Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanlej

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanlej

  1. no ładny wozik:) wkoncu obczaje jak beda te lampy grały z audusia w tym kolorku:) bajer naprawde ładnie wyglada:) ps. teraz tylko sie pochwal gdzie zakupiłes i ile dałes za swiatełka??
  2. ja to bym poprostu zadzwonil i zapytał o cene i dostepnosc towaru:)
  3. http://www.bronowski.pl/grupy.php poszukaj tutaj :biggrin: sa ori. i jakies inne tyz widac:) :biggrin:
  4. to ci powie mechanik jak targnie skrzynie:) nasze szarpanie z 1 na 2 zakonczone wymiana 3 elektrozaworow jeden 400zł do tego konwerter 500zł i olej filtr uszczelka 320zł plus robota:) i smigamy 1000 km do wymiany oleju:)
  5. ostatnio wywaliłem zwykła zyłka a potem szmatka i ani sladu:) ktos juz gdzies to pisał :biggrin:
  6. e tam dobrz im wiecej info tym lepiej:) kazdy szczegolik ma znaczenie:) no walsnie>????dawac dalsze zestawy ??? :biggrin:
  7. ja za uzywany regenerowany zapłaciłem 400zł ale to po znajomosci:) wymienialismy 2 plus koszt wymiany:) do tego jeszcze u nas jak szarpało musiał isc konwerter do regeneracji bo sie rozleciał i to 500zł a szarpie tylko z 2 na 3 ?? czy w odwrotna strone tez ??
  8. ja wiem oki to zacznijmy tak radio:PIONEER DEH 2900MP/2920MP/2900MPB i co dalej?????????????? :biggrin:
  9. ale temat jest prosty co z czym dobrze sie zgrywa czy np.pionek gra dobrze na głosnikach phonocar-a i ew jak wzmacniacz do tego o cos takiego mi chodziło i nie ma sie co sprzeczac:) podajcie propozycje zestawu i jest git:L)???
  10. http://www.nedzka.pl/index_.php :biggrin: PROSZE
  11. alvaroalvaro78, git o takie konkrety chodziło:) ale dawajcie jeszcze jakies propozycje nie tylko ja skorzystam moze? :biggrin:
  12. przeszukałem wszystkie tematy z Car Audio i nigdzie nie znalazłem gotowcow :"radio,głosniki,wzmacniacz"? tak zeby sie to zgrywało jedno z drugim i zeby kieszeni nie zdemolowało:) hahahaha serio to zeby poprostu wejsc do sklepu i po waszych postach miec łatwy wybor :"biore to i to":) macie propozycje takich zestawikow to podawajcie :biggrin: przyjmijmy ze tak do 1500?moze byc? do dzieła panowie i panie:) widze to tak: -radio:........... -głosniki P i T:................. -wzmacniacz:................. -??????????? ps. naprawde nie znalazłem takiego tematu:(
  13. no własnie przy okazji regeneracji konwertera mechanik zaproponował wymiane oleju i filtra:) powiedział ze sie to praktykuje i on nie widzi nic złego a nawet zaleca:) i mam nadzieje ze bedzie git:)
  14. a jak z recznym? stosujesz ? bardzooooo :biggrin:
  15. my mamy:) i własnie jest robiona skrzynia a dokładnie elektrozawory:(
  16. dla kasy i spowolnienia złodzieja o te 4 sek:) to denaturatem i zapałkami, azotem.............. kazdy zamek sie da otworzyc kazdy:) robiłem kiedys u slusarza fachury i on mowił ze najlepsze to zabezpieczenioa "jasia fasoli"- zabierac kierownice lub gałke od biegow hahahhaaa
  17. tak niestety:(
  18. a nie 1nI ????? wpisz "inspekcja" i sobie poczytasz:)
  19. bez problemu do kupienia:) ten febi m6162:) i nie drogi:) a co do skrzyni to najlepiej zapytac mechanika:)
  20. to wez telefon i dzwon dam ci numerek do serwisu gdzie robia skrzynki automatyczne i ci powiedza:) --(012) 425-95-00 powiedza ci co i jak:)
  21. a co serwis nie posiada oleju? u nas wymienili jeszcze filtr i uszczelke:) wiec serwis powinien posiadac olej powiem ci ze nie znam nazwy ale kolor mamy zołty:) czy jakis taki jasny:)
  22. no wiec wymienie termostat, przepłukam gadzine, wleje nowka płyn:) i obczaje te klapki czy jak sie to zwie :)no i to pokretło rozkrece bo moze to nie działa:)
  23. Jak moja furmanka nie posiada klimy to tez cos wyjdzie???(wczesniej nic nie wyskakiwało)!! bo juz zgłupiałem i kupiłem termostat Vernet ale po tym co sie naczytałem ide zamienic na wahler:) no i bedzie płukanie dolałem płyn i grzała chwile i znowu przestało:(
  24. no własnie jak to jest u nas temp 90st bez problemu, płyn w zbiorniku co do kreski, nawiew działa ale nie leci ciepłe powietrze:( ??? jak dolalismy płynu to przez chwile leciało ciepłe powietrze teraz znowu jest zimno ????? co to moze byc ??? no własnie:)u nas tez:)sorki za ponowne poruszenie tematu ale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.