Treść opublikowana przez stanlej
-
gdzie jest klakson ????
tak ona sie z jednej strony wciska i potem do siebie i tam masz klaksonik:)
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
ty ale to ta czarna a nie to srebrne na dalszym planie :biggrin:
-
Dorobienie kluczyka w Krakowie
przez maial ci nie dorobia:) pojedz pokaz kluczyki i ci powie koles:)
-
[B5 1.6 ADP] Wysoka temperatura płynu chłodzącego
moge cyknac fote i ja ci pokazac:) tutaj na forum, mam silnik 1.6 i dwa wentyle bo to ze mam klime to jest raczej niemozliwe???
-
[B5 1.6 ADP] Wysoka temperatura płynu chłodzącego
tak jeden kreci sie cały czas po lewej a drugi nieruchomy po prawej:) a klimy nie posiadam:)
-
[B5 1.6 ADP] Wysoka temperatura płynu chłodzącego
hmmmmmmm to do czego mi ten drugi wentyl?????
-
[B5 1.6 ADP] Wysoka temperatura płynu chłodzącego
no jeden co sie kreci cały czas i drugi troszke mniejszy ale nie właczył sie jeszcze:)
-
Polecane opony letnie
..... POTWIERDZAM na swoim przykładzie :biggrin: a własciwie mojej adusi :biggrin:
-
Nietypowe zabezpieczenie
miarkuj słowa piotr1602, bo sie zdziwisz i nie wal wszystkich jedna miarka
-
Dorobienie kluczyka
w carefur na zakopiance:)
-
szarpanie automatem
pewnie ktorys z elektrozaworow poszedł spac:( u nas jest z 1na2 no i niestety wymiana elektr. nas czeka:)
-
[B5 1Z '96] Chłodzenie silnika - a kamień w instalacji
dobra kupuje taki innego g 12 plus nie znalazłem http://www.allegro.pl/item177826517_plyn_chlodniczy_audi_seat_skoda_vw.html
-
[B5 1Z '96] Chłodzenie silnika - a kamień w instalacji
oki do podam ci link bo teraz zgłupiałem:( i tam jest cała tabelka i opis tych płynow:) http://www.bronowski.pl/katalog.php?zam=F222720000-310 oblukaj to i powiedz czy jest dobry:) ten febi 19400 bo on ma opis mieszalny i kolor lilla:)
-
[B5 1Z '96] Chłodzenie silnika - a kamień w instalacji
no własnie wiec chłopina w serwisie mi powiedział zebym zakupił plyn FEBI 19400 i go dolał rozcienczajac 1:1 i ze nie ma to znaczenia jaki teraz jest tam płyn:) powiedzcie czy to jest dobre rozwiazanie:)????
-
[B5 1Z '96] Chłodzenie silnika - a kamień w instalacji
no to mi powiedzcie nie wiem jaki jest płyn w zbiorniczku:( czy to obojetne jaki doleje zeby uzupełnic ??? ewentualnie jaki ten koncentrat polecacie??? [ Dodano: 19-03-2007, 21:08 ] kurka szukam i szukam i nic mi nie wyskakuje chyba zle szukam ale czekam na INFO
-
Problem z centralnym zamkiem
kapsel, dzieki wielkie :biggrin:
-
Problem z centralnym zamkiem
oki czyli sie da no to wiem juz do kogo jechac:) a teraz co z pierwszym problemem?? czy poprostu po pdłaczeniu alarmu i odcieciu drzwi nie bedzie to miało znaczenia:)???
-
Problem z centralnym zamkiem
no i tutaj tez sie podepne:) - 1)problem mam taki ze od strony kirowcy jak zamkne drzwi to po chwili sie otwieraja:( zamykam drzwi i czasmi jest to kilka sek a czasmi godzina i sie otwieraja zamki ! a jak zamkne od pasazera to jest git:) co to moze byc?? jaki problem:)??? 2)czy moge poprosic kolesia od montowania alarmu ( bo bede go zakładał ) zeby mi drzwi odłaczył tak zeby kluczykiem nie działało zamykanie i otwieranie ?? i np zostawił tylko otwieranie w klapie na kluczyk???
-
Jak rozebrać tapicerke z przednich drzwi A4 97r
dzieki spedyt, jakos mi to umkneło i nie znalazłem dzieki kurde mam te srubki zakryte i ich nie wyczaiłem:(
-
Jak rozebrać tapicerke z przednich drzwi A4 97r
a ja podepne sie do tego temaciku:) --jak zdjac tapicerke z klapy?? tak zeby dostac sie do tej kulki od załaczania swaiatła w gabazniku:)
-
Ubezpieczenie OC - wydruk komputerowy
od link4 dostajesz maila z ta polisa i masz ja na 2 -2.5 tygodnia( do mometu zaksiegowania wpłaty na koncie) potem przysyłaja poczta wszystkie papiery i polise z maila wywalasz:) nasz piesek zatrzymał i ani słowa nie powiedział na wydruk z kompa:)
-
[B5 ADP] przygasaja lampki po właczeniu swiateł
jestescie git skarbnica wiedzy:) faktycznie pokretłem pod obrotomierzem(to od zegarka) da sie regulowac nat. swiatła na zegarach i radiu:) problem rozwiazany:) DZIEKI:) [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-03-2007, 18:05 ] no to zamykam, fajnie że pomogliśmy
-
[B5 ADP] przygasaja lampki po właczeniu swiateł
a czyli swiatła wyłaczone to wszystko swieci ostro:) swiatła właczone przygasa radio i kontrolki:)? i tak ma byc?
-
[B5 ADP] przygasaja lampki po właczeniu swiateł
jak włacze swiatła to licznik kilometrow i wskaznik biegow oraz radio poprostu przygasa , swieci strasznie słabo:( po wyłaczeniu swiateł wszystko wraca do normy:) co to moze byc?? ps: sorki jesli zle nazwałem temat:) [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-03-2007, 17:40 ] ty leniu poprawiłem już [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-03-2007, 18:06 ] temat dodany do FAQ
-
magnetyczny czujnik prędkości (obrotów w skrzyni).
nio to juz ci mowie skrzynia do roboty, na 100% miałem to samo:) jak chcesz telefon do kolesia to ci dam on po opisie powie ci co nalezy zrobic:) niestety nie mam przy sobie tej kartki z czesciami do wymiany w skrzyni ale lekka reka licz sobie 4000-5000 tys [ Dodano: 09-03-2007, 16:22 ] szkoda kasy na olej:) warsztat i robota:) zaboli cie jak nic:)