Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Się chłopaki popisali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre :polew::nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

pacany :>

Opublikowano

hehe :polew:

Opublikowano

podobno gliniarz mandat dostał 200zł za kolizję :polew:

Opublikowano

Najważniejsze , że antena od CB się nie złamała :decayed:

Opublikowano

To już druga z meganek siejących postrach na 7mce w okolicach Olsztynka/Ostródy, którą odstrzelili. Ciekawe czym teraz będą kosić. Zostały chyba jeszcze srebrna vectra i octavia.

Opublikowano

Ciekawe co by powiedzieli na prywatną w takim stanie że to jeżdżący złom niespełniających norm bezpieczeństwa ,a sami będą taka jeździć. W Niemczech już by była nowa :naughty: a ta w Polsce u blacharza i robiła za bezwypadkową :)

Opublikowano

Ja od początku wiedziałem że oni takimi mocnymi samochodami nie potrafią jeździć.. ale żeby na prakingu :):):):):) :> :polew:

Opublikowano

hahahahahaah ale się uśmiałem :polew: , no nic wypadki chodza po ludziach :naughty:

Opublikowano

Kwiaty polskiej policji. :wink4:

Opublikowano

Co za.... no szkoda slow... :polew: :polew:

Opublikowano

Dobrze pacanom!

Jak będę miał się pozbywać starego samochodu, to chyba popoluję na takich pi..pi...pi... - ciekawe jak się będą tłumaczyć jak wjadą mi w d...

Opublikowano

To już druga z meganek siejących postrach na 7mce w okolicach Olsztynka/Ostródy, którą odstrzelili. Ciekawe czym teraz będą kosić. Zostały chyba jeszcze srebrna vectra i octavia.

Zostaly i Meganki. Ostatnio widzialem jedna granatowa na blachach NO kawalek przed Nidzica [niezle sie wypuszczaja...].

Opublikowano

może lokomotywa ciągnęła lawety z nowymi autami,panowie byli nadgorliwi i chcieli sprawdzić prędkość :gwizdanie:

...tylko czekać jak zaczną próbować ścigać samoloty :polew:

Opublikowano

teraz kierowcy UWAŻAĆ w rejonach Olsztyna bo na pewno pieski będą chciały się odgryź finansowo chał chał :polew:

Opublikowano

szkoda że nie wpadli pod pędzący pociąg ale i tak dobrze im tak oby więcej takich kompromitujących wypadków

Opublikowano

No ja sie nie dziwie ze w Policji takie trupy jezdza jak Oni te lepsze zaraz rozbijaja :polew:

To pewnie byl taki szok przesiadka ze starej vectry w Meganke :polew:

Brawo dla Nich popisali sie :naughty:

Opublikowano

szkoda że nie wpadli pod pędzący pociąg ale i tak dobrze im tak oby więcej takich kompromitujących wypadków

zastanów się nad tym co piszesz :punish:

Opublikowano

Właśnie czytałem w gaziecie że spedadzą go na części.. a myślałem że wyklepią i sprzedadzą jako nowy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.