Treść opublikowana przez muszka76
-
Nie działa parktronic
moze masz tylko zalozony zderzak z parktronicem
-
dziwne dziełanie parktronica
dzieki jutro sprawdze
-
dziwne dziełanie parktronica
ok podepne vaga dzieki za odp ,myslalem ze uda sie bez kompa ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------
-
dziwne dziełanie parktronica
nie to nie to bo juz mylem auto
-
dziwne dziełanie parktronica
Witam od pewnego czasu po właczeniu biegu wstecznego parktronic zaczyna piszczec obojetnie czy jest jakas przeszkoda przed lub za samochodem i po okolo 5 sekundach przestaje.W ogole nie reaguje na przeszkody tylko miga kontrolka na wylaczniku. Moze mnie ktos naprowadzic gdzie szukac przyczyny? Czy trzeba podpiac vaga,a moze sprawdzic czujniki?
-
Wycena do AC
wiem ze np.w ergo hesti mozna doplacic ok.100zl i przy kradziezy dostaniesz pelna kwote ubezpieczenia,a nie wg eurotaxu.
-
Bus do 15 tys zł
Razem z kumplem mamy firme zajmujaca sie montazem mebli i przeprowadzkami.Na początku kupilismy transita jumbo(paka 4m)z silnikem 2,4 TDE na zwyklej pompie 125KM i jezdzilismy nim ponad 3 lata i oprocz pierdół nic sie z nim nie dzialo-polecam z tym silnikem,ale okazał sie za mały wiec zamienilismy go na Mastera z kontenerem z paka 3,5m i narazie miescimy sie do niego,ale niestety co jakis czas wyskakuja jakies problemy z silnikiem i zawieszeniem.To jakis czujnik cisnienia za 1000zl to drazki kierownicze,sworznie wahaczy itp.a oleju dolewam 1l na miesiac przy przebiegu 340tys.Podsumowujac za ta kase polecam transita bo czesci do niego sa relatywnie tanie w porownaniu do sprintera czy wv lt.tylko zastanow sie czy nie bedziesz za chwile potrzebowal kontenera bo sie nie bedziesz mogł pomiescic z meblami.
-
Świecą się światła od wstecznego
witam dzis przestal działac parctronic (zadnej reakcji po wrzuceniu wstecznego)zamiast tego zaswieciły sie światła od wstecznego i w czasie jazdy do przodu wyglada jakbym cofał.Moze mi ktos podpowiedziec co moze byc przyczyna takiego miszmaszu?
-
Gdybym miał zniszczyć auto swojemu wrogowi to:
a moze tak pianka gleboko do tlumika?
-
Problem z doborem sprzęgła
tez kiedys mialem taki sam problem jak ty-kupilem zestaw LUK z dwumasem,a potem jak sie okazało ze tam jest zwykle sprzegło to wsadziłem SACHS,ale moje szczescie trwalo moze miesiac i znow zaczeło szarpac.Wymieniłem wysprzeglik i nic wiec jezdziłem jeszcze jakis czas i pozbylem sie paścia.Do dzis nie wiem jaki byl powod szarpania.Jezeli masz zamiar dłuzej jezdzic tym autem to lepiej zainwestuj w Luk lub Sachs.
-
karta sd
u mnie wyswietla wszystkie utwory ,ale odtwarza o kilka mniej.Tez chetnie bym sie dowiedzial jak sobie z tym poradzic
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Ja swoim Audi robie max 15tys rocznie,ale mam tez Transita i nim robie ponad 30tys.Smieszne jest to ze wg.tej ankiety o% ludzi robi autem 25-30 tys.a tyle przecierz statystycznie liczy sie przebiegi(10 letnie auto powinno miec ok.200-300 tys)
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
gratuluje wyboru bo piekna sztuka tez kiedys taka mialem ,ale mi ja zaje...ukradli mi ja. zabezpiecz ja jak najlepiej bo to chodliwe auta zycze bezawaryjnej jazdy
-
Fotoradary - Sprawdź czy zrobiło Ci fotkę.
wytargam od mojej 500 na mandat i pojade za ta kase z kumplami na ryby :polew:
-
Prośba do wszystkich o podpis w petycji w sprawie cen leków i ich podwyżki
podpisane-powodzenia
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
a ja goraco polecam trylogie SIMONA BECKETTA "ZAPISANE W KOSCIACH","CHEMIA SMIERCI" I "SZEPTY ZMARŁYCH" oraz powiesci AGATHY CRISTIE o Herkulesie Poirocie.
-
Bus do 20 tysięcy zł.
a ja od 3 lat mam transita i narazie tylko wymieniam olej i hamulce (niestety mam tylko 3 miejsca bo bym ci mogl go odsprzedac bo potrzebuje kontener.),ale za to paka ma 4m.Polecam silnik 2,4 tde 125km.
-
[ALL] co sadzicie o silniku BMM?
dzieki za wypowiedzi wlasnie takich oczekiwalem tzn.szybkich i konkretnych,ale wujek i tak kupi raczej ta z 1,9 bo spodobala mu sie kremowa tapicerka zreszta zobaczcie sami http://drive-car.otomoto.pl/audi-a3-model-2007-1-9-tdi-ambition-C19151689.html
-
[ALL] co sadzicie o silniku BMM?
czyli mozna stwierdzic ze jest to mniej awaryjna jednostka niz te z imbusikiem? wujek znalazl tez a3 z silnikiem 1,9 tdi i ja raczej ten mu polecalem bo wiem co moze byc z tym 2,0 ,ale nigdy nie wiadomo na co sie trafi.
-
[ALL] co sadzicie o silniku BMM?
witam moj wujek chce kupic A3 2006r z silnikiem 2,0 tdi i podal mi kod silnika BMM z DPF.Czy ktos z was moglby sie wypowiedziec na temat tego silnika ,ale prosze o wypowiedzi kogos kompetentnego kto mial do czynienia z ta jednostka.O dpf juz poczytalem ,ale bardziej chodzi mi o ten sławny "imbusik"i inne bolaczki. nie wiem czy zalozylem watek w dobrym dziale jezeli nie prosze o przeniesienie do innego dzialu
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
- Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
czesc jaka bylaby cena tarcz ate + klocki ferodo na tyl do a4 bdg 2,5 tdi 2004r- [ALL B6] Moja Pani i jej B6
wyslij zdjecia do kalendarza mysle ,ze bedzie mnostwo glosow jaki rozmiar maja te felgi?- [B6 BDG] nowy wykres z Dynosoftu
faktycznie zadnej roznicy nie odczowam w czasie jazdy.Z przeplywka jest wszystko ok tylko wyszly jakies niewielkie korekcje na wtryskach i lekko przestawiony kąt wtrysku,ale wszystko jest jeszcze w normie.Dziwi mnie tylko ze wyszlo tyle koni bo czytalem na forum ze 2,5 maja jakies blokady na pompie i niewiele mozna z nich wycisnac,a tu masz 412Nm- [B6 BDG] nowy wykres z Dynosoftu
Wojtek jakies poprawki wprowadzil,ale nie wiem jak powazne - Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))