Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co mamy pisac ?? ...o pogodzie juz bylo... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cisza przed burza... Chociaz u mnie na zablociu jakby slonko wyjrzalo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Acha... poprostu sie starzejecie... Nie wpadlem na to... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeźwa sobota i niedziela bez kaca aż sam się dziwię Tez mialem wczoraj smaka i nie bylo z kim usiasc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tobie to pasowala by raczej taka: KE R 3musial bys zamalowac pasta do zebow czesc 8- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ciesz sie ze tylko leb... :gwizdanie: Hehe... fajny spoiler U mnie po Muszynie jezdzi podobny Co za ludzie... Skad oni to biora...- [Małopolska] Widziany, widziana
Jak WC to musiał być Zieluch :polew: To pewnie i byl on...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kielbaskowicze Ja nie moglem podjechac bo pozno wrocilem do Kraka, ale chyba zjedliscie i za mnie... ??- [Małopolska] Widziany, widziana
Czarny avant B7 nr WCI 44UW wczoraj ok 19 na wislickiej Czyje to to??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziendoberek Spac a nie jezdzic po nocach... :bicz3:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moj kumpel z roboty dobrze sie zna, sam sklada, jezdzi nawet w maratonach na terenie polski... A co potrzebujesz konkretnie ??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siedzi sobie spokojnie facet na rybkach i wpatruje się w spławik. Aż tu nagle po spławiku przepływa motorówka z narciarzem wodnym .... I tak ze trzy razy. Gość nie wytrzymał, wziął kamień, wziął zamach i rzucił trafiając narciarza. Ten poszedł na dno. Wędkarz myśli chwilę i czeka aż ten wypłynie. Po kilku minutach nie wytrzymał, rzucił wszystko i próbuje wyłowić trafionego przez siebie "sportowca". Wyciąga ciało na brzeg i od razu zaczyna reanimacje: usta-usta, itp. Podpływa na brzeg zmartwiona całym faktem ekipa motorówki i z dużym zaciekawieniem pytają wędkarza, co on takiego robi. - No jak to, co? Reanimacja i wszystko, co jest z tym związane. Na co motowodniacy: - Niby jest OK., ale nasz miał narty a ten ma łyżwy. Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf. Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków...Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość. Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć. Trzeci Niemcy, światło się zapala - nic...Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic, próbują po raz kolejny - nic...Z mroku słychać tylko cichy szept... - Ku**a Stefan mamy tyle hajsu na cholerę ci jeszcze ta je**na żarówka ?? Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki.... Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko : -...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!. - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach.- Się chłopaki popisali
Co za.... no szkoda slow... :polew:- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
A mi się wydaje że jednak kilka mocno dłubniętych B6 już jest na forum A mi sie wydaje, ze nie... malowanie dachu, czy oklejanie go carbonem to grubsza sprawa, ktora dosc mocno ingeruje w auto. Co innego zmienic zderzaki, czy zawias, ktory mozna przywrocic w prosty sposob do serii, a co innego bawic sie z karoseria... Kto nie ryzykuje ten nie ma... :gwizdanie: Powodzonka Robert- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej Haj Helou- [Małopolska] Widziany, widziana
Ciebie juz Boseron polechtal po migdalkach swoja lufa B5 [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 08:50_________________________________________________ PABLO jak widzisz potrojnie to nie pij wiecej tego denaturatu, bo potem juz nic nie zobaczysz...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to raczej jedyne co macie "duuuze" Panowie i Pani Tytus ale dowaliles...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mialem kiedys Cobre, tylko ta malutka co radio jest w gruszce z antena Hustlera i powiem szczerze, ze siala strasznie... po zmianie na Presidenta roznica jest sakrucka Cobry to szumofony! Moze nie wszystkie modele, ale ja osobiscie juz Cobry nie wezme... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rtocki, taka pomoc to rozumiem... :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie za bardzo bo to takie prace blacharsko konserwatorskie byly, ale fotke z zabawy zaraz wkleje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i... ??? no i... ??? Tak fajnie sie zaczynalo... maniacy Ja mialem pracowity weekend, caly czas cos przy autku dlubalem... ale sie oplacilo...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale dzisiaj wariacki dzien... ...oby do 16-tej... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!