiedzi mam nadzieje,ze dam rade odkrecic ta srube bo ona juz zardzewiala a akumulator jest jeszcze ori
-
jak wyciagnac akumulator?
witam wie ktos moze czy przy wyciaganiu akumulatora w B6 trzeba odkrecac cos wiecej niz klemy i taka imbusowa srube z czoła?
-
dziwne dziełanie parktronica
wlaczylem wseczny,przekrecilem zaplon i zaden czujnik nie cyka chyba nie obejdzie sie bez vaga ---------- Post dopisany 04-03-2013 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 21:31 ---------- podłaczylem vaga i wyskoczyło ze padniety jest lewy tylny czujnik
-
kontrolka air bag
wyskoczyl taki błąd: 1217 zapalnik lewej bocznej poduszki N199 zbyt mała oporność probowalem skasowac blad ,ale po kilku sekundach znow zapalala sie kontrolka sprawdze pod fotelem te wtyczki
-
kontrolka air bag
nie tylko wyjechałem z garazu i po jakims czasie zaswiecil sie air bag
-
kontrolka air bag
Witam dzis zaswiecila mi sie w aucie kontrolka air bag oczywiscie trzeba podlaczyc vaga,ale czy mozecie naprowadzic mnie co moze byc przyczyna zaswiecenia sie jezeli z autem jest wszystko w porzadku?